Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 94

  • 25 682
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 667
С кафето върви бискбитки
Заповядайте :hugs
Скрит текст:

 Фермата  , съвсем малко съм я гледала , но е скука  , зарад нея скъсяват сериалите .

  и при нашите хора скукааа , тия хубавци не мислят ли за нас  ?


аааах , Перличка Heart

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 16:11 от femmi2

# 691
  • Мнения: 18 583
Алинка Heart Eyes много хубаво си го казала Kiss
Цитат
Някой ден всичко ще бъде различно, но днес е това, което е. Да живеем днес и да си дадем спокойствие, това е най- важното!
Все един ден и на нашата улица ще изгрее слънце, нали ? И тогава няма да има по- доволни от нас. А до тогава ще си споделяме забравени неща, ще следим партньорите ни, ще си обсъждаме и други сериали и няма да излизаме в отпуска Айре Heart Eyes Laughing Благодаря ти за всичко споделено! Kiss А този гиф е страхотен!

Пепи Heart Eyes аз ще споделям, но жалкото е, че много снимки просто не се виждат вече, а Терзи Heart Eyes изнамираше такива отвсякъде.
Класацията ме изкефи естествено, защото за мен Киво няма аналог, радвам се, че и други смятат така. Кеньо е с 9 години по-голям от Киво - 74 год. е роден. Виждаме, че разликата във възрастта няма значение за приятелството - дето се вика, тези 3 - та са хора от почти три поколения, но това не им пречи. Много ме радва тяхното приятелство, защото са ми от най-симпатичните актьори в гилдията. Особено Кеньо ми е слабост още от Езел.
Феми Hug благодаря за бисквитките и за Перличките! Много са ми любими! Heart
Хубавците ни ... кой знае и на тях какво им е, дано наистина скоро започнат работа! Hands Pray И за тях добре, и за нас Smile
Нямам търпение да видя и Арман ...















# 692
  • Мнения: 18 661
Али Kissing Heart, да спокойствие, здраве, най-важното в момента!!
Пепи Hug , ами каквото интересно намеря из СМ го нося, все се намира!
Фенка Kissing Heart отговаря за архива...и за сега няма да излизаме в отпуск Laughing
дано пък изкочи и нещо ново интересно ..но и в ТР е тегаво положението Disappointed
Ирето Kissing Heart я чух миналия ден,
Скрит текст:
има си причина с отрицателен знак, поради която липсва, но тя е здрава.
Орси се загуби, дано е добре, Дива също!

Феми, тц, не се вълнуват от това, че липсват на феновете си.....Sob
ето го твоя от 2019, пак по горите, с караваните, лошо няма де! Grinning


една много готина архивна снимка
и какъв огромен лаптоп Laughing


лека вечер.

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 20:46 от Airra

# 693
  • Мнения: 18 583
Добро утро! Hug

Айре Kissing Heart Hands Plus1
Че скоро няма да видим нещо от сериала е ясно, ама поне тези двамата да качат нещо ... да знаем, че са добре.

Като ще караме на спомени, да си постна любимата ми песен от Перла Heart


и един готин клип от КГ


А пък в този сборен клип от Тупарова искам да ви покажа най-любимата ми целувка на Инджи и Мехмет на вилата, когато я грабна и отвлече там, не зная колко пъти съм я гледала Laughing


Днес празнува своя 10 - ти РД нашата Айлин, талантливата и сладка  Гьокче Чифтчи, да е жива и здрава! Heart Eyes

Сега попаднах на това
Цитат
Гекче Бахадыр, которая была замечена в торговом центре Зорлу, заявила, что сейчас она усиленно готовится к съемкам в сериале Нетфликс и других проектов у нее нет. Команда сериала отличная и подготовка к съемкам продолжается в интенсивном режиме.
Тя ще играе в сериала на Нетфликс Клуб, за който писаха, че уж щял да започне да се снима чак януари Thinking Дали пък нашия не се занимава вече със снимки, а да не казват ? Thinking Ей, това не му харесвам на Нетфликс, мълчат като риби, а ти си чакай от умрел писмо Stuck Out Tongue Closed Eyes
Хубава неделя, дружки! Hug

# 694
  • Мнения: 18 661

Честит Арахангелов ден!!
Здраве на имениците!!
Фенче Kissing Heart за споделеното! Flowers Hibiscus
тоя който пее любимата ти песен от Перла- Uğur Aslan е мъж на една от сценаристките-Сема Ергенеком.
а целувкатааа....мммм какъв целувач е патрона и какви целувки имаше едно време!!! Stuck Out Tongue Winking EyeHeart
Това, че Г. Бахадър е казала, че се готви за снимки, нищо не значи.
А нашите не са започнали,  като се случи това ще се разбере, както беше при Атие и Защитника.
Споко, не са толкова прикрити от Нетфликс, но почти не излизат снимки от сета, само когато работния процес е свършил Hands V
Честита и щастлива да е малката Гьокче!!
хехе, много скорпиони и Алперен и Й. Ердоан! Simple Smile




..............
видеото с Уфук Каплан
говори доста.....
https://twitter.com/KT_Fans/status/1325297942857740288

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 14:05 от Airra

# 695
  • Мнения: 3 201
Привет,момичета 🤗🤗🤗
Аз пък вчера си изгледах пак "Хайде,сине" . За нас е ясно, че превъплъщението на Къванч няма как да не ни изненада. Но се питах как ли би се възприел от хора , които не са го гледали как играе ? Е, моя отговор е, че този филм си заслужава гледането дори само за последните 5 минути. Толкова много емоции показани по поразителен начин. Аз много, много рядко плача и въпреки, че знам какво ще стане пак сълзите ми бяха на очите.
Фени, не вярвам скоро да ги видим КБ , най-вече заради всичко, което се  случи в ТР последната седмица.
Айра, след филма на Ойкию , нищо няма да ме изненада. А в групата на КТНА във фейсбук са качили клип и там също пишат, че е голяма тишина в момента, но ми стана интересно тяхното предположение, че може би новия филм ще се снима извън ТР.
Да е жива и здрава , малката Айлин ! Много талантливо дете, дано има късмет за бъдеще.
Хубав ден 🤗🤗🤗
Честно казано не бих имала нищо против да повторят "Сблъсък "

# 696
  • Мнения: 18 661
Привет,момичета 🤗🤗🤗
Аз пък вчера си изгледах пак "Хайде,сине" . За нас е ясно, че превъплъщението на Къванч няма как да не ни изненада. Но се питах как ли би се възприел от хора , които не са го гледали как играе ? Е, моя отговор е, че този филм си заслужава гледането дори само за последните 5 минути. Толкова много емоции показани по поразителен начин. Аз много, много рядко плача и въпреки, че знам какво ще стане пак сълзите ми бяха на очите.
Фени, не вярвам скоро да ги видим КБ , най-вече заради всичко, което се  случи в ТР последната седмица.
Айра, след филма на Ойкию , нищо няма да ме изненада. А в групата на КТНА във фейсбук са качили клип и там също пишат, че е голяма тишина в момента, но ми стана интересно тяхното предположение, че може би новия филм ще се снима извън ТР.
Да е жива и здрава , малката Айлин ! Много талантливо дете, дано има късмет за бъдеще.
Хубав ден 🤗🤗🤗
Честно казано не бих имала нищо против да повторят "Сблъсък "

моята интуиция ми говори, че скор ще го пуснат по бтв лейди Wink
в момента Вътре е към края си - от 23.00 ч. го дават.
Не вярвам да снимат извън ТР, при положение, че страната им предоставя толкова благоприятни условия за този сюжет...а и предполагам Къванч е приел да участва в него И заради природата им, която ще покажат,  като един толкова голям природолюбител!
за тишината, не знам какво да предполагам........ с какво се занимава в момента любимеца ни Thinking
Башак поства в ИГ само за болни дечица.....
ако случайно ги прихванат папараци....... май на това да се надяваме!!!
а в моите сънища пак се появиха и двамата накуп, голям майтап беше, но не е за обществено споделяне, да не ставам за смях:))))

това ми действа енергизиращо:))

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 16:36 от Airra

# 697
  • Мнения: 2 503
Привет, дружки! Hug

Благодаря ви за всичко, което сте споделили, през времето, в което отсъствах. Flowers Hibiscus
Въпреки липсата на новини, сте поддържали огъня в темата, което ме радва страшно много. Blush
Радва ме, че сте усетили и липсата ми.
Скрит текст:
Сесията приключи най - после. Случиха се разни неща, които ме извадиха от релси и честно казано нямах никакво желание за нищо. Здравословно съм добре.

Аз също не вярвам КБТ да качават свои снимки. Те по принцип рядко го правят, а сега наистина в родината им се случиха ужасни трагедии и съм сигурна, че и те са разстроени. Особено като знаем какви са им големи сърцата и на двамата. Heart
Може би Къванч се подготвя за ролята си. Не може би, ами съм сигурна, че е така. Времето щв покаже, разбира се.
Имайте търпение, видяхме изгрева, а скоро слънцето и нас ще стопли. Важното е, че проект ще има, даже два.
Нямам търпение за новите снимки от Мави. Те ще ни се отразят много добре, ще видите. Heart Eyes

Желая на всички ви спокойна вечер!
Бъдете здрави, пазете се и оценявайте всичко, което имате!

# 698
  • Мнения: 18 583
Привет отново! Hug
Айре Heart Eyes нали много е готина тази целувка ? Вярно е, какви и колко целувки имаше на времето ... сега пак има, ама са много кът, щом ги броим Laughing Да, знам за Угур, че е мъж на Сема.
А за Гьокче Бахадър имах предвид, че вече се знае екипа на сериала и подготовката за снимки е интензивна. За нашия сериал и аз предполагам, че ще се чуе кога, дано да позная, че ще е края на този месец.
Пепи Heart Eyes Предполагам, че "Хайде, сине " няма как да не трогне всяко едно сърце, а актьорите така играха, че забравяш, че гледаш филм, заради това колкото и пъти да се гледа, все се вълнуваш.И аз не вярвам, че ще снимат извън Турция Thinking Те си имат такава природа, че не им трябва да снимат другаде. Още не мога да забравя Полонезкьой, такава красота беше! И аз като Айрето се надявам да ги изловят папараци, иначе не вярвам да се покажат, поне Къванч, Башак може и да си пуска нейни снимки, но едва ли ще ни покаже вече Киво преди снимките за сериала. Ужасно ми е любопитно как ще изглежда Арман обаче Smile Твоето желание се изпълни, нали ти искаше да го видиш в роля на учен, ако не ме лъже паметта Thinking
И аз бих се радвала да дават пак Сблъсък. Ще видим интуицията на Айрето дали работи добре Thinking Който и да повторят от сериалите му все бих ги гледала да ви кажа Smile А представяте ли си да ни пуснат отново ЗП ? Него май най-малко са го повтаряли, също и КСШ, за МиХ да не говорим ... Мечтииии ...
Иреее Heart Eyes много, ама много се радвам да те "видя" отново при нас! Kiss Съжалявам за това, което ти се е наложило да изживееш Cry Хаят ... Радвам се, че сесията вече е зад гърба ти и вече ще си си при нас Heart
Точно така! Hands Plus1 Как беше - много мина, мъничко остана ...
Цитат
Имайте търпение, видяхме изгрева, а скоро слънцето и нас ще стопли. Важното е, че проект ще има, даже два.
Нямам търпение за новите снимки от Мави. Те ще ни се отразят много добре, ще видите. Heart Eyes
Вярно, около Киво пълно със Скорпита Smile Завиждам и на малката сладурана, че е имала късмета да е заедно с аби Киво Heart


Браво на Синем, колко бързо влезе във форма, все едно не е раждала скоро

Има ли вече преведена 17 серия на Вратата ? Много ми харесва този сериал, не очаквах. Сега ще си догледам 7 серия на НЖ, много съм изостанала. Хубава вечер! Hug

# 699
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Скрит текст:
Привет отново! Hug
Айре Heart Eyes нали много е готина тази целувка ? Вярно е, какви и колко целувки имаше на времето ... сега пак има, ама са много кът, щом ги броим Laughing Да, знам за Угур, че е мъж на Сема.
А за Гьокче Бахадър имах предвид, че вече се знае екипа на сериала и подготовката за снимки е интензивна. За нашия сериал и аз предполагам, че ще се чуе кога, дано да позная, че ще е края на този месец.
Пепи Heart Eyes Предполагам, че "Хайде, сине " няма как да не трогне всяко едно сърце, а актьорите така играха, че забравяш, че гледаш филм, заради това колкото и пъти да се гледа, все се вълнуваш.И аз не вярвам, че ще снимат извън Турция Thinking Те си имат такава природа, че не им трябва да снимат другаде. Още не мога да забравя Полонезкьой, такава красота беше! И аз като Айрето се надявам да ги изловят папараци, иначе не вярвам да се покажат, поне Къванч, Башак може и да си пуска нейни снимки, но едва ли ще ни покаже вече Киво преди снимките за сериала. Ужасно ми е любопитно как ще изглежда Арман обаче Smile Твоето желание се изпълни, нали ти искаше да го видиш в роля на учен, ако не ме лъже паметта Thinking
И аз бих се радвала да дават пак Сблъсък. Ще видим интуицията на Айрето дали работи добре Thinking Който и да повторят от сериалите му все бих ги гледала да ви кажа Smile А представяте ли си да ни пуснат отново ЗП ? Него май най-малко са го повтаряли, също и КСШ, за МиХ да не говорим ... Мечтииии ...
Иреее Heart Eyes много, ама много се радвам да те "видя" отново при нас! Kiss Съжалявам за това, което ти се е наложило да изживееш Cry Хаят ... Радвам се, че сесията вече е зад гърба ти и вече ще си си при нас Heart
Точно така! Hands Plus1 Как беше - много мина, мъничко остана ...
Цитат
Имайте търпение, видяхме изгрева, а скоро слънцето и нас ще стопли. Важното е, че проект ще има, даже два.
Нямам търпение за новите снимки от Мави. Те ще ни се отразят много добре, ще видите. Heart Eyes
Вярно, около Киво пълно със Скорпита Smile Завиждам и на малката сладурана, че е имала късмета да е заедно с аби Киво Heart

Браво на Синем, колко бързо влезе във форма, все едно не е раждала скоро

Има ли вече преведена 17 серия на Вратата ? Много ми харесва този сериал, не очаквах. Сега ще си догледам 7 серия на НЖ, много съм изостанала. Хубава вечер! Hug
Да
https://ok.ru/video/2026797206199

# 700
  • Мнения: 18 583
Гости Hug благодаря, джанъм! Kiss


Днес РД - 85 г. празнува и този красавец и страхотен актьор! Да е жив и здрав! Heart Де всички да остаряваха толкова красиво ... но, изглежда, че нашето момче ще да е от тези щастливци Hands Plus1


Лека вечер с един стар клип. Е, песента е арабска, но пък снимките са страхотни!

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 20:51 от queen_fenka

# 701
  • Мнения: 18 661
Ире Kissing Heart, много ти се зарадвах и много хубави мисли си споделила!! Flowers Rose
Фенче Kissing Heart, да разбрах ти мислата за Г. Бахадър, имаш право!!
а ЗП са го давали доста/ама ти не си го гледала явно Wink/ по бтв, лейди, нова/с нов дублаж/ и ДФ.
и М§Х са го давали по бтв и по ДФ.



лека. Nature Stars

# 702
  • Мнения: 18 583
Добро утро! Hug

Айре Heart Eyes Kiss Може, може, аз много, много не ги гледам ДФ и Лейдито Satisfied
Аз продължавам с архива
Това е репортаж от благотворителният бал , чийто домакин беше наш Къванч , под патронажа на Уницеф ! Доколкото си спомням , Киво предостави един мъжки и един дамски часовник от новата колекция , на този бал присъстваха много известни личности , които подкрепят каузата












А тук пък ги заловиха с Азра на летището, връщайки се от Виена



Още


Пожелавам ви прекрасен ден и успешна нова седмица! Hug

# 703
  • Мнения: 2 503
Добро утро, Дружки! 😍
След Фенчето 😍 и аз ще поднеса още едно кафе, нека има! 🤗

Надявам се да имате спокойно утро и да започнете деня си добре. На мен още ми се излежава под топлите завивики, но трябва да се работи.

Айре 😍💋, Фенче 😍💋,
И аз се радвам, че отново съм тук, наистина ми липсвахте! Дано от тук насетне всичко е наред. 😊
Много хубави клипчета и снимки, макар и стари, споделяте. Знаете, че аз се радвам на всичко и ми в много интересно. Продължавайте така! 🌺

И на мен Вратата много ми харесва и добре, че е тя, за да ме разсейва и разтоварва. Много ще ми липсват като свърши. 🥺
Айре 😍,
Ти гледаш ли го още?

Имайте хубав ден, момичета!
До после! 😘

# 704
  • Мнения: 18 661
Привеет! Hug


Ире Kissing Heart, взимам си от твоето кафе! Coffee
на мен и ти много ми липсваше! Hearts
гледам го още Вратата, но с мишката, като пропускам пълнежа Wink
Фенче Kissing Heart бая, бая неща си донесла, в тоя период около КГ не съм толкова информирана, та продължавай!! Blush

..................
ДК по Passions tv-в Африка на френски


интересно ново клипче си намерих!



още един приятел-скорпион с РД. Да е жив и здрав!!


успешна, здрава седмица, дано има и нещо радващо ни за патрона!!! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт