Хора без мозък? и още любопитни факти...

  • 2 257
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Статиите ги пуснах преди всичко с информативна цел, но ще ми е интересно да поразсъждаваме върху тях, ако има ентусиасти Wink С какво сте съгласни и защо и с какво не и защо не Grinning

# 16
  • Мнения: 6 993
Хаха, инструкторът все ми разправя, че явно нямам мозък, щом имам нужда да ми се повтаря толкова много, сега като гледам, може и да е прав Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 539
Цитат
коефициентът на интелигентност на хората зависи от начина им на хранене.
Дали? Wink Не съм го чувала друг път и не съм склонна да се съглася

Цитат
В някои екстремни случаи тялото съхранява изключително болезнени спомени в мускулната тъкан, така че травмата се спестява на съзнанието. Така когато човекът бъде подложен на масаж и мускулите бъдат стимулирани, паметта може да се активира отново, реконструирайки събитието и потиснатите емоции. Друг пример за паметта на човешките тъкани са честите оплаквания за чужди спомени, които се предават чрез имплантирани органи.
Shocked И това ме учудва максимално. Ще взема да си изпрося довечера един масаж от мъжО, да видим дали няма да си спомня неподозирани неща Laughing

# 18
  • Мнения: 2 759
...Паринчтиа е че чкивошея мъозк не чтее бувалкно а вджиа  дтумие ктао ендо цляо...

   И кво сега? Да махнем бутона "Проверка правопис" като излишен?  newsm78
Как може да се обясни факта, че колкото и бързо да чета, дори само да мярна някъде, пак знам, че има нещо нередно в даден текст. После като се загледам, виждам и конкретната правописна грешка.. Как ещ ад нмаа зчаминее, м?  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 2 759
    Лилитa , а може би начина на хранене на хората зависи от коефициента им на интелигентност  newsm78
    С което обаче също НЕ ЩА да съм съгласна, щото последната година се влюбих във всички храни, които винаги съм ненавиждала и започнах да мразя всичките си любими храни  newsm78 и тъй като винаги съм била с доста висок интелект (много тестове съм правила), сигурно сега съм напълно затъпяла?  Sick

# 20
  • Мнения: 1 462
Когато преглежда главата на пациента на скенер, Лорбър открива, че в нея практически няма мозък.
КРАЙ!  РАЗКРИХА НИ!!!
...защо не е сработило устройството за самоунищожение, защо...

Как може да се обясни факта, че колкото и бързо да чета, дори само да мярна някъде, пак знам, че има нещо нередно в даден текст. После като се загледам, виждам и конкретната правописна грешка.. Как ещ ад нмаа зчаминее, м?  Twisted Evil
В думата 'нмаа' има правописна грешка.  Пише се с 'я'.  Ползвай функцията "Проверка правопис"!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Всъщност смятах, че ще има наистина голям интерес, както към тази, така и към първата такава тема, но....явно само мен ме впечатли прочетеното Rolling Eyes

...а има още доста интересни неща, жалко...




Аааа, стрелче, мен ме впечатли. Статиите ми харесаха, дай още.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 567
Още една силно впечатлена форумка съм аз.   bouquet

# 23
  • Мнения: 779
Ей, че свежи статии, супер си ,стрелче . Много обичам такива любопитни факти, истории и открития, много.
Давай още  Praynig   bouquet

# 24

Общи условия

Активация на акаунт