Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 94

  • 25 673
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 642
.

     Дойде ми в повече "замисълът" на сценаристите! Пресолиха хубавото гурме!  Честно - отвратиха ме направо! С пускането на записа, с отвличането на детето... Макар, че записът имаше и животоспасяващ ефект, какъвто Джанзис не беше допуснал с огромната си патология!

   И от вас тук разбирам, че тандемът играе роля. Слава Богу, че поне с този елемент се отсрамиха, та не са допуснали да е "наистина"! Може и да го има в серията, но я бях махнала от екрана вече.

# 31
  • Мнения: 2 503
Добро утро! 🦋

Добре дошъл, Септември!
Доне си ни здраве, щастие и хубави новини! 🙏
За мен този месец ще бъде много натоварен и ако липсвам чат-пат, да знаете, че е затова... не се оплаквам! 😂 Понякога времето не ми стига. 😬

И аз гледах снощи, но не остана време за писане. Вие всичко сте коментирали, благодаря ви от сърце! ♥
И моето сърце се скъса заради Айлин, заради мъката на всички им. Моментът, в който Айлин разбра,че майка ѝ никога няма да се върне, направо ме съсипа. 😭😭😭
Много ефектни бяха сцените, в които и Вели, и Кадир искаха да се самоубият. Но не успяха, защото мисията им на този свят не е приключила, особено тази на Кадир.
Актьорите ни са великолепни, щом успяват толкова да ни въздействат и така да ни карат да се вълнуваме с тях, за пореден път им казвам браво! 👏🏻
Забравих да кажа, че когато Кадир се обясняваше на Зейнеп в любов, ми напомни на Кузей. 😍
И тази вечер с удоволствие ще гледаме финала, но след Вас, дружки.

Охо, КБТ са гледали СП - блазе им. Когато имам време трябва да го изгледам още веднъж. Преобразяването на Къванч в ролята на Музафер е на адски високо ниво, много вдигна летвата! 👏🏻

И сега отново дойде време да ви оставям, че лекцията започва след малко, а след това трябва да се работи. 😂

Хубав и щастлив ден! 💋

# 32
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от мен!
Наистина актьорската игра беше на ниво, няма как да не отбележа обаче, че Къванч беше наистина невероятен в момента, в който трябваше да каже на Айлин истината. Честно да ви кажа, точно тогава пролича класата - гледах Къванч, гледах и Алперен как изкуствено отрони вдна голяма сълза, ама нещо хич не ми пасна точно неговата физиономия в картината. Извинявам се на феновете му за критичния коментар. Но Къванч и детенцето, което играе Айлин, бяха за мен звездите на вечерта. Толкова бяха искрени и вглъбени в образите си, че дори другите да са били на добро ниво на представяне, просто до тези двамата нямаше как да изпъкнат. Хареса ми честно казано режисьорското може би решение Серпил да е с наведена глава, някак не се набиваше в кадър, а даде възможност да се съсредоточим върху главните действащи лица в тази ситуация, без в същото време да " бледнее" като представяне...

Хубав ден и от мен, нямам търпение за финала!

# 33
  • Мнения: 18 569
Привет, дружки! Hug

Ире Heart Eyes дано наистина новият месец септември ни донесе дългоочакваните новини! Hands Pray
Ох, не ме питай ... колкото пъти гледам тази сцена с Айлин и останалите, толкова пъти рева Cry Благодаря ти за чудесния коментар! Flowers Hibiscus
Когато имаш възможност, тогава пиши, знаеш, че тук е твоята къщичка и те чакаме винаги с радост Kiss
Поли Kissing Heart благодаря за коментарите, джанъм! Flowers Hibiscus Вярно е, Киво и Айлин бяха просто невероятни в тази сцена! Нейният питащ и в същото време умоляващ поглед, пълните и със сълзи очи ... Безпомощният поглед, с който я гледаше Кадир, мълчанието  му я увери, че този път той няма да може да върне майка и ... Успя единствено да изтръгне едно отчаяно Ааа от гърдите си на въпросите и / радвам се, че в този момент Виктор Танев мълча / ... това беше класно изиграно наистина. Но, мен ме трогнаха как я изиграха и всички останали, особено Серпил. Тихото страдание на Джемре, отронената сълза на Керем ... скъсаха ми сърцето и петимата да ти кажа в тази сцена Cry И след това как Кадир изля своето безсилие да промени нещо върху Керем  ...
Hands Plus1
Цитат
Никой никога няма да може да обича Айлин като майка и, това е ясно. Но все пак думите на Джемре прозвучаха много искрено, нежно и подкрепящо. Всъщност това беше единственото, което можеше да се направи в този момент за Айлин - да и се протегне ръка и да и се обещае и даде безрезервна любов, колкото и недостатъчна и безсилна да е любовта в този момент.
На мен пък ми е мъчно, че сериалът ни свършва ... много ще ми липсват актьорите ни , и особено комисарят ни Heart Поредната му незабравима роля  ...



Орси Hug нищо не си пропуснала, ще видиш планът на Кадир довечера. Ако помниш, той помоли началника си за помощ. А довечера Кадир ще напише писмо до Айлин, нещо, което не успя да направи за собствената си дъщеря Weary Интересно ще ми е да прочета мненията на тези, които сега за пръв път ще гледат финала Thinking

Да ви припомня едно интервю за албанска телевизия, в което Къванч говори за героя си Кадир в Сблъсък
Скрит текст:
Интервю с албанска телевизия 2019
Къванч Татлъту, един от най-известните и обичани турски актьори в Албания, в ексклузивно интервю за албанския телевизионен канал "tvklan.al", говори за ролята си в сериала "Сблъсък", премиерата на който започна на тв канал  Клан.
В своето интервю 35-годишният актьор говори за различията между многото роли и защо е бил принуден да изостави спорта и как се е озовал на пътя на киното.
Телевизионният канал Klan излъчи всички сериали, в които Къванч Татлъту играе, като се започне от Гюмюш, Менекше и Халил, Забранена любов, Кузей Гюней, Езел, Курт Сеит и Шура, както и Дръзки и красиви, сериалът, който се появи на екраните на албанската публика миналата година.

Има ли някакви общи черти, за които можете да ни разкажете за вашата роля в сериала " Сблъсък "? По какво се  различава тази роля от другите в кариерата ви?

- В сериала "Сблъсък" играя ролята на Кадир Адалъ, който ръководи отдела за борба с организираната престъпност. Кадир е смел човек, израснал в сиропиталище. Той се сблъсква с конфликтни емоции заради незабравимата любов от детството и минали свои травми. Кадир е много решителен и изключителен офицер, човек на дълга. Той успешно и доблестно изпълнява всички възложени му задачи. Въпреки това, един ден той се сблъсква с труден противник. По време на въоръжения конфликт Кадир арестува престъпници, които убиват жена му и дъщеря му години по-късно, в резултат на терористичното нападение на стадиона. След което Кадир е решен да намери престъпниците, които разрушиха животът му.
Има известно сходство между образите, които съм играл в други проекти. За мен обаче е много важно ролите, които играя, да са различни една от друга. По този начин  формирам професионалната си кариера на същите тези основания. Кадир, Кузей, Курт Сеит, Халил, Бехлюл и Джесур ... всички те са различни един от друг. Например, този път в сериала "Сблъсък", за първи път играх баща и полицай. Това беше много интересно предизвикателство. Тренирахме усилено с оръжие и се запознахме с полицейските процедури. Кадир в крайна сметка се явява уникален образ за мен, различен от героите, които играх в други проекти.
Сериалът "Сблъсък" - това е сериал в стил "драма" и "екшън" - по своята същност е универсална история, за това  вярвам, че и в други страни зрителите ще я оценят.

Някой ми каза, че сте искали да сте спортист и професионален баскетболист, но е трябвало да напуснете спорта след злополука. Разочарован ли сте ?

- Разбира се, в началото бях много разочарован. Животът обаче продължава и аз знаех, че трябва да намеря нещо друго, върху което да се съсредоточа. В моменти на отчаяние или загуба на мотивация, човек трябва да се научи да заменя нещо с друго, за да преживее смислено остатъка от живота си. След като скъсах ахилесовото си сухожилие и се отказах от баскетбола, преминах към моделството и след това към актьорското майсторство и сега съм тук. Трябва да призная обаче,че много бих искал да си остана баскетболист.

Кой е любимият ви отбор по баскетбол във вашата страна и в света?

- Докато играех баскетбол, Чикаго Булс беше любимият ми отбор в НБА. Сега не подкрепям конкретен клуб, но все още се интересувам от този спорт и тренирам професионален баскетбол, доколкото мога.

Какво започнахте да правите за бъдещето ?

- След като бях обявен за "най-добър модел", се преместих в Париж и живях там почти година, преди да реша да се върна в Турция. Предложиха ми една от главните роли в сериала „Гюмюш“. Заедно с моя агент Гайе Сокмен и съветника за връзки с обществеността Зерин Ерсу високо оцених тази оферта и в края на краищата я приех. Така започна моята актьорска кариера.

Участвали ле сте някога в международен проект? Може би някакъв холивудски проект?

- Все още не съм участвал в международен проект. По-рано ми предложиха роля във филма "Търсач на вода" режисьор и актьор Ръсел Кроу. Но по това време участвах в сериала "Курт Сеит и Шура" в руския Санкт Петербург. Така че, за съжаление, не можах да приема тази оферта.

Как е животът ви в Турция? Как успявате да запазите личния си живот в тайна ?

- Не полагам допълнителни усилия да запазя живота си в тайна. Предпочитам да живея сред природата, отколкото в центъра на града. Не обичам движението и шума. Ето защо предпочитам да живея в предградията, сред природата.

Вие сте посланик на УНИЦЕФ и защитавате правата на децата ...

- УНИЦЕФ е важен за бъдещето на децата и света. Аз съм посланик на УНИЦЕФ от 25 годишна възраст. Работата в името на децата е привилегия. Всяко дете заслужава по-добър живот. Призовавам всички да се съобразяват с правата на децата и да подкрепят инициативите на УНИЦЕФ.
Хубав ден, дружки! Hug

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 12:46 от queen_fenka

# 34
  • Мнения: 18 643
Добре дошъл, Септември!! Flowers Maple LeafFlowers Fallen Leaf
Нека ни донесе здраве, радости и чакани новини!! Flowers Four Leaf Clover


Ире Kissing Heart за споделеното! Hands Plus1
Скрит текст:
ооо усложнява ти се програмата Wink
няма да имаш много време за темата, което не ми се нрави, но ще го преживея! Wink а на теб успех!! Kiss
и нещо извън темата- гледа ли пеещия Керем , аз гледах клипа сигурно около 15 пъти, толкова да ми хареса, голям чаровеник е Кирето!! Grinning
https://www.instagram.com/p/CEj35aIpM_A/


Поли Hug тенкю за коментарите!!
и на мен ми дойде в повече Дж. и наистина малко пресолиха манджата....Head Band/Орси Hands V/
Цитат
Харесва ми мотото, ако и житейски да не съм съвсем съгласна с него...
Никой никога няма да може да обича Айлин като майка и, това е ясно.
така е, никой не може да я замести, това няма да мине, но любовта на останалите ще я излекуват във възможно най-голяма степен. Така ще е и за Кадир.
Фенче Kissing Heart
да, добре, че Виктор замълча в този така трогателен момент!!
И на мен Серпил много ми въздейства, плачеше изключително истински!
Тя също ще има важна роля от тук нататък, нещо като баба за Айлин!
Споделила си интервюто за албанския канал, чела съм го, но си го припомних пак.
М/у другото аз бях забравила това, че Дж. поиска от Кадир да убие Вели и номера, който му спретнаха Wink

..................
леле вижте какво се задава през новия сезон....
честно казано май се радвам, че няма да сме част от тази дизи вакханалия Wink
Скрит текст:
🐹⚡Новый телевизионный сезон обещает быть насыщенным, если снова не вмешается пандемия. Как обычно многим сериалам предстоит борьба не только за рейтинг, но даже за место на канале. Так у канала Fox заявлено 11 сериалов (2 летника). ATV готовит 8 сериалов, шоу Кто хочет стать миллионером (один летник). TRT1 - 9 проектов. Show TV - 7 сериалов и 1 шоу. Итого 48 сериалов на 7 каналах. Выживет сильнейший💪

Понедельник
Эх, молодость - ATV
Дочь посла - Star TV
Запретный плод - Fox TV
Чукур - Show TV

Вторник
Звоните моему агенту - Star TV
Плотина - Fox TV
Рамо - Show TV
Мафия не может править миром - ATV
Хекимоглу - D
Неудержимые - TRT1

Среда
Учитель / Постучи в мою дверь - Fox TV
Основание. Осман - ATV
Меня зовут Мелек - TRT1
Твой дом твоя судьба - Tv8

Четверг
Однажды в Чукурова - ATV
Чудесный доктор - Fox TV
Новая жизнь - D

Пятница
Опасные улицы - D
Ветреный - Atv
Красная комната - Tv8
Право на престол: Абдулхаммид - TRT1
Вавилон - Star TV
Мистер ошибка - Fox TV

Суббота
Северная звезда - Show TV
Вставай, пошли - TRT1
Любовь на чердаке - D
Птица Феникс - Fox TV

Воскресенье
Голубка - Star TV
Воин - Fox
Упаси, Боже! - TRT1
Мария и Мустафа - ATV

День не определён
Маршанец - ATV
Нападающий - ATV
Моя левая сторона - Star TV
Я так долго тебя ждал - Star TV
И в печали и в радости - Star TV
Вина матери - Fox TV
Искупление - Fox TV
Сироты - Fox TV
Доктор Фостер - D
Хороший семьянин - D
Пробуждение: Великие сельджуки - TRT1
Квартира невинных - TRT1
Барбаросса - TRT1
Мевляна - TRT1
Хорезмшах - TRT1
Гора сердца - TRT1
Хей, султан - TRT1
Слово чести - Show TV
Конкуренция - Show TV
Арыза - Show TV
Вслед за огнями - Show TV

.....................
това не го знаех Wink
През 2014 г. Kıvanç Tatlitug проведе открит урок в колеж ÇAĞ в Адана, който е завършил като дете, като част от акцията, организирана от AkBank за повишаване на осведомеността на децата за важността на спестяването.


и една интересна снимка с Башак

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 13:48 от Airra

# 35
  • Мнения: 18 569
Айре Heart Eyes благодаря за календара! Дано! Hands Pray
Благодаря за споделеното! Flowers Hibiscus За Серпил Hands Plus1
Много ми харесва Керем в тази роля! Да си призная, след ролята на Ийт във Въпрос на чест никъде не ме грабна по същия начин, но като Серкан Болат го гледам с удоволствие, много му се получи. Чаровник е наистина!
Лелеее, тези са луди ... май и аз се радвам, че Киво няма да участва тази година в това чудо. Къде ще ги вместят всички, няма да им стигнат дните от седмицата ? Явно разчитат, че повечето ще окапят още в началото, а това е гадно Thinking
Това за открития урок в неговото училище в Адана си го спомням много добре, защото съм го споделяла назад в темите. Имаше много хубави снимки с децата.
Днес РД празнува Тугай. Да е жив и здрав и все така да се обичат и подкрепят с брат си Flowers Hibiscus



Други новини йок.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 14:56 от queen_fenka

# 36
  • Мнения: 18 643
Фенче Kissing Heart
за Керем в Честта Hands Plus1, за сега му е връх на актьорското превъплащение!
ей така ще наблюдавам случващото се в новия дизи сезон Stuck Out Tongue
Скрит текст:

виждала съм снимките на Къванч от Адана с децата.
но това ми беше ново! Wink
Цитат
проведе открит урок..........за повишаване на осведомеността на децата за важността на спестяването.

ЧРД на Тугай, да е жив и здрав, дано скоро се видят с брат си! Wink


.....................
браво на Чачо, отслабнал е Hands V
а и снима според мен интересен проект/филм за баща и дете-клошари!

# 37
  • Мнения: 4 642
.

         Ще ви дочета в по-удобен момент. Че започва Невестата, а късно се върнах от децата. Имам мнения.

         Докато трае първата рекламна пауза да споделя възхитата си:

           Поли, а на мен много ми хареса тази споделена тмоя гледна точка!

    "Хареса ми честно казано режисьорското може би решение Серпил да е с наведена глава, някак не се набиваше в кадър, а даде възможност да се съсредоточим върху главните действащи лица в тази ситуация, без в същото време да " бледнее" като представяне...

   Фенче, много искрен, силен и емоционален пост! Ръкопляскам ти с удоволствие!

    Гледам снимки на двамата Татлату. Какъв слабичък е бил Гугай и колко напълнява за малко време. Замина за Маями и така и не се появи в Турция. Много странно! Поне аз не знам.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 20:17 от ORS/KRISI

# 38
  • Мнения: 18 643
това съм ви приготвила за финала Wink



приятно гледане!

....................
от Токио
питали са го за новини за Къванч
той е отговорил: Скоро

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 20:27 от Airra

# 39
  • Мнения: 18 569
Аууу, Айре Heart Eyes как си се подготвила за финала, браво, страхотна домакиня си! Kiss
Ох, дано този Токио е прав ... наистина имаме голяма нужда вече от някакви новини.
Чачко доста е отслабнал, да. Сигурно ще е силен проекта с него. И той следва батко си и не се страхува да се загрози за проект, само така!
Аз пък днес се отплеснах с 2 част на филма с Джулио Берути Греховете на Гейбриъл. Ако някой се интересува
https://cloud.mail.ru/public/4E57/2Nso4u8u1
Орси Hug благодаря, джанъм! Kiss
Приятно гледане! Hug Много ще ми липсват ...

# 40
  • София
  • Мнения: 552
Позиционирах се за финала! Приятно гледане!

# 41
  • Мнения: 18 643
"Малкото момиче означава надежда.......
като я гледаш как расте, сякаш виждаш идването на пролетта!
Айлин трябва да порастне заради всички нас, тя е нашата надежда"!!!


Фенче Kissing HeartBlushKiss

хаха
"Джанзис, обаждам ти се от ада" Laughing
изкефи ме Вели на макс!!:))

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 21:17 от Airra

# 42
  • Мнения: 18 569
Маркито Hug Hands Plus1
Айре Heart Eyes тази сцена слава богу я бяха превели добре ... но, това Сиан ме утрепа, къде е Джихан, къде Сиан Laughing
Мда, и мен много ме изкефи Вели с този коментар, ама хубав номер му спретнаха на многознайкото, дето винаги мислеше няколко хода напред  Laughing
Вай бе, бях забравила частта с брата ... явно Кадир наистина му прости на Вели всичко Thinking И сцената със Серпил беше бая залята с белина, но ми хареса какво си казаха Hands Plus1 Даде му втори шанс сценариста на Вели, няма лошо. Той ще оправдае това малко по-късно.
Тази вечер ще ни разцепят от реклами Smiley

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 21:44 от queen_fenka

# 43
  • Мнения: 18 643
Маркито Hug Hands Plus1
Айре Heart Eyes тази сцена слава богу я бяха превели добре ... но, това Сиан ме утрепа, къде е Джихан, къде Сиан Laughing
Мда, и мен много ме изкефи Вели с този коментар, ама хубав номер му спретнаха на многознайкото, дето винаги мислеше няколко хода напред  Laughing
Вай бе, бях забравила частта с брата ... явно Кадир наистина му прости на Вели всичко Thinking И сцената със Серпил беше бая залята с белина, но ми хареса какво си казаха Hands Plus1 Даде му втори шанс сценариста на Вели, няма лошо. Той ще оправдае това малко по-късно.
Тази вечер ще ни разцепят от реклами Smiley
крайно време беше да го надхитрят!!
а за Вели, неузнаваем:)) харесва ми избелването, не е толкова изсмукано от пръстите!

милостив...ама хубаво му видя сметката Rage
въпреки думите му-омразата победи Frowning1

Браво на Велко!!!

# 44
  • София
  • Мнения: 552
Страхотен е Вели! Разплака ме!

Общи условия

Активация на акаунт