първи движения на бебето

  • 1 924
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
Аз усетих Мони когато бях в 4м.,усетих го като гъделичкане
Не се притеснявай!  Peace

# 16
  • Мнения: 1 516
Аз вече го усещам , но знам ,че при всяка майка е различно. Например може плацентата ти да е напредната страна и леко да умекотява движенията. Скоро ще го усетиш - имай търпение! При мен понякога е леко гъделичкане , а понякога като преобръщане на нещо.  Някой дни е по-усезаемо, в други едва доловимо.
Пфу трудно се описва , но е много приятно и ще разбереш, че е твоето бебче, когато стане Simple SmileSimple Smile

# 17
  • Мнения: 8 917
При всички е индивидуално - аз започнах да усещам Гери осезаемо в 5-я месец Peace

# 18
И аз усетих бебока за пръв път точно в 16 г.с.
Усещането беше като някакво пулсиране и то само 3-4 пъти и после
нищо...
Но сега вече не спира да ритка, даже прекалява със силата Wink
Една приятелка усети нейното в 20г.с. , така че не се тревожи- индивидуално е при всеки!

# 19
  • Мнения: 278
В 19-та седм. я усетих за първи път

# 20
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Май е нормално да го усетиш по-късно, към 18-20 седмица. Но аз съм едно от изключенията - усетих го в края на 14, началото на 15. Тогава си мислех, че може и да си внушавам. Усетих 2-3 "тупвания" за период около 10 дни. След това усещането беше същото само че "тупванията" станаха по-силни, което ме кара да си мисля, че не съм си внушавала. Доки ми каза, че при слабички жени е напълно възможно да се усети от 16 седмица. Някъде четох, че ако плацентата ти е задна (както е при мен), също се усеща по-рано.

това все едно аз съм го писала - само дето за разлика от лила аз не съм от много слабичките

Общи условия

Активация на акаунт