Фермата 6: Пътят на една мечта

  • 37 556
  • 786
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 164
Наваксах.Да живее превъртането(мразя рекламите 😁).Харесах си гвардееца,македонеца,Йордан и Надежда.Много ми допаднаха,страхотен каст с няколко изключения 😁

# 121
  • Мнения: 2 643
И аз съм доволна от първия епизод, макар че бях резервирана.
+1

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Обещаващо начало засега,хареса ми.
Габриела Мартинова я познах от Сървайвър.
За Дана се чъдех,дали е онази същата от "Фермер търси жена",но и нея сте я разконспирирали.Wink

Май ми се иска жените да победят в понеделник.
Струва ми се,обаче,че Ваня /стюардесата на яхти/ щеше да е по-добър избор за тройката от Надежда.

# 123
  • Мнения: 1 846
Обещаващо начало засега,хареса ми.
Габриела Мартинова я познах от Сървайвър.
За Дана се чъдех,дали е онази същата от "Фермер търси жена",но и нея сте я разконспирирали.Wink

Май ми се иска жените да победят в понеделник.
Струва ми се,обаче,че Ваня /стюардесата на яхти/ щеше да е по-добър избор за тройката от Надежда.

Дам и аз това си мислех. Изглежда ми една идея по-пъргава и здрава. Все пак стюард/стюардеса да станеш си има определени физичеки изисквания.

# 124
  • София
  • Мнения: 4 429




   Фермата - Сезон 6, Епизод 1 (05.09.2020)

# 125
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 980
кой ще е първият напуснал?

# 126
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Значи тази Габриела е едната близначка на Ники Мартинов ли? Защо не го казаха в анонса й? Такива неща не ги крият.

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Да,Тиф,близначката е.Другата Биляна май беше.Пак добре,като не са ги взели и двете.

Скрит текст:
Обещаващо начало засега,хареса ми.
Габриела Мартинова я познах от Сървайвър.
За Дана се чъдех,дали е онази същата от "Фермер търси жена",но и нея сте я разконспирирали.Wink

Май ми се иска жените да победят в понеделник.
Струва ми се,обаче,че Ваня /стюардесата на яхти/ щеше да е по-добър избор за тройката от Надежда.
Дам и аз това си мислех. Изглежда ми една идея по-пъргава и здрава. Все пак стюард/стюардеса да станеш си има определени физичеки изисквания.
Пък е и по-млада.
Може би са се подвели по това,че Надежда живее на село.

п.п.Намастето/не ми се връща пак да им търся имената/,гол ли е като му сервира баба му?Mr. Green

Последна редакция: нд, 06 сеп 2020, 00:40 от avi10

# 128
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
От бг мама нищо не остава скрито, така че все тая.

# 129
  • София
  • Мнения: 22 882
Значи тази Габриела е едната близначка на Ники Мартинов ли? Защо не го казаха в анонса й? Такива неща не ги крият.
Нали работи за конкурентното предаване, сигурно за това. Grinning

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Габриела ми хареса за момента,а според мен част от балканците ще правят скандали. А практикуващия йога е за скандала там също.

# 131
  • София
  • Мнения: 62 595
дайте ги на снимка тези двете, нищо не ми говорят имената им.

# 132
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Значи тази Габриела е едната близначка на Ники Мартинов ли? Защо не го казаха в анонса й? Такива неща не ги крият.
Нали работи за конкурентното предаване, сигурно за това. Grinning
Тъй ли, кое?

ей ги




Бяха с Джеферката в един сезон, мисля, че беше втори, а баща им спечели трети.

Ей я Габриела, някаква миска е била 2014 http://www.bliasak.bg/a/bivsha-srvayvrka-stana-miska

# 133
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Коментираше в Игрите миналата година.

п.п.Участваха преди баща си,във втори сезон.

# 134
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Коментираше в Игрите миналата година.
Аз студията не ги гледах, затова съм пропуснала. Но все пак Сървайвър си беше на бтв и можеше да го споменат коя е, не е световно неизвестна.

Общи условия

Активация на акаунт