Третокласници 2020/2021

  • 28 995
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 204
Честит рожден ден на голямото момче! Пожелавам му здраве, успехи и добри приятели! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 635
Честит рожден ден! Да в жив и здрав.

И моята девойка върви с голям крак. Обикновено купувам маратонки един номер отгоре септември и едва успява да изкара годината с тях. Тази година ще видим как е.

# 17
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Честити 9 на наборчето! Здраво и усмихнато да расте момчето ти, midnightstar!

Моята мома изкарва с един чифт обувки ... поне за сега, така беше! Макар, че от март до сега е издърпала вече два номера.
Баткото ни е на 14 и носи 43.5 - незнам до къде ще стигне 🤣

# 18
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ние по два пъти в годината купуваме маратонки. Веднъж пролетно-летни и веднъж есенно-зимни. Отделно са сезонните обувки - сандали, боти/ботуши.
Избягвам да купувам номер над необходимия, защото не е добре за крака на детето. Отделно няма как да кара лятото с плътни маратонки.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 276
Аз сега се замислих, че ако физкултурата ще я карат предимно навън, може би е по-добре да им взема високи маратонки (да не настинат горките Simple Smile )

# 20
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Нашите влизат в салона 4-5 пъти макс. Учителката им по физическо ги изкарва при всяка възможност навън, даже и в снега, което за мен е супер.

# 21
  • Мнения: 2 208
Честит рожден ден на юнака! Да е жив и здрав! Flowers Four Leaf Clover Весел празник!

На моята девойка стъпалото ѝ расте много бавно. Аз винаги взимам малко по-свободни обувки и ги носи по 2 години. В момента е 33-34. За училище не съм ѝ взимала все още нищо преди да видим как стои въпроса с обучението тази година.
На нея хич не ѝ се тръгва на училище за разлика от брат ѝ, който брои дните до началото на учебната година.

Благодаря за споделените идеи за маски и бъфове. При всички положения ще се снабдим.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честит ни рожденик! Да е здрав и много успешен

# 23
  • Мнения: 6 261
ЧРД:-)
Моя третокласник е по-малък, в следващия набор е. Та едва стигна 130 см.. за обувките през два месеца сменяме🥺

# 24
  • Мнения: 9 901
Виждам стари познати....и се записвам да следя. Ще имам третокласник, 139см и 25 кила към днешна дата 🙄 краката му по-дълги от моите 😂

# 25
  • София
  • Мнения: 13 204
Ами така е.. събираме се лека-полека Wink  Неусетно ще достигнем седмокласната нема Wink Някои от вас тази година са се въртяли на шиша. Май и Бубчето беше сред тях. Simple Smile Някой пък живи и здрави след година-две ще прокарваме пътя за абитуриентската.

# 26
  • Мнения: 1 839
И тази година ще раздават учебници чак на първия учебен ден и или ще чакам на опашка за облекла, или ще се правя на сръчна цяла нощ. В другите училища отдавна ги взеха и ги облякоха.

Последна редакция: пт, 28 авг 2020, 21:06 от crow

# 27
  • Мнения: 9 901
Ами така е.. събираме се лека-полека Wink  Неусетно ще достигнем седмокласната нема Wink Някои от вас тази година са се въртяли на шиша. Май и Бубчето беше сред тях. Simple Smile Някой пък живи и здрави след година-две ще прокарваме пътя за абитуриентската.
Ваче, аз и десетокласник имам, и седмокласник. Сравнително добра комбинация е май.
Колко анцуга ми трябват? 🙄🙄🙄

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Не съм готова за второ НВО скоро....моля да подишам малко.
Тити радвам се да те видя

# 29
  • Мнения: 2 622
Здрава и спокойна да е третата учебна година на децата!

Наборката с лятното четене се справи отлично - кратък списък (6 книжки), някой четени по-рано, поради което остана време и за странична литература по избор.
Но математиката, ах математиката! Решава, бърка, обяснявам, всичко уж е ясно, след две седмици я давам за преговор, гордо заявява „Таз задача съм я решавала” и накрая пак е грешно решена.

За съжаление е на път да се откаже и от страничните занимания. Балетната школа, която посещаваше не подновиха занятия при повторното им отваряне и след над шестмесечна пауза не ѝ се занимава въобще. Спорт никакъв не харесва и разчитах на тези занимания за физическо раздвижване, че без хич не може.

Мид, честито и тук.

Общи условия

Активация на акаунт