Против акне/пъпки по лицето 11

  • 47 862
  • 762
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 567
Алоето на мен ми е най-любимия продукт за всичко. Чаено масло на Равена съм мазала направо от шишенцето, нямах поражения, само аромата е малко неприятен за повечето хора.

# 256
  • Мнения: 761
Здравейте на всички! Имам момиче на 11 г., което вече навлиза в пубертета. От известно време има пъпки по челото, носа и започват да слизат покрай устата и брадата. Искам да купя някакъв измивен гел или пяна, по възможност био или медицинска козметика и евентуално хидратиращо кремче. Но съм в чуденка какво да избера, тъй като искам да е с възможно най-изчистен състав. Положението все още е съвсем нормално, но мисля, че е по-добре от рано да си изгради навик да се грижи за кожата. Сега си почиства от време на време лицето с това http://www.natureofagiva.bg/bg/produkti/roses/grizha-za-litseto/product/990128 , тъй като аз ползвам розовата им вода и съм доволна и й го взех между другото, ако прояви интерес. Моля да ме посъветвате какъв продукт да избера
Ние с дъщеря ми използваме измиващ гел на Хималая. Преди бяхме с пяната, но козметичката ни препоръча да ползваме гел, тъй като и на двете ни кожата е склонна към омазняване. На сина ми купих гел за измиване на Здраве, с активен въглен. Видях, че има мъжки и на Хималая. Много важна е и храната, да не забравяме Simple Smile

# 257
  • Мнения: 4 611
Мазала съм неразредено чаено дърво локално в/у пъпчицата, има ефект. Ако ще се маже цялото лице ще трябва да се разреди с някое базово.

# 258
  • Мнения: 116
Здравейте на всички! Имам момиче на 11 г., което вече навлиза в пубертета. От известно време има пъпки по челото, носа и започват да слизат покрай устата и брадата. Искам да купя някакъв измивен гел или пяна, по възможност био или медицинска козметика и евентуално хидратиращо кремче. Но съм в чуденка какво да избера, тъй като искам да е с възможно най-изчистен състав. Положението все още е съвсем нормално, но мисля, че е по-добре от рано да си изгради навик да се грижи за кожата. Сега си почиства от време на време лицето с това http://www.natureofagiva.bg/bg/produkti/roses/grizha-za-litseto/product/990128 , тъй като аз ползвам розовата им вода и съм доволна и й го взех между другото, ако прояви интерес. Моля да ме посъветвате какъв продукт да избера
Серията за мазна и чувствителна кожа "Ефаклар", на Ла Рош Позе.

# 259
  • София
  • Мнения: 398
Здравейте! От известно време не успявам да открия Скинорен в аптечната мрежа и търся аналогов продукт с 20% азелаинова киселина. Имате ли представа дали съществува такъв или ще се наложи пак да ходя на дерматолог за да предпише нови продукти?

# 260
  • Мнения: 4 611
Леле, сега погледнах в интернет и наистина не е наличен никъде. И сега какво правим? Беше единственият ефикасен за мен продукт...
Това е чиста азелаинова киселина, но е 10% и не е налична в момента... https://theordinary.deciem.com/product/rdn-azelaic-acid-suspensi … 0pct-30ml?redir=1

# 261
  • Мнения: 709
Доста продукти липсват от аптечната мрежа. Аз последно купих Скинорен от Софармаси, но беше преди месец и половина. Да не говорим, че вчера имаше зареждане на ТО в дъглас и докато сваря да си избера , всичко се изчерпа.
Не мога да помогна с аналог на Скинорен. Дано скоро го заредят.

# 262
  • Мнения: 39 238
Ползвала съм този крем от английски сайт.

# 263
  • Мнения: 4 611
Намерих списък с продукти, съдържащи азелаинова киселина, но не ми е ясно доколко се намират, не съм разучавала.
"AkneStop".
"Azogel".
"Skinoren".
"Azeleks".
"Aziks-Дерм".
"Azelik".

Дано не се сметне за реклама, но намерих Скинорен от този сайт и си поръчах https://homepharma.bg/product/8152/skinoren-krem-30g.html

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз започнах да използвам една пяна за измиване и да ви кажа честно, доста ми се поизчисти лицето. Освен това спрях да нося еднократни маски. Взех си една от плат, която всеки ден измивам с антибактериален сапун. Може и от това да е. Скинорена съм го спряла от месец.

# 265
  • Мнения: 39 238
Коя е пяната за измиване? Трябва да купя нещо ново на дъщерята.

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ето тази. От компаниите, на които не вярвам е. Но ми я препоръчаха и наистина виждам ефект от нея.

# 267
  • Мнения: 116
Здравейте! От известно време не успявам да открия Скинорен в аптечната мрежа и търся аналогов продукт с 20% азелаинова киселина. Имате ли представа дали съществува такъв или ще се наложи пак да ходя на дерматолог за да предпише нови продукти?
15% азелаинова киселина

# 268
  • Мнения: 83
Здравейте ! Някой използвал ли е този комплект и може ли да сподели впечатления ?

При мен проблемът са главно черните точки и разширени пори,пъпки ми излизат от време на време само в областта на скулите и брадичката.

# 269
  • Мнения: 709
От Акне Аут аз бях много доволна. За жалост вече не съм. Адски ми пресушават кожата. По-конкретно съм ползвала Акне аут активния крем, лосион, хидратиращия крем и сапуна им.

Общи условия

Активация на акаунт