Фермата 6: Пътят на една мечта

  • 37 635
  • 786
  •   1
Отговори
# 600
  • при късмета
  • Мнения: 24 016
Колкото и да са специални овците,  все се доят по същия начин като всички останали.
Да, може и разсад да се казва. В сезона с украинката, която говореше много смешно, даже разчистваха и разкопаваха градината от нищото. Тя беше засадила марули лично и много си ги гледаше през цялото време и се радваше как растат

# 601
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Ама тя и тук е писала, макар че постингите й нямат нищо общо с политиката.
Така ли?

Видях ѝ поста И за човек,завършил право и адвокат, да не знаеш , че не знам и не мога се пише отделно е срамота!

Направи ми лошо впечатление- бг предаване а, у , да съхраним българското и хепи бърдей Grinning

И точно баба ми и дядо ми са играли истина или се осмеляваш Grinning

Последна редакция: чт, 10 сеп 2020, 23:51 от Tiffany А

# 602
  • Мнения: X
За овцете имах предвид, че така като гледам, колкото и да нямам представа колко са 120 овце, ми се струва, че цялото стадо е там. Дори и само за снимките. Иначе съм далеч от мисълта, че грижата за тях е поверена на ратаите. Със сигурност, както вече писах, има хора, които го правят зад кадър.

То няма кой знае каква грижа за цялото стадо - овцете по цял ден са на паша, прибират се вечер да пият вода, ближат сол и спят. С фураж се хранят само през зимните месеци, когато няма как да се извеждат на паша. Ако все още се доят, не вярвам това да се прави ръчно, все пак не са 5 или 10 овце, а 120. Тази бройка няма как да се дои ръчно, освен ако нямаш една камара доячи.  Сутринта само трябва след като овцете напуснат обора, същият да се измете и да е изчистен за вечерното прибиране на стадото. Та двамата ратаи няма какво толкова да го обгрижват това стадо с овце.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Харесвам Асен, надявам се да остане. Илиян йогата също ми е симпатичен, въпреки че съм на светлинни години от такива течения и очаквах да ме дразни. Водещите са по-нетърпими от която и да било предходна година.
Аз играех едно време на "истината или се осмеляваш", ама чак пък баба ми и дядо ми... Grinning

# 604
  • Мнения: X
Колкото и да са специални овците,  все се доят по същия начин като всички останали.

Да, но този път стадото е бизнес, а предните пъти по-скоро май са били от домакинства. Бизнесът и аз не бих си го оставил на незапознати с материята хора, че както от 2 е направил 120, да не му ги направят от 120 - 2.
 Опитах се да гледам и другото предаване - там гониха овце като обезумели, овцете милите, да тичат, чак скачаха и падаха по гръб...


Всички са хахо в тая ферма - да бяха вкарали 2-3 забавни поне.

# 605
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Браво на йогата. Асен ще избере Ангел според мен. Някои хора изобщо не ги дават - Ваня, Пламен (?) магьосника и актрисата . Надя не разбрах защо така се дразни на Дана? Какво стана там, не ми се изясни. 🤷🏼♀

# 606
  • Мнения: 778
Иначе до сега да са показали как доят. За сега само показват да чистят обора и да прибират овцете - друг, явно, се грижи за извеждане, доене...

Много се мотат. В другото риалити не само техните издоиха. Единият отбор тръгна даже и чужди овце / крави да дои Laughing.

# 607
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
Браво на йогата. Асен ще избере Ангел според мен. Някои хора изобщо не ги дават - Ваня, Пламен (?) магьосника и актрисата . Надя не разбрах защо така се дразни на Дана? Какво стана там, не ми се изясни. 🤷🏼♀

Пламен няма тука , при другите са двама.Laughing Laughing Петър бил пилотът Simple Smile Ама всички чак днес разбрахме. Хубаво , че имаше дуел Simple Smile
Човекът просто не е сеирджия. Ама чакай да не си отварям устата , че да не вземе да ме разочарова. Гвардееца ми поотпадна малко от листата. Неговото място бе заето от Йогата.
А пък за какво се скарали - типичното - винаги една дама влиза и решава да завземе кухнята и да се прави на маминка. Ама има такива дето не им харесва тази работа и си го показват. Нещо от сорта на:  Надя, понеже тя била само в кухнята, искала еди как си да й са наредени нещата. Но Дана дошла и ги пренаредила или искала да ги пренареди , за по - удобно и Надя изфиряса с мръсна газ от кухнята, бясна. На Надето й е къс фитила ми се вижда, а Дана го забеляза и взе да го опъва здраво.
Та и Надя ми отпада от листата. Останаха ми - Магьосникът, Пилотът, Ванчето, Йогата и Адвокатката.

# 608
  • USA
  • Мнения: 7 324
Ники и Даяна отдавна са заедно,още докато излъчваха Наследниците,вече я спрягаха за Ники и дори момичета споделяха,че са ги видяли ръка за ръка в парковете да се разхождат.
През август пък са видяни по морето заедно.
Не знам фокусника какви намерения има,но той казва,че се е сгодил за дългогодишната си приятелка малко преди влизането му във Фермата и някак си не го виждам да се сваля на Даяна.Дори си мисля,че ще вкарат жена му за поредната порция "сватба във Фермата",която отново ще пропусна както мин година с Митко и неговата булка.
Калоян може,макар,че той е селско,обикновено момче.По скоро го виждам с Дана.

След малко ще гледам епизода и ми е любопитно Йогата как е победил(от вас разбирам).Той между другото ми изглежда жилав и пъргав.

# 609
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
Йогата ги би феноменално! Така тихо и спокойно. Голям кеф беше! Дуелите с него ще са спектакъл със сигурност. Може да ги бие всичките на дуели - 100 на 100.

# 610
  • София
  • Мнения: 27 226
Браво на Йогата, понатри носовете на някои 'батки'
Учудващо за мен Ангел изкачи въжето, за Йогата бях сигурен, че ще го направи, но никой друг да не успее не очаквах. Изненадах се неприятно. Асен би трябвало да избере Митко или Стоян. Не ги виждам и двамата в дуел срещу него.
Ангел и мен ме дразни и съм го писал, не ми хареса и как се обърна срещу шефа си, но пък поне прави някакво шоу. Другите са толкова тихи, незабелижими и неоткрояващи се с нищо, че ще умрем от скука.
Полина много подло подходи с пастите. Надето не ми хареса как избухна, черна точка и за нея.
В Даяна има толкова живец колкото и в героинята и в ''Скъпи наследници'' Явно там е играла себе си.
Нещо много ми олекна формата без Габи.
А Иван и Андрей прекалено много се лигавят.

ъпдейт на симпатиите (плюс/минус/по средата)
+ Данчо, Петър, Дана и Ваня
= Калоян, Боби, Ангел, Миро, Илиян (йога), Даяна, Стоян и Асен
- Илиян (готвач), Милена, Надежда, Полина, Митко, Мария, Антония и Жанета

# 611
  • София
  • Мнения: 15 242
Даяна май-май вече не е Ники Илиев. Това е от преди месец и половина - 31.7.2020 - https://urbn.dir.bg/wor-l-ds/zhivot-sled-glavnata-rolya-abstinen … ya-zatishie-burya Казва и името на човека, с който е във връзка.

„Запозна се с мен на рождения ми ден. Ставах на 24 години. Делим една страст – да танцуваме. Видях човек, с когото мога да танцувам. Не беше любов от пръв поглед за мен, защото бях в друга връзка – много сложна и тегава. Тъй като тя приключи, се хванах за него като удавник за сламка (бел.ред. - удавник за корабокрушенец в нашия случай) – не исках да страдам и исках да ме измъкне. Той се държа като по учебник. Знаеше какво трябва да ми каже във всеки един момент, а аз не знаех дали това е манипулация, дали е просто много добър сваляч или нещо такова... Не ме интересуваше, просто имах нужда от него. И така, малко по малко, започнах да се влюбвам, да имам нужда да го чувам всеки ден. Явно той също и когато се прибра след 10 месеца в България, вече се познавахме достатъчно, че да започнем връзка от раз“.

Сега стана на 27г., значи се е запознала с новия си мъж преди 3 години. И казва за предишната си връзка - тази с Ники Илиев, вероятно - че е била много сложна и тегава.

А за това лято на морето казва това:
До тази вече положително промяна в живота на Дая се стига през това лято. По време на първото им море разделени.
„Първото ми море без него. Съвсем скоро подновихме връзката си – реално аз бях свободна на морето, защото през лятото трябва да усетиш свободата, за да изясниш за какво мечтаеш и какво искаш за себе си“, разказва за плажната си равносметка Даяна.

# 612
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Grinning
Пламен няма тука , при другите са двама.Laughing Laughing Петър бил пилотът Simple Smile Ама всички чак днес разбрахме. Хубаво , че имаше дуел Simple Smile
Е чак пък всички! Някои го знаем от по-рано. Дори още преди началото - тъй като анонсираха някои от участниците, сред които беше и Петър. Отделно че на сайта на предаването ги има и ако някой изгаря от желание да разбере кой как се казва, ще го направи.
Аз, например, почти всички ги запомних още след петъка. В съботата обаче направих грешката да гледам първия епизод на "Игри на волята" (и то повече заради Ралица и Димо) и в главата ми настана страшна мешавица от имена, физиономии, занимания/професии...  Но с две поглеждания в сайта се ориентирах и канализирах нещата Grinning
Пък и все пак е въпрос на способността на паметта - едни помнят едно, други - друго. Просто не трябва да се обобщава. Думичките "всички" и "никой" са си много хлъзгави...


Йогата (другият Илиян, Стефанов) наистина показа и мисъл, и знания за тялото. Не бързаше прекалено, изхвърляше балите постепенно и успя да разпредели силите си така, че да му стигнат да изкачи въжето. На Ангел подходът беше подобен, но при него не мога да твърдя дали е в резултат толкова на мисъл и знания. Определено ме изненада, че успя да се качи по въжето. И останалите ме изненадаха, но неприятно. Уж тренирани, уж добре изглеждащи, уж надъхани, пък... само едни бали преметнаха и дотам.

Бе въобще доста от участниците започват да поднасят неприятни изненади. Полина чак да ѝ се ненадяваш какви ги сътвори. Дано не е вложила предварителна умисъл.
Надежда и тя - какво толкова пък ѝ е направила Дана, че такъв огън и жупел изхвърли срещу момичето. Започва да ме кара да си мисля, че съм сгрешила със симпатиите си към нея.

Дана обаче засега не показва нищо скандалджийско, каквато заявка видяхме във визитката ѝ. Въпреки че няма как да не си покаже рогцата, ако наистина ги има.

За връзка между Даяна и Ники Илиев даже и не бях чувала. Satisfied

И нещо, което като го дават, ми е хем смешно, хем ме е яд. Докато мелят брашно, винаги са по две/двама - единият върти, другият пресява брашното. Само не знам защо не си поискат сито, ами си играят с тая цедчица. Тогава този, който мели, ще може и да пресява. Освен това те май повече приказват, отколкото да мелят. Хайде, да речем, все още се опознават, пък и все още са 19 (изключвам ратаите). Обаче като останат 10-на човека дали ще имат ресурс да отделят по двама за мелене на брашно? Едва ли се замислят за това отсега. Да не говорим, че докато мелят по двама, може да правят запаси, но то трябва и да се сети някой...

# 613
  • London
  • Мнения: 6 732
А какво стана с приятелката на този Бахаров.... Тя не влезе нали? Аз мислех, че е тази Даяна, сега пък Ники Илиев. То стана многоъгълник. Или пък онази е друга и не влезе.... Питам щото родната актьорска гилдия ми е тотално непозната и така и ще си остане. Grinning

Този фокусника не беше ли с дъщеря и дълга връзка? Силно ме съмнява да се заглежда по някоя.... А дано не, защото веднага ще ми опротивее.

А този гвардееца мен лично не ме кефи като мъж, недорасъл ми се вижда... тази Даяна едва ли ще му обърне внимание.

Йогата да ви кажа засега ми е най-интересен. Дано поостане....туко виж стигнал до тантричен секс. Joy

# 614
  • Мнения: 6 195
Браво на йогата. Асен ще избере Ангел според мен. Някои хора изобщо не ги дават - Ваня, Пламен (?) магьосника и актрисата . Надя не разбрах защо така се дразни на Дана? Какво стана там, не ми се изясни. 🤷🏼♀
Сигурно си искала да напишеш Петър /Пламен е в другото реалити/ Stuck Out Tongue
Според мен ,Асен ще избере Митко  за дуела

Общи условия

Активация на акаунт