Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 94

  • 25 726
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 622
Привет отново! Hug
Айре Heart Eyes старая се Laughing Никакво униние, тепърва ще получаваме новини Hands Plus1
Цитат
... явно е от периода на подготовка за Кузейската форма.
Къванч и в това е един от първите!! модата с мускулите и баклавите, ама показа и завидна актьорска игра, не само мускули Mr. Green
Абсолютно вярно предполагаш, за ролята на Кузей е тренирал и се е подготвял цели 6 месеца, дори и през военна подготовка е минал. Знаем, че той винаги изпипва нещата преди роля. Нали заради това му се възхитих, когато без никакво колебание развали това тяло, за да изиграе Музафер Heart Сега отново съм сигурна, че именно заради предстоящия му сериал се занимаваше с него братовчеда на Башак, нали и той беше треньор някакъв. Но, много си права, освен мускули си трябва и добра актьорска игра, иначе всичко е от ден до пладне.  
За сега няма нищо ново, но пък си имаме супер стари неща, на които да се радваме, а и някои от вас не са ги виждали. Тази снимка виждали ли сме я с малкия Къванч ? Не помня Thinking

На 22. 12. 2011 г. Киво става най-младият посланик на добра воля към Уницеф










Феми Stuck Out Tongue Closed Eyes божа работа, може и да се ожени Чачо, кой знае Smile Макар, че за него има време, млад е много още. Но, пък колко години ходи вече с Дуйгу, не може до безкрайност. Да е щастлив, пък той си знае.
И аз се надявам вече да се раздвижат нещата, аман от чакане Satisfied А колко още търпение ще ни е нужно ... само на края всичко да е на 6! Hands Pray

# 676
  • Мнения: 27 911
Не  го давам  особено пък на тази . Ама никой нема да ме пита мене Joy
Ча  трудно издава чувства , та кой знае кво му е в главата .
 Видяхте ли снимката на Соня , която редактирах ?

# 677
  • Мнения: 18 622
Феми, да ,той теб ще те пита, вярно Laughing Щом толкова време е с нея, значи си заслужава, аз така мисля. Красотата и за мен е била важна, нали все трябва да ти хване окото някой, за да го опознаеш. Но, наистина  е до време, те с Киво са умни момчета и не гледат само външния вид. Макар, че за мен Башак си е много хубава, Дуйгу не ми харесва особено, но явно има чар. За какво му е някоя празноглава красавица ми кажи ? За да се разведе след 1 година ?
Видях Сонгюл, да. Може би е от филм или сериал тази снимка, нямам идея Thinking Аз нея си я харесвам всякак, страшно чаровна жена е, без да е изписана красавица.

Последна редакция: чт, 05 ное 2020, 19:07 от queen_fenka

# 678
  • Мнения: 18 706
Фемии, мъка с нашите рибари и отшелници!! Laughing
аз пък я харесвам Дуда и явно Чачо си е щастлив с нея, но да не засягам тая болна за теб тема:))
Сонгюл, не я следя, не знам каква е снимката, но и на мен ми харесва повече с дълга коса.
Фенче Kissing Heart
Цитат
Сега отново съм сигурна, че именно заради предстоящия му сериал се занимаваше с него братовчеда на Башак, нали и той беше треньор някакъв.
ааа едва ли, той е бил там на гости за 2,3 дена и се показаха как вирят крака на полянката:))
за новата роля би трябвало специална подготовка, от която ние не разбираме Wink
снимката с малкия Къванч сме я виждали!

пуснах си от любопитство новия сериал на АЯ-Пламъци, с един огромен пожар.......... ами уникална работа, все едно гледам холивудски продукт!!! Hands Clap снимали са пожара 10 дена и 2 мес. подготовка!!


..................................
това го видях в ИГ на Дениз, превода е от Мелек Т.
Жени дизайнери, проектираха тениски за 30-годишнината на Лилав покрив!
Фондация "Подслон за жени на лилав покрив", която се бори в областта на насилието над жени, тази година празнува 30-годишнината си. За 30-годишнината от Mor Çatı 10 жени дизайнери се събраха с призива на доброволеца на Mor Çatı Дениз Маршан. Дизайнерите се включиха в проекта за тениски със своите дизайни, за да установят солидарност с Mor Çatı и да подкрепят борбата срещу насилието над жени. Бяха произведени 10 различни тениски.
В подкрепа на популяризирането на тениските, Başak Dizer, Cansu Tosun, Cemre Ebuzziya, Didem Soydan, Dilan Deniz, Ezgi Mola, İrem Sak, Meriç Aral, Nurgül Yeşilçay и Şebnem Bozoklu облякоха дизайните.
Mor Çatı се нуждае от вашата подкрепа, за да засили своята борба срещу насилието над жени в продължение на 30 години и мрежата за солидарност на жените, която Mor Çatı създаде благодарение на солидарността на своите приятели. Закупувайки продукти на Mor Çatı или редовно подкрепяйки Mor Çatı, можете да станете част от тази солидарна мрежа и да допринесете за жените и децата да създадат живот, свободен от насилие.




останалите: https://www.instagram.com/p/CHNet3wB5OB/

лека вечер!!

Последна редакция: чт, 05 ное 2020, 20:54 от Airra

# 679
  • Мнения: 3 250
Привет,момичета 🤗🤗🤗
Наистина голяма суша, но ще дойде и нашето време. Много хубава Башак, много. От както се е омъжила само хубавее. Фемми, така че има шанс и за вашата мома 😀 макар, че си мисля, че тя просто не е толкова фотогенична. И добре, че не  питат феновете си , защото всички актьори и актриси трябва да си останат ергени и стари моми.😂😂😂
Сонгюл си е хубавица, а и все още е младоженка , та и на нея любовта и влияе добре.
Аз пак да се върна на Ойкию. Тя нали е бременна, интересно ми е кога е снимала този сериал за Нетфликс? Настройвам съм се, че около проекта на Къванч има нещо неясно, тайно и аз не знам  какво  , ама все си мисля, че снимки вече  са правени. Ще видим какво са ни подготвили.
Лека вечер 🤗🤗🤗

# 680
  • Мнения: 18 622
Привет! Hug


Пепи Heart Eyes за съжаление не вярвам, че Киво е снимал вече някои сцени ... Очаквам снимките да започнат в края на този месец Thinking Но, все ще се разбере каква е истината. Колкото до Ойкю, наистина е странно как не се чу нищо около снимките Thinking
Много се радвам,че е щастлива с Джан.


Айре Heart Eyes може би, ще видим. Нямаме идея каква ще е ролята му, но със сигурност ще има сцени, за които си трябва добра подготовка. А аз си мисля, че той отдавна я е започнал Thinking
Значи те е впечатлил новия сериал ? Гледам, че го обсъждат. Хазар ли играе в него, така ми се видя ?

Благодаря за снимката на Башак, сладуранка Heart
Наистина голяма суша откъм новини ... Тази година е ужасна, да минава по-бързо!
Stuck Out Tongue Closed Eyes И моделите им вече не са това, което бяха някога ... свършиха ли хубавите момчета в Турция ? Единствено номер 2 прилича на нещо, според моя вкус, де Smile
Скрит текст:
Ново клипче, малко закъсняло, но ми хареса, оправих си вкуса Smile


Ире Heart Eyes нарде си ??? Започнах да се притеснявам вече ...
Хубав ден! Hug

Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 11:08 от queen_fenka

# 681
  • Мнения: 18 706

Мави да пускат снимки със зимната си колекция, че да оплакнем око поне!! Wink

Пепи Hug сериала на Ойкю предполагам не е сниман скоро, такава е практиката на Нетфликс, а ако наистина е бременна, трябва да е в началото...
Фенче Kissing Heart, ами и според мен е почнал подготовката си!! Hands V
ауу бест моделите са ужас:))) особено първия! Stuck Out Tongue Winking Eye
и аз им се радвам на Ойкю и мъжът й!
в сериала Пламъци-да, играе Хазар и Дилян Чичек Дениз, също и капитан Били от КСШ.
вижте сцената- от 40 мин.
https://turkru.tv/yarkoe-plamya-1-seriya.html
да си кажете мнението, дали и според вас е доста добро като за турско дизи.
и рейта му е доста добър, радвам се за Керем Чатай!
Хазар във фрага за 2 серия Scream



като няма Къванч, ще коментираме колегите му, пак е по темата Wink

Алинка Kissing Heart,ти гледаш ли някой сериал в момента?



хубав петък!!

Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 12:04 от Airra

# 682
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, дружки!
Усмивка + Добро настроение = Магия!
От самите нас зависи дали да натиснем “старт”!
Усмихнат ден!🧡🍁☕


Благодаря за споделеното! Flowers Blossom Flowers Blossom Flowers Blossom

Фенче, Heart Eyes и аз така съм се настроила за снимките, но и да не бъдат, важното е да оцелеем, и това ще мине.

Айре, Heart Eyes гледах ги снощи Пламъците. Пуснах ги от любопитство, пък изгледах цялата серия.
Чудесна работа.
За мен Холивуд не е равенство на качество, европейското кино е много по-качествено, но разбирам какво имаш предвид.
Личи си, когато е изпипан всеки детайл.
Определено зрелището в добавка с добър сценарий дава резултат.
Актьорите също ми допаднаха, засега ще продължа да го следя.
Иначе аз продължавам с Чукур. Гледам и Апартамен на невинните, Неверник и започнах Червената стая.

Погледах няколко серии и от Нов живот, но за разлика от вас, не ми допадна.
Чудесна идея за бягството на една жертва на домашно насилие, но опорочена и омаскарена с едни милиони, които се завъртяха. И оставиха привкус, че нямаш ли едни десетина милинона и “спасител” оставаш жертва, спасение няма.
Образът на съпруга насилник много блед и неубедителен-за мен. Не му повярвах на този актьор, така и не разбрах героят му за какво се бори.
И накрая, но не и по значение -чудесна химия между главните, ама хич,изобщо не на място.
Ние зрителите бяхме наясно, че съпругата на Адем е допуснала грешки в миналото, но не и той. Още повече не му беше дала никакъв повод, беше чудесна съпруга и майка, когато във въздуха се усещаше вече , че мислите му са при Ясемин.
А историята с детето, толкова нескопосано изкопирана от ДК, че и същата актриса, която грам не е мръднала и на см., само с промяна на прическата не става тая работа, та точно там зарязах цялата каша.
Чудесна Мелиса, но недостатъчна.
Извинявайте, ако съм ви досадила с моя анализ, уважавам вашите мнения, не е опит да ги променя. Hug

И откъдето и да тръгнем, все стигаме до едно и също място- историята.
Нищо не е по-важно от добрата история.
Надявам се и на чудесна такава за проекта на Къванч. А че той ще даде всичко от себе си и ще я запише в сърцата ни, не се съмнявам.

# 683
  • Мнения: 18 706
Алинка Kissing Heart обичам, като пишеш в темата! Blush
Скрит текст:
ти си го знаеш де Wink
Цитат
Надявам се и на чудесна такава за проекта на Къванч. А че той ще даде всичко от себе си и ще я запише в сърцата ни, не се съмнявам.
Hands Plus1Hands Pray

оо гледаш двата сериала на новите ни продуценти, мен нещо не ме влекат, но си гледам Домът с интерес!
Неверника сигурно е интересен, ама тоя Джанер Дж. ми е противен....
за НЖ-всеки си има право на харесване и усещания! Wink
на мен ми беше доста интересен като история и доста убедителен като актьорски превъплащения.
за Мелиса и Серкан е ясно, мисля, че доста финно и ненатрапчиво успяха да ни убедят в интереса си един към друг/Адем и Ясемин/.изобщо не ме дразнеше тая линия и нямах търпение да я развият, но за съжаление няма да стане Head Band
като знам, че финала е никакъв и нищо не става ясно, не ми се и гледа последната серия Expressionless
за Тимур - актьора за мен беше супер,  умело пресъздаде характера на героя си, но си права, че не се разбра, какво точно цели, много объркан, неуравновесен и на първо място насилник.
съгласна съм за нашата приятелка от ДК и, че тая сюжетна линия малко куцаше.
.....................
от днес:
https://www.haberimsin.com/ask-i-memnunun-katyasi-ufuk-kaplan-konustu/
Уфук Каплан-Катя от ЗП
Говори, доколкото разбрах Thinking дали е имало нещо м/у Къванч и Берен.
И двамата са били независими един от друг и в живота им са били други хора.
та не е имало повече от професионални отношения.
Къванч-е изключително нежен и страхотен като отношение, а съпругата му Башак е била много усмихната и женствена.



.............................



Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 22:37 от Airra

# 684
  • Мнения: 18 622
Привет, сладурки! Hug
Алинка Heart Eyes Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss
Алинка Heart Eyes така е, само да сме здрави и ние и любимците ни, пък всичко ще се нареди. Всеки от нас възприема различно даден сериал. На мен НЖ ми хареса, много по-хубава история имаше от друг, който има рейтинг, а за мен сценария е пълна олигофрения - ДП. То и в други сериали има фантасмагории, но в този просто са се изсипали Laughing Обаче хората си го гледат ...
Айре Heart Eyes наистина са снимали впечатляващо пожара, само малко не можах да възприема как пък по този начин започна  всичко, после тези взривове от къде се появиха, кой беше този, който беше заключен, явно трябва да го видя отначало, така не ми стана ясно нищо.
Ето превод на казаното от Уфук Каплан
Цитат
Уфук Каплан, която изигра ролята на Катя в телевизионния сериал „Забранена любов“, наскоро стана гост на предаването „От живота“, където говори за актьорите от легендарния сериал. В интервюто си актрисата отрече слуховете за връзката между Kъванч Татлъту и Берен Саат по време на снимките на сериала.
"Те бяха независими един от друг. По това време в живота им имаше други хора. Къванч тогава точно се раздели с Мелтем Джумбул, а Берен се срещаше с Бюлент Инал. Ако имаше такава любов между тях, не бих говорила за това, но на мен би било трудно и да говоря за това. За това говоря с чиста съвест, че не е имало връзка между тях. "
Също така, на въпрос за Къванч Татлъту, тя отговори, че той е много добър, истински джентълмен и професионалист в своята област, а съпругата му Башак Дизер е много добронамерен и приятелски настроен човек.
Актрисата говори и за други актьори:
"Берен Саат е толкова усмихната и добросърдечна, тя е много състрадателен и спокоен човек."
"Небахат Чехре е много мила. Тя никога не идваше на снимачната площадка без грим. Винаги идваше при нас със своята положителна енергия и с думите: "Красавици, аз съм тук." Тя е много красива и елегантна жена, на която подхожда всичко, каквото и да облече. "
"Зерин Текиндор е прекрасен човек. Тя държи малко дистанция, но аз и свалям шапка. Тя е много красива жена."
И аз така си мислех, че просто са били големи професионалисти Киво и Берен, а помага и това, че са се харесвали взаимно като хора и колеги. Ако е имало нещо, все шяха да ги изловят, няма как да се скрие това. Някои актьори, които са се влюбили на екрана се и ожениха. Какво им пречеше след финала да останат заедно, ако наистина са били влюбени ? Но, те си знаят, мен не ме и интересува толкова. Важното е, че си изиграха ролите толкова правдоподобно, че някои дори и след това интервю продължават да вярват Smile Нещо като фенките на Елчин и Баръш, те са същите , не може никой да ги убеди Stuck Out Tongue Closed Eyes Хареса ми казаното за нашите, точно такива ги усещам и двамата.

Супер, че е на първо място в Соципол и без да снима.

Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 20:20 от queen_fenka

# 685
  • Мнения: 18 706
някой гледа ли Фермата?/аз по принцип не/
ама тая вечер бетер турски сериал, такива циркове и простотии Mr. Green

Фенче Kissing Heart, даа и според мен беше малко пресилен момента с причината за пожара и после в какви мащаби се превърна.
Мерси за интервюто!! Flowers Hibiscus какво е било м/у двамата, няма значение с днешна дата, важното е уникалната и легендарна двойка, която създадоха!!!

обожавам ги! Heart



лекинка. Nature Stars

Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 23:23 от Airra

# 686
  • Мнения: 18 622
Привет в събота! Hug


Айре Heart Eyes така е, малко нереално, но за това пък зрелищно снимано. Ще го погледна аз този сериал, заинтригува ме, а харесвам и Хазар и Дилан.
Не съм гледала Фермата нито един сезон, не знам защо още в самото начало в някаква степен ми напомни за Биг Брадър - бррр ... Явно съм била права Laughing Понякога хвърлям едно око на Игри на волята, по-интересно предаване е за мен, а и защото участва една позната на синът ми Smile
Като няма нищо ново, ще припомням разни стари публикации, че вече се чудя какво да пиша Smile
Цитат
Познат на зрителската аудитория като Мехмет от „Перла“ и Бехлюл от „Забранен плод“
Жените си припадат по турския Брад Пит и неслучайно за него са написани цели 3 хиляди материала в турската преса, съобщават от БТА.
Къванч Татлъту
Грандиозната любов на фенките се подсилва и заради множеството му участия в други продукции.
През този сезон най-запалените фенове на турските сапунки ще му се радват в сериал на име „Кузей Гюней“.
Мехмет оставил зад себе си Берен Саат, актрисата, която също има ключова роля в „Забранения плод“. За нея медиите са изписали 2 хиляди статии.
В стълбицата на медийния интерес на трето място се нарежда Нургюл Йешилчай, която се подвизава в „Любов и наказание“. Актрисата преживя лек спад в кариерата, когато свалиха сериала „Без теб не може“ заради нисък рейтинг. Въпреки това, тя остава в челната тройка.
Сериалът, за който е писано най-много през тази година е „Великолепният век“. Осем хиляди материала разказват за поредицата, в която се разказва за управлението на Сюлейман Великолепни. В сериала се разгръща сюжет за любовта му с украинката Роксолана, която от наложница на султана се превръща в единствената му законна съпруга, което е прецедент в османската история. Фенове на турските сериали сериозно са се запалили по сагата, а някои дори я определят като „образователна“.
На второ и трето място остават сериалите „Така минава времето” и „Каква и вината на Фатмагюл“.
Феновете на турския актьор Къванч Татлъту ще имат възможността да го видят в нов игрален филм, той ще се превъплъти в ролята на популярен турски поет. Актьорът с нетърпение очаква снимките на продукцията, защото досега се е снимал само в един игрален филм – „Американците в Черно море“ от 2007 година.
Ха, намерих и нещо ново Satisfied
Цитат

💫🎬Турецкие тележурналисты составили свой топ актеров, которые начали карьеру на конкурсе Лучшая модель Турции. Кто входит в пятерку лучших догадаться не сложно 😉


Хубава събота! Hug

# 687
  • Мнения: 18 706
Хубава събота! Blush


Фенче Kissing Heart, благодаря и за старото и за новото, интересно е Hands Plus1
загледай го сериала, да кажеш по-нататък как е! аз на руски не гледам Wink
Къванч го няма...и тука е суша, май е време за отпуска Stuck Out Tongue Winking Eye
и мен не можа да ме грабне това предаване-Фермата......

една публикация в испански сайт от 05.11

https://www.diezminutos.es/telenovela/suhan-venganza-y-amor/a345 … serie-de-netflix/
превода с Гугъл  го слагам в спойлер......
Скрит текст:
Къванч Татлъту ще бъде морски биолог в нова серия на Netflix
Въпреки младостта си и с по-малко от дузина телевизионни сериали в кариерата си, Къванч Татлъту е един от най-търсените турски актьори в момента. Досега той е успявал със своите проекти, тъй като всички, с които се е захванал, са пожънали голям успех както у нас, така и в чужбина. Три са дошли в Испания, Suhan, отмъщение и любов , север юг и Любов забранено , и оттогава обществеността не е забравил. В Турция както неговите последователи, така и пресата чакаха да го видят в нов проект. И въпреки че отне време, най-накрая беше решено. Той ще бъде главният герой на нова научно-фантастична история за Netflix .

Къванч е избрал следващата си работа много предпазливо, тъй като иска да продължи да удря по правилния път. Поради тази причина, в продължение на почти две години, когато успешната харпизма приключи, тя не беше избрала никакво предложение. Сега е известно в каква роля ще бъде видян отново: морски биолог на име Арман, който също е инструктор по гмуркане и свободолюбив човек, който се готви да се присъедини към подводна изследователска мисия. Заглавието на романа е Bir Denizaltı Hikayesi ( Подводна история ).

Не е изненадващо, че това е вид знак, който е донесъл му обратно към запис набор , тъй като красив актьор е голям любител на морето и водните спортове , както той демонстрира всяко лято, независимо дали плаване на яхтата си , практикуващи водни ски или гмуркане. Така че със сигурност турчинът е искал персонаж, който има нещо по-общо с него от тези, които е играл досега. Освен това за първи път се осмелява с научна фантастика , жанр, който все още не е опитвал.

КТ. навърши 37 години
Обявяването на работата му в тази нова поредица, която ще бъде продуцирана от OMG Pictures за Netflix , режисирана от Толга Карачелик и ще бъде излъчена през 2021 г., съвпадна с честването на 37-ия му рожден ден. Беше на 27 октомври и той празнува заедно със съпругата си Башак Дизер , която му посвети няколко приятни думи в социалните си мрежи, придружени именно от някои изображения на двойката на плажа и сърфирането му: „Още много приключения с теб“ .

# 688
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, момичета, с пожелание за добро настроение,🧡усмивки 🧡 и позитивизъм!🧡


Фенче, Heart Айре, Heart благодаря за споделеното.
Може да споделяме какво ни е впечатлило от Пламъци, ако продължим да гледаме.

Няма нищо ново, от тт, снимка от 06.11.2015


Някой ден всичко ще бъде различно, но днес е това, което е. Да живеем днес и да си дадем спокойствие, това е най- важното!

Светла памет на всички близки и познати на небето!🕯

Топъл и споделен следобед!

# 689
  • Мнения: 3 250
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Фени, благодаря за кафето, мила 😙
Качвай стари неща , лично на мен ми е много интересно. А като гледам колко преглеждания има в темата, сигурно и на много други. Класацията няма как да ни изненада, нали ? Кенан голям сладур, но с този мустак не ми допада. Той колко е по-голям от Къванч? А и друго, първите трима са и най-големи приятели 😀
Али, пишеш много поетично. Обичам да чета твоите пожелания.
Айра, както винаги все намираш нещо , с което да ни информираш .Благодаря ти 🤗
Дива,Ирка, Орси ....🤗🤗🤗 дано всичко при Вас да е наред, но ми липсвате.
Хубав ден 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт