На море в Турция - тема 69

  • 87 090
  • 821
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 1 861
Чефи, темата е точно за това. Не се притеснявай☺️  Защото  твоя проблем утре може да бъде мой или на някой друг. А и доста хора имат резервации за хотела. Надявам се да ти отговорят и отговорът да е положителен.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 497
Роже, резервацията ми е от преди две седмици някъде. Аз и приятелят ми сме българи 😊
Дано да ми отговорят. Спирам , че наводних темата с проблема ми 😬
Ако не този, някой друг хотел ще намерим 🙏🏻
Най-добре питайте в хотела, дали всичко е наред с резервацията ви . Аз винаги правя така, когато резервирам през ТравелРепублик. Сега се сещам, че хотела не е отворен и сигурно няма кой да ви отговори, но все трябва да има някой ,който да гледа как вървят записванията.
  Пробвал съм да се свържа и през Фейсбук, но оттам никога не са ми отговаряли , въпреки че виждам , че са видяли съобщението ми.

# 632
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Ninoto, изпратих запитване до хотела, но и аз се сетих , че отварят чак към 20 април и едва ли ще има кой да ми отговори, ама дано ме изненадат ...
Роже, прав си, че проблема е за всички, ама  реших да не досаждам вече 😁
Пилучих мейл от Дестиния, че действат по моето питане, но и те, ако са писали ма хотела , заедно ще си чакаме отговора. Дано е скоро 🤞🏽

# 633
  • София
  • Мнения: 1 861
Ninoto, изпратих запитване до хотела, но и аз се сетих , че отварят чак към 20 април и едва ли ще има кой да ми отговори, ама дано ме изненадат ...


На мен от хотела ми отговориха в рамките на два часа, когато им писах с въпрос кога ще отворят. Направо ме изненадаха. Още по интересно бе, че ми отговориха на руски, а им писах на английски.

# 634
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Роже, имал си късмет 😄 Утре ще видя дали имам отговор, уикенд е , все пак, почиват си. Днес няма нищо..

# 635
  • София
  • Мнения: 1 861
Чефи, в концепцията има два емейла. Аз писах до и ми върнаха отговор от централния офис: info@amaraworldhotels.com

# 636
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Чефи, в концепцията има два емейла. Аз писах до и ми върнаха отговор от централния офис: info@amaraworldhotels.com
Първо писах на този, но получавах обратен имейл от системата, че хоста не може да се намери. Пробвах през два различни имейла и не стана. После , в концепцията , намерих друг и там стана.  prestige@amaraworldhotels.com -ето на този успях.

# 637
  • Мнения: 177
Интересно, аз като търся в https://destinia.com/en/, ако не бъркам сайта. Не ми излиза изобщо  Amara prestige elite 5*. Къде бъркам.

# 638
  • София
  • Мнения: 1 861
Интересно, аз като търся в https://destinia.com/en/, ако не бъркам сайта. Не ми излиза изобщо  Amara prestige elite 5*. Къде бъркам.


Да, сайта е този, който си написал/а. Не зная къде бъркаш, но хотелът си излиза при  търсене: Amara Prestige, Goynuk, Turkey

# 639
  • Мнения: 177
Интересно, когато го пиша не ми излиза, но като копирам и поставя излиза. Странна работа.
Бяхме 2018 в хотела октомври месец началото. Добър хотел, но басейните по това време ни бяха хладни. Как ли ще е края на Май.

# 640
  • София
  • Мнения: 1 185
Сравнявах цената на Kamelya K Club в Destinia  и в Турс клуб - бяха абсолютно еднакви. От днес в Destinia е 200 лв по-скъпо. Явно не за всички хотели е по-изгодно през платформата.

# 641
  • Стара Загора
  • Мнения: 524
И аз погледнах цената на Вон Резорт Голдън Бийч за нашата дата, стая и брой нощувки. Оказва се със 120 лв повече в Дестиниа(резервирала съм през Емералд), а ние сме и с автобус, т.е. като добавим че не е включен и превоз, то цената става още по-висока.

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 2 045
Ще ви чета с интерес.И ще очаквам отзивите за хотелите в които ще сте.Аз тази година ще заложа отново на България.Нямам нерви да го мисля какво ще се случи с почивките в Турция.Имам и ваучери от агенции които трябва да използвам.Ще чакаме лятото.Живи и здрави !!!

# 643
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Вон Резорт ми е резерва , но наистина е по-скъп. Снощи гледах цените на Амара за нашия период и видях , че са вдигнати малко.

# 644
  • Мнения: 3 410
Аз много мислих, но се въздържам от резервация. Ако всичко е наред в началото на юни и има last minute оферти за Von golden coast или Kamelya Fulya,  ще почиваме, ако ли не, ще чакам по-добри времена. 
Стискам си палци!😊

Общи условия

Активация на акаунт