Фермата 6: Пътят на една мечта

  • 37 609
  • 786
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 12 009
Леле умрях от кеф, че Илиян-йогата на три носа на Ангел- надуфката.
и аз така. Нищо, че йогата изглежда малко...

# 586
  • Мнения: 380
Браво на спортсменството на мъжете, признаха му победата и искрено му се възхитиха, като се самоиронизираха.
  Ооо, И и А ще ме побъркат от смях 😃

# 587
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Край аз съм фен на Йогата вече! SmileySmileySmileySmileySmiley

Най - накрая разбрах как се казвал пилотът SmileySmileySmiley

# 588
  • София
  • Мнения: 3 951
Митко понякога много говори, но е добряк.

# 589
  • Мнения: 683
Влезли са в началото на август. Проверих, че Даяна е родена на 06.08.

# 590
  • Мнения: 14 830
Внушение или не, но сякаш забелязвам, да речем лееека симпатия между Даяна и Калоян. Може и да греша.
А май и Йордан я заглежда.

# 591
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
djovana2, да, в началото на август в Софийско имаше доста дъждовни дни.

djoleva, за Калоян не съм забелязала, но Йордан - определено.

# 592
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Как им запомнихте имената? Кой Калоян, кой Йордан. Аз само простака фермер запомних и Ангел. Другите са ми " фокусника", "пилота" и т.н.

# 593
  • Мнения: 14 830
Как им запомнихте имената? Кой Калоян, кой Йордан. Аз само простака фермер запомних и Ангел. Другите са ми " фокусника", "пилота" и т.н.
Йордан е фокусника, Калоян е Гвардееца.

# 594
  • София
  • Мнения: 4 429
Фермата - Сезон 6 Епизод 5 (10.09.2020)





директен линк - епизод 5

# 595
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Овцете дори да дават мляко по-малко време, в сравнение с крави и кози, пак трябва по това време да се доят. Снимките всяка година започват по едно и също време и овце е имало не в един сезон назад. Дояли са ги до края на предаването. Би трябвало да се справят с животните, защото сега са  само овце, или поне до сега. В старите сезони си започваха с животните за доене, независимо дали ще са от няколко вида или само крави и до края на първата седмица са им връчили поне кокошки още. Справяли са се едновременно с кози, овце, 2 крави, кокошки, пуйки и патици, а в един сезон доколкото помня имаше и малки прасета, а в друг зайци. Така, че и цялото стадо да е, в което се съмнявам да го поверят на лаици точно това стадо, пак би трябвало да се справят. Освен, ако новите правила и грижата за животните са отрязали, а това вече не е ферма, а нещо друго.
С градината например, втори пореден сезон им е готова, засадена и вече дава продукти. Имаше сезон, в който си отгледаха зеленчуците от семе и влизаше само в задачите и работата, защото нямаха време да станат до края на предаването и са откъснали по някой ранен зеленчук. Носеха им в кошниците, които трябваше да си спечелят.
Абе съсипаха я тая ферма Joy

# 596
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За 3 месеца е почти невъзможно някои зеленчуци да бъдат отгледани от семе. От разсад е по-вероятно да се получи. Не си спомням да са правили разсади, да пикират и т.н. Но е възможно да съм забравила, де.

За овцете имах предвид, че така като гледам, колкото и да нямам представа колко са 120 овце, ми се струва, че цялото стадо е там. Дори и само за снимките. Иначе съм далеч от мисълта, че грижата за тях е поверена на ратаите. Със сигурност, както вече писах, има хора, които го правят зад кадър.

# 597
  • Мнения: 10 260
Особено тези двама ратая залюханите чак се чудя какво може да им се повери, та камо ли тези специални овцИ. Дано живнат малко до края.

# 598
  • Мнения: 320
А дали е вярно,че Ники Илиев и Саня Борисова са се разделили заради Диана Хаджиева?Даже той и Даяна живеели заедно?Може и да сте го обсъждали,но съм пропуснала.

# 599
  • София
  • Мнения: 11 570
Саня и Ники не са от много време заедно, той се предстаявше за свободен известно време, след това го спрягаха, че имат връзка с Даяна, но дали е истина, не знам, не са се показвали по тв заедно. Не мисля обаче, че има общо това със Саня.

Общи условия

Активация на акаунт