Фермата 6: Пътят на една мечта

  • 37 614
  • 786
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 11 570
Ники Мартинов е консултант в Игри на волята, сигурно затова не го споменаха. Не вярвам Иван и Андрей да са искали да го скрият, по-скоро БТВ, не е кой знае какво, де.
Дана я помня от Фермер търси жена, никак не ми беше приятна, звучеше много глупаво там, не вярвам да е надскочила нивото.

# 136
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Значи моя грешка Джеферката била с Никито в сървайвър три, а дъщерите му си бяха в две. Даже помня ги бяха разделили в отделни отбори.
За сегашната участничка излиза и това Grinning http://www.bliasak.bg/a/shcherka-na-nikolay-martinov-khvanata-s-marikhuana

# 137
  • Мнения: 6 221
Хич не ги харесвах там близначките и тук веднага я познах.Баща им ми харесваше като играч обаче.Адвокатката ме изненада доста пъргава се оказа.Македонеца горкия оплези езика бързо 😁

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Значи моя грешка Джеферката била с Никито в сървайвър три, а дъщерите му си бяха в две. Даже помня ги бяха разделили в отделни отбори.
За сегашната участничка излиза и това Grinning http://www.bliasak.bg/a/shcherka-na-nikolay-martinov-khvanata-s-marikhuana

Във всички сезони го сложи Джаферката,чак в пети беше. Wink  Hug

# 139
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Aз за жена му говорих Grinning

# 140
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Женската Джеферка беше с Мартинов. Май това имаше предвид Tiffany.

Кастът наистина е добър.Не ми харесва само това , че си търсели половинки  този и онзи. Ще има да гледаме Красини писма и въргаляне в сламата бая.

Засега съм за стюардесата , пилота (обичам пътешественици- дано не ме разочароват), гвардееца , магьосника и Надежда. Другите дори не ги запомних.

Габриела я изключвам , че с тази наколенка я виждам постоянно на арената. Всеки ще се цели в нея. А и сега няма някоя видимо "по - слаба" жена , освена тази Мис. Та като я изгонят нея , ще подгонят Габриела заради контузиите.

# 141
  • София
  • Мнения: 11 570
Жанета, но и Дана според мен е слаба.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2020, 00:17 от Niya-

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Ми кой да чете... ooooh!

Аз и Надежда не я виждам много силна.

# 143
  • London
  • Мнения: 6 732
Ми кой да чете... ooooh!

Аз и Надежда не я виждам много силна.
Аз физиономиите не им запомних вие и имена използвате, още са ми чужди.... Трябва да мине поне седмица за да ги почувствам по-близки екранно.Визуално ми хареса художничката от НБУ с модния дизайн. Секси е, има чар.... Не е като онова изкуственото Мис Плейгъзейд.

Аз Сървайвър не съм гледала изобщо, помня, че почина един певец дето знаех бегло и дотам съм с инфото, и че в сезон на Ферма едно пак участва щерка на някакъв победител оттам. Та това девойче не ми говори нищо.
Хареса ми на адвокатката живота... Караванката, стрелянето с лък, танците, някак готино и допълващо се семейство ми се видяха. Другата домакиня обаче ме изуми.... Първото й изречение беше за човека дето намерила и тн.... Толко ли не можа да каже нещо друго и по-интересно...?? Тя ми се явява най-скучна.
От мъжете ме дразни адвоката от София дето бил женен с две малки деца, дървения философ.... Ама видиш ли скучно му било, нови неща търсел. Не искам да гадая докъде ще стигне в тая Ферма, подозирам, че ще е по-кривнал от свободните мъже.

Тази Дана щом обича футбол явно е моята порода...., но ми изглежда глуповата на прима виста, ще видим.
Не знам какво се хванахте за Намастето, че ще прави сеир, той по-скоро ще хипарства там и скатава.... Нали го чухте не работел и то окончателно е прекъснал. Сигурно се издържа с на баба си пенсията, оттам натам няма как да ми стане симпатичен.

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Аа,хич не им помня имената още.Ама нали Дама Пика ги пусна,та съм ги отворила на друга страница и от там преписвам. Mr. Green

# 145
  • Мнения: 811
Гледах малко със закъснение. Много интересни участници, хареса ми!
Засега добро впечатление ми направиха най-вече пчеларката, адвокатката и този човек... който сам наблегна на ушите. Grinning
Ще мине време докато им запомня имената. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 146
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Kaт, почина един кмет. А в първи сезон на Фермата участва дъщерята на мъж и жена, който участваха в различни сезони в Сървайвър, ама не са печелили. Агонцеви се казваха. Дъщеря им стигна почти до края. Oтпадна от бавната Нора Grinning

# 147
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
С интерес ще гледам, че съм зажадняла за риалитита. Дано нямат много удобства. ✌🏻

Kaк/къде ще го гледаш? Аз също съм във Фл:)
Извинявай за късния отговор, но сега отварям темата Simple Smile - ще гледам с Нетерра. Абонати сме от 3 години и така следя всичко, предлагат и записи. 👌🏻😀
Ние сме в Нейпълс на западния бряг. Вие?
По темата - тязи левскарката и още една две от жените ми се видяха много остри камъни. Македонецът и оня с трите жени от село от мъжете ми се струват агресори. Да видим. Йогата ще отнесе доста негатив. Страхотни участници са избрали, много интересни персонажи!

# 148
  • София
  • Мнения: 1 891
Добре започна.Арената ме впечатли най-много.Не ми допада женския каст-изобщо.Може би само Даяна,за моя изненада.Габриела е в грешния формат.Адвокатката ме дразни Simple Smile.
При мъжете ми допадна гвардееца.Но фаворит и мой победител е Борко-с ушите Simple Smile

# 149
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Изчетох ви.
Но нищо не разбрах. Joy
Утре ще гледам надявам се, и тогава ще се включа с коментари.

Общи условия

Активация на акаунт