Хасково - 21

  • 61 041
  • 685
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 232
Здравейте, къде в Хасково мога да си направя ПСР тест в събота 🙄

# 91
  • Мнения: 1 912
Здравейте, къде в Хасково мога да си направя ПСР тест в събота 🙄
Лаборатория "Рамус" работи в събота до 13 ч. Между Изчислителния център и Първа поликлиника, между магазинчетата има стълби и етаж с медицински кабинети, там е.

# 92
  • Мнения: 185
Търся телеф.номер на треньора по плуване Васил Стайков,моля помагайте! Благодаря!

# 93
  • Мнения: 361
Момичета!Я кажете къде ходите на маникюр в Хасково? Аз имам нужда от изграждане на ноктите,защото ги гриза Sad И също така искам като звънна, да има свободен час днес или най-късно утре, а не след 1 седмица! В момента ме изграждат за 45 лева, но нещо не съм доволна. Дали момичето не се справя или може би защото са адски къси и няма друг начин...Но изглеждат зле- дебели, криви по средата..Някой криви,някой прави..Но ходя при нея защото като изхвърчи някой нокът, ме приема веднага!

# 94
  • Мнения: 5 164
Добра маникюристка с час за след ден или седмица не познавам.Ползвам услугите на три,но час за следващия път записвам още като ме направи.

# 95
  • Мнения: 178
Аз съм ходила при Нели Лозанова за изграждане

# 96
  • Мнения: 361
Аз съм ходила при Нели Лозанова за изграждане

Поне по снимките като гледам, доста добре работи. Видях и и цените...Аз в момента ходя на изграждане за 40 лева, Нели изгражда за 60. Ама то и качеството на работа и е ниско като цената, на моята сегашна... Куца и това изграждане на момичето!Иначе прави хубави декорации и гел лак.

# 97
  • Мнения: 178
Аз съм ходила при Нели Лозанова за изграждане

Поне по снимките като гледам, доста добре работи. Видях и и цените...Аз в момента ходя на изграждане за 40 лева, Нели изгражда за 60. Ама то и качеството на работа и е ниско като цената, на моята сегашна... Куца и това изграждане на момичето!Иначе прави хубави декорации и гел лак.
Трябва си бая практика изграждането..

# 98
  • Мнения: 5 164
Вижте и студио Бонбон във фейсбук,много е добра.

# 99
  • Мнения: 2 627
Beauty Idol във фейса, аз съм доволна. Звъннете й по телефона, кажи й какво искаш и ще те вмъкне в графика.

# 100
  • Мнения: 361
Вижте и студио Бонбон във фейсбук,много е добра.
Ели Келешева, да. Оперирала си носа, чакат я да се възстанови сега, че да почне да работи:)

А Beauty Idol да не е там на кръстовището на пазара, има надпис Изграждане 18 лева или нещо такова? Ако е тя - ходила съм. Неразговорливо и грубо момиче, два пъти ми пуска кръв като реже кожичките...Общо взето работи немарливо като сегашната ми, не се старае никак. Поне аз съм с такива впечатления.

Последна редакция: вт, 25 май 2021, 10:42 от kikokolin

# 101
  • Мнения: 5 164
От всички маникюристки при които съм ходила най-доволна съм от Бонбон,след това Бижу и третата е в едно блокче зад военния стол,казва се Христина.Имаше и една Боряна,но тя е в Германия и няма намерение да се връща.Гел лак и изграждане правя повече от 10 години.

# 102
  • Мнения: 178
Знаете ли добър фризьор в града за омбре/балеаж или кичури?

# 103
  • Мнения: 109
Знаете ли добър фризьор в града за омбре/балеаж или кичури?

Оля зад театъра, за кичури съм доволна.

# 104
  • Мнения: 178
Знаете ли добър фризьор в града за омбре/балеаж или кичури?

Оля зад театъра, за кичури съм доволна.
Има ли фб страница или профил

Общи условия

Активация на акаунт