Фермата 6: Пътят на една мечта

  • 37 601
  • 786
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 14 830
Аман от лигнята на Жанета.

# 391
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тоя с очилата дето стана ратай за какво е излъгал?
Това и аз не можах да се сетя. Ако въобще са го излъчили, де.


Не знам Жанета по какъв точно начин мисли да промени представата за себе си, но засега въобще не ѝ се получава. Доста време е отделила за постигане на образа, който си е създала, та няма толкова лесно и бързо да излезе от него. А и не полага никакво старание.

# 392
  • Мнения: 3 074
Кавалерщина, Българщина....езика ни се развива в странна посока, явно не съм в час , звучи грубо.

# 393
  • Мнения: 8 879
Кавалерщина, Българщина....езика ни се развива в странна посока, явно не съм в час , звучи грубо.

Не мисля, че има дума кавалерщина Grinning

Иначе Жанета толкова може - с мяукане си изкарва прехраната, все пак. Няма лошо, жени за забавления трябва да има.

# 394
  • London
  • Мнения: 6 732
Попретупах малко половината предаване, нещо днес не ми беше особено интересно. Хванах накрая обаче как Дана му каза хубаво на този Ангел, който лично на мен ми е много мазен и неприятен. Първо за жените няма ли бира? Защото аз пия доста бира и би ми станало неприятно някой да пийва до мен пък за мен да няма. Второ....то строителната дейност не изисква бира, а месо и силна храна. Ама какво ли разбирам аз, той Ангел знае повече.

# 395
  • Мнения: 3 865
Много ме е яд за Габи - най-готината участничка. Очаквам скоро да покажат как изнасят пранояда на носилка. В това предаване дори да ми дават 100 000 лв само за да вляза пак няма да вляза. Иначе нямам против да гледам баламите как се самоизтезават и то за някакви си 100 000лв. Това е подигравка - поне половин милион трябваше да бъде наградата.

# 396
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Много ме е яд за Габи - най-готината участничка. Очаквам скоро да покажат как изнасят пранояда на носилка. В това предаване дори да ми дават 100 000 лв само за да вляза пак няма да вляза. Иначе нямам против да гледам баламите как се самоизтезават и то за някакви си 100 000лв. Това е подигравка - поне половин милион трябваше да бъде наградата.
спонсорирай ги де.  дай им милионче за наградата.  Simple Smile

# 397
  • София
  • Мнения: 4 429
Фермата - Сезон 6, Епизод 3 (08.09.2020)





директен линк епизод 3

# 398
  • Мнения: 14 830
Тоя йогата ако я кара така може и наистина да го изкарат на носилка. Та той на дуел няма да може да вдигне маркера за да пише на Алманаха

# 399
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Колко правилно усетих селчото!
Няма такава досада, ужас!

# 400
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
още е началото на сезона , а на моменти доскуча
Радвам се на обичаите , най интересната част за мен
Жанета си намери жертва , та мисля , че ще завъртят драмата около нея и селския бек

# 401
  • София
  • Мнения: 11 568
А коя беше, която обясни за бирите и млякото? Наистина ми се вижда нагло 20 бири като няма мляко и захар.

Ангел е много противен.

# 402
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Те бирите даже бяха 42.
Момичето беше Дана.

La Catrala, доколкото видях, не само мъжете пиеха бира.

# 403
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И брашно нямат.
Ангел става наистина неприятен вече.
Съжалявам за Габи, беше силен участник.

# 404
  • Мнения: 2 107
Жанета е там да си вдигне акциите, за това беше това ритуално къпане. Явно е закъсала за богати чичковци с дебели портфейли.

Габи ми беше много сумпатична, но не може да влизаш в играта с контузия - това е пълно безумие.

Селчото номинира Асен, защото Асен е добре възпитан, фин и интелегентен човек. Простаците органически не понасят интелигентите хора.

Общи условия

Активация на акаунт