Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 50 766
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Благодаря за новата тема! 🌹

И аз се зачудих, защо ли се записвам в новата тема, като ми е мега противопоказно! 🤣

Кремчета си имам бол, но чакам един много жадуван La Nuit Trésor à la Folie Lancome (не, че парфюми нямам още по-бол😂) от Парфимо. Но за това нямам вина, Ellinor* е виновна, издебна ме по нощите, когато съм пред заспиване и най-неадекватна, да ме провокира с оферти! 😂

ПП Ellinor*, с най-добри чувства! 😘

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 416
Благодаря за новата тема  Flowers Hibiscus....И аз в кюпа на чакащите мини кремче на Ести....да не видя нещо Flushed, но имам нужда точно от нощен околоочен крем. Активно Ви чета и се радвам на новите парфюмни завоевания...За сега нищо не чакам, но искам толкова много аромати......Scream Sob

# 17
  • София
  • Мнения: 543
Благодаря за темата!
Поставям се в ситуацията на лисицата с гроздето - ще си повтарям, че е кисело, за да устоя на изкушенията. Simple Smile
Надявам се да поспестя нещо за черния петък - тогава ще стрелям и за себе си, и за коледни подаръци. Обичам и да подарявам парфюми.
Впрочем, кога беше черен петък? И правят ли сайтовете страхотни намаления?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 869
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
От познатите сайтове на първа страница, нищо не чакам, защото не съм поръчвала. Единственият парфюм, който очаквам и бих поръчала от сайта на Дъглас с някакво намаление, разбира се, е новият ексклузив на Герлен. Първо, обаче проба в магазина, че първите отзиви не го "рисуват" по мой вкус.

# 19
  • Мнения: 31 274
Благодаря за темата!
Поставям се в ситуацията на лисицата с гроздето - ще си повтарям, че е кисело, за да устоя на изкушенията. Simple Smile
Надявам се да поспестя нещо за черния петък - тогава ще стрелям и за себе си, и за коледни подаръци. Обичам и да подарявам парфюми.
Впрочем, кога беше черен петък? И правят ли сайтовете страхотни намаления?
Последният на ноември. Няма добри намаления тогава на парфюми.

# 20
  • Мнения: 1 379
Аз чакам Angel crouiser 2020 от escentual.com, една бройка от кремчето от Нотино и един крем за мама и шампоан за ММ от Арлен - да има неща за всички Simple Smile
Благодаря за новата тема. До края на годината съм решила да купя само Angel nova и Santal blanc на Van cleef, надявам се да издържа и наистина да са само те Simple Smile

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 994
Все се каня да не се записвам в тази тема, ама.....сърце не трае Smile
Чакам пратки от нотино и мейкъп - кремчета, козметика за коса, една палитра и мостри.

# 22
  • София
  • Мнения: 543
Благодаря за темата!
Поставям се в ситуацията на лисицата с гроздето - ще си повтарям, че е кисело, за да устоя на изкушенията. Simple Smile
...
Впрочем, кога беше черен петък? И правят ли сайтовете страхотни намаления?
Последният на ноември. Няма добри намаления тогава на парфюми.
Благодаря! В такъв случай, гроздето може и по-рано да узрее Relaxed Smiley

# 23
  • Мнения: 3 738
Записвам се да не изпусна нещо и аз. С проби отхвърлих няколко неща,които мислех, че много ми трябват. Всичко на сляпо харесвам или почти. Отида ли да пробвам ,нищо не ме грабва истински...

Карен,  на каква цена беше Nina Ricci L'Extase Rose Absolue ?

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 23:59 от sasi6

# 24
  • Мнения: 13 003
Колко ще почакаме за изгодна цена на My Way на Армани? Той е съвсем нов нали? Някой пробва ли го вече? Аз го искам, но за 30 мл 120 и кусур лева ми се свидят🤪

# 25
  • Мнения: 31 274
Жаки, пробвай го първо. На мен ми харесва, но на други хора не. Цените на Армани държат дълго високо ниво, няма да падне много скоро.

# 26
  • Мнения: 13 003
Денс, оприличаваш ли го на някой друг? Само да  се добера да магазин ще го душна и ще тествам

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 994
sasi6, 65 лв за 80 мл продукт.

# 28
  • Мнения: 51
https://makeup.bg/product/479526/
Не знаех, че Rituals имат и парфюми?! Само аз ли съм живяла в неведение? Grinning

Аз днес поръчах от Нотино един комплект на Neutrogena - дневен гел и нощен крем/маска, един околоочен на L'Oreal, червило на Maybelline от тази суперматираната серия (искам ги всичките), както и Estée Lauder, но не кремчето, което всички си накупихте, ами Bronze Goddess - https://www.notino.bg/estee-lauder/bronze-goddess-eau-fraiche-pa … duct_list-product. Нищо, че лятото почти свършва, аз "да си го имам". Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 5 658
Поредна успешна поръчка от парфимо, 3 нови попълнения в герленските редици. Доволна съм Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт