На море в Турция - тема 69

  • 86 746
  • 821
  •   1
Отговори
# 495
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
А какво ви е мнението за stayforlong.com? Аз миналата година имах 1 резервация чрез тях, но я отмених 20 дни преди датата, нямах проблем с отказа. Някой успя ли да си ползва резервацията чрез тях?

Аз ги ползвах за миналата Коледа, нямаше проблем, за всеки случай си писах и с хотела. За съжаление всичките ми 4 резервации с тях за тази година пропаднаха анулирах заради Ковида (имах и за тази, Коледа -  Нова Година, но се отказах, иначе хотела ми я беше потвърдил). Имам 3 резервации за догодина през тях надявам се да реализирам нещо Simple Smile))))

# 496
  • София
  • Мнения: 1 415
Честита Нова година мацки и тук-там мачароци, нека се сбъднат мечтаните почивки в любимата Турция през 2021. Да свършва тоя изрод Ковид 19 и както се казва в едно предаване "долу маските". Много здраве на всички, останалото се купува.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Честита Нова Година!!!!Живи и здрави най-вече.Темата от толкова години е в пълен застой.Няма ли някой да се похвали с резервация за лятото?Между другото знаете ли какво стана с Марги?Не е писала от пролетта тук.

# 498
  • Мнения: 3 269
Честита нова година! При нас ще е решението в последния момент, нямам голям избор със хотели за дете на 14г.За сега вариант са ми Ефталиите. Ноо нищо от сега не смея да резервирам.

# 499
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
За много години, момичета и момчета! Пожелаваме си много печати в паспорта
Честита нова година! При нас ще е решението в последния момент, нямам голям избор със хотели за дете на 14г.За сега вариант са ми Ефталиите. Ноо нищо от сега не смея да резервирам.
Абсолютно същата е ситуацията при мен, даже и с Ефталиите..Била съм там 2017, още преди да оправят плажа, знам какво да очаквам и 1000 лв за 7 нощ., мен и детето, края на май с автобус, за Марин си е направо оферта..Но едва ли ще резервирам отсега..не знам още...

# 500
  • Мнения: 308
Здравейте, за много години и за много почивки! Живи и здрави да сте и вие и всички покрай вас! Пожелавам и на мен и на вас прекрасно турско море тази година!
Ние имахме резервация през Ориен т 99, подписа хме споразумение.. да си ползваме сумата тази година. За това прегледах оферти те и ще ходя да резервирам. Надявам се да са възможни пътуванията през юни, без излишни стрес, тестове и ваксини 🙂

# 501
  • Мнения: 3 269
AIR при нас е и седмокласничка, изобщо не знам какво ще измислят за да гледам май и юни. Най вероятно нещо за септември ако излезе.

# 502
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
AIR при нас е и седмокласничка, изобщо не знам какво ще измислят за да гледам май и юни. Най вероятно нещо за септември ако излезе.
Ние сме осмокласници, но прави 15 г. края на септември, така че имам избор до края на септември.
Иначе, миналата година, когато бе седмокласник, въобще не резервирах за Турция. Имахме резервация за пролетната ваканция за Египет (точно заради матурите), която не се осъществи...Лятната ни почивка бе на Созопол в интервала като подадохме документите за участие в първо класиране и излизане на резултати от първо класиране, т.е някъде от 5.07 до 10-11.07 - не помня точно  (даже в деня, в които си тръгвахме, излязоха резултатите 😉)
Успех на НВО-тата, почивката е бял кахър...

# 503
  • Русе
  • Мнения: 7 056
И аз за сега изчаквам. Дори не съм гледала и оферти.
Седмокласничката не ме притеснява толкова. И без друго няколко години все през август почиваме в Турция. По-ме притесняват цените, че ще сме четирима възрастни вече. А до Анталия абсурд ММ да иска да шофира. Надеждата ми е, че до тогава в семейството ще има още един шофьор и ще има кой да го отменя, та може и да го навием.

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Аз вече имам резервация за 20 август. Royal garden beach, Алания. Това лято бяхме от първите почиващи с автобус и не съжалявам . Затова и реших отново да се възползвам от ранните записвания. А и имах едни пари ваучер от 220 лв ,та тях прехвърлих. Останалите пари чак юли ,живот и здраве.

# 505
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Честита Нова Година!!!!Живи и здрави най-вече.Темата от толкова години е в пълен застой.Няма ли някой да се похвали с резервация за лятото?Между другото знаете ли какво стана с Марги?Не е писала от пролетта тук.

Slavei4e, писах още на 17.12.2020, че ние сме с резервация за догодина. От 27.08.2021г Вон Резорт Голдън Бийч, Сиде - 3 възрастни , цена 2650 лв. Сега съм платила капаро 90 лв, с автобус на Емералд.

А за Марги , аз й бях писала да я питам къде се изгуби, още април месец. Отговори, че е добре, но има работа и беше обещала отново да се включи.

# 506
  • Мнения: 794
Аз също съм с резервация от 3.09 за Камелия Фулия, тъй като не отвориха миналата година и ни пренасочиха в Джакаранда Сиде, решихме, че ще си направим пак - да ни мине меракът за тези Камелии. Лошото е, че все се набутваме в най-високия сезон, но миналата година кандидат-студентка, сега студентка...нямаме избор, както чета, че и при повечето от вас има ученици, се съобразяваме с учебния процес. Трета година ще ходим с автобус с Турс Клуб, но миналата година връщането с автобус много ми дотежа, и тази година живот и здраве сигурно ще ми е за последно.
Капарирахме с по 50 лв на човек, 200 лв за 4 -ма човека може и да ги изгубим, но ме притеснява факта да не  направят задължителни ваксините за пътуване в чужбина, защото аз хем съм медицинско лице,но не искам да бързам с тези ваксини, около които всички са пощурели. Че може да стане както се получи със задължителните PCR тестове - агенциите казваха, че няма пречка да се пътува, ама едно семейство да плати за 4 човека за тестове си беше сериозна сума или пък да има карантина.

# 507
  • Мнения: 775
Схемата със тестовете е следната
Влизаш на граница даваш паспорт казваш нямаш тест, питат те за адрес в тр (хотела), записват ти 7 или 10  дена карантина
Минаваш граница, малко по напред до Жандармата има тест Center, плащаш 250 тл. Тестваш се и продължаваш
Ако теста е отрицателен отпада карантината и всичко свободно.
(Това за Кап Андрееево)

# 508
  • Мнения: 1 539
За много години, здраве и много пътувания желая!

Имате ли отзиви за THE GARDEN BEACH HOTEL в Алания? Доколкото разбрах е сравнително добър за бюджетен избор, като има възможност за разходки около него. Не мога да намеря обаче информация за плажа и морето - дълбоко ли е, каменисто ли е? Другият хотел, за който се интересувам е в Бодрум - CACTUS FLEUR BEACH с достъп до аквапарк. Същите въпроси имам и за него + има ли къде да се разхожда човек или трябва да се ползва маршрутка.
Става въпрос за началото на м. септември, като имаме ваучер към Емералд.

# 509
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има ли някой който е решил  Великден да бъде в Кушадасъ - Бодрум или Мармарис?   
Да пише къде ще бъде най-добре ...по-топло с живот?...ако приемем че май 2021 ще бъде една идея по-нормален от миналогодишния....

Общи условия

Активация на акаунт