Хасково - 21

  • 59 780
  • 676
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
Детската градина на Веспрем - ОДЗ Слънце, си имат самостоятелна кухня, но не зная дали готвят и за млечната кухня или само за децата с градината.

Мисля, че само за градината готвят, защото на менюто за млечната кухня пише фирмата, която доставя храната.

# 76
  • Мнения: X
Здравейте, препоръчайте ми зъботехник в Хасково

# 77
  • Мнения: 863
Здравейте!
Препоръчайте ми добри очни лекари освен д-р Евтимов.

# 78
  • Хасково
  • Мнения: 224
Здравейте момичета, моля да ми препоръчате добър ендокринолог в Хасково различен от д-р Стойков. Пуснах изследвания на хормоните на щитовидната жлеза, и искам да отида на преглед, но не при Стойков. Благодаря предварително.

# 79
  • Мнения: 361
Здравейте!
Препоръчайте ми добри очни лекари освен д-р Евтимов.

Д-р Дачев!Очен медицински център- ул. Георги Кирков 24

# 80
  • Мнения: 7 002
Ходила съм и при Георгиев, и при Стойков, моите проблеми са с хипофункция.
Интересно ми е какви толкова добри отзиви има за първия. Прегледът е за около 5мин., гледа се едно ТСХ, промяна в дозата хормон евентуално, проследяване след 45 дни(може и на коридора) и "хайде следващия".
С доктор Стойков сме коментирали хранене, добавки, доп. изследвания( това преди 5-6 години обаче).

# 81
  • Мнения: 2 760
Помагайте, хасковски мами. Трябва да облечем двама татковци за сватба. Препоръчайте магазин за мъжка мода, от където да им купим панталони, ризи и обувки.

# 82
# 83
  • Мнения: 87
Моля за информация, ако някой има такава. Къде в Хасково ще има или вече има бели яйца?

# 84
  • Мнения: 6 015
В Лидл има, поне вчера имаше. На кори от 20 бр, чисто белички 😊.

# 85
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
И в Кауфланд от утре също по 20бр.

# 86
  • Мнения: 87
Много Ви благодаря, Лоли и Рали!
Всяка година ги изпускам. Надявам се, че тази ще успея!

# 87
  • Хасково
  • Мнения: 440
Здравейте! Може ли да ми препоръчате педиатър? Не държа да е хомеопат, но предпочитам да е по-гъвкав с ваксините. До колкото разбрах Христов не приема повече пациенти.

# 88
  • Мнения: 647
Здравейте препоръчате ми добър зъболекар в кореновите лечения, който да не записва след 1,2 месеца в случай на болка.

# 89
  • Мнения: 361
Здравейте препоръчате ми добър зъболекар в кореновите лечения, който да не записва след 1,2 месеца в случай на болка.

Аз съм доволна от клиниката на Киряков. Но не ми се е налагало по спешност да ходя де...

Общи условия

Активация на акаунт