Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 153 674
  • 3 681
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 129
Много искам раница от КК, но все нямам късмет. Може ли да помоля за код.

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Благодаря за новата тема!
Раздадох белвитите и тук, но в новата милка ще съм пас! Само си представям да си купя пак бисквити и шоколади и да ми изпратят още! Какво да ги правя Simple Smile
Ще взема вафли за майка ми, тя поне ги обича, особенно ако са в големите кутии на Ная Simple Smile

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 380
Ще се включа в новата игра на Милка и Кит Кат - обичаме да си ги похапваме.
Вчера чаках раницата от Роден край, но се оказа, че са ми объркали адреса, та я пренасочих за днес.
Август беше добър за мен откъм награди. Благодаря на всички, които споделят игри! Пожелавам на себе си и на всички вас валеж от желани награди през новия месец! Успех!

# 48
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Някой питаше за мимириум-а и кеш-а. Има 1ви печеливш за награда от 50 лв в томболата им. Явно ще теглят всеки понеделник, а не всеки месец. Което е много по-добре, разбира се. Така 4 човека, вместо 1, имат шанс за награда.
Инфото е на страницата на приложението във ФБ.

спя още. Писах на РА да промени условията и кб да са от периода на играта.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 09:38 от TopsyG

# 49
  • Мнения: 630
Искам да благодаря искрено на vania111 за предоставените 2 кода на КК, благодарение на които най-накрая успях да спечеля раница. Много ме изненада и съм й много благодарна за жеста!
Бъдете добри и пожелавам на всички много честно спечелени награди!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря и аз за новата тема Simple Smile, много успехи на всички за новия месец, ако някои има останал пак да помоля за един код от КК и една игра от фейсбук https://www.facebook.com/332443019182/posts/10158615994134183/

# 51
  • Мнения: 2 954
Честит нов месец - пожелавам на всички богата есен! Мен Еконт ме уважи рано с бутилка Верано и почвам.... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 966
Добро утро и честит топъл септември, нека да е късметлийски!
Ще се включа в Милка, но само за спорта, знам че няма да спечеля. В кит-кат също, защото много го обичам.
Дойде ми раницата от Роден край, синя е. Малкият каза - за физическо. Grinning
Много са ми интересни - недоволстват, когато играя, но после наградите много бързо ги наместват. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Честит нов месец с повече игри и награди да е като за финал на лятото Cry
Имам кодчета за Каменица, но се чудя дали късно вечерта или рано сутринта е по-добре да пробвам
Blush

# 54
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Честита нова тема! Захарче, благодаря за труда!

На Милка и аз не го разбирам това играта да е от днес, а касовата от вчера. Не е редно, нали затова има срок. Не съм видяла още печелившите излизат ли, не излизат ли, какво е положението.

# 55
  • Мнения: 525
Честит нов месец - пожелавам на всички богата есен! Мен Еконт ме уважи рано с бутилка Верано и почвам.... Simple Smile
От кое теглене, че и аз чакам от последното, а скоро отивам на море..

# 56
  • Nesebar
  • Мнения: 563
Мъжа ми е с буркан милка.С тези шоколади и вафли трябва наградите да са пътека за ходене или колела заприличах на бъчва

# 57
  • Мнения: 66
https://www.facebook.com/reia.bg/ ФБ игра за ученически раници

# 58
  • Мнения: 3 126
Лео кои награди носят?Аз чакам:
Раница от Колата(еконт)
Карта от Каменица(Изи пей)
Батерията от Старопрамен(??)
Мешката от Морени(???)
Раничката от Роден край(???)
Много ви моля,някой да пише,понеже моите КБ са в две камиончета от Кока кола и да се приготвя предварително.
Сетих се сега и да се оплача.Юни месец спечелих едногодишен абонамент за бързи книги.Трябваше да ми изпратят линк до две седмици,но вече минаха три месеца🙈

# 59
  • Мнения: 1 775
Лео носят  наградите на Старопрамен.

Общи условия

Активация на акаунт