Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Против акне/пъпки по лицето 11

• 13 510
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
И аз го взех този гел с алое. Не мисля, че е подходящ за основа за грим. И все пак не знам как да го използвам. Но го купих, няма проблем 😁

# 286
  • София
Ако се сложи много количество гел става кир ефект.
Смятам, че става за основа ако се изчака да попие. Но аз не ползвам други продукти освен спирала.

# 287
На този гел на Холика Холика му се чудя отдавна. Може ли да замести хидратиращия крем във вечерна рутина например?

# 288
Кажете някои ефективни маски с мая Simple Smile

# 289
  • София
На този гел на Холика Холика му се чудя отдавна. Може ли да замести хидратиращия крем във вечерна рутина например?

Зависи от типа кожа.
При мен не успя да го замести и след няколко дни упорито мазане само с Алое кожата ми пресъхна и побеля от сухота.
Пробвай. Ако имаш по- мазна кожа, може и да успее да го замести. Няма да ти навреди със сигурност.

Да похваля тази маска- ескфолиант:
https://www.natureofagiva.bg/bg/produkti/roses/grizha-za-litseto/product/990132

Много ми допада, почиства добре лицето.

# 290
Кажете някои ефективни маски с мая Simple Smile
Аз смесвам мая с лимон,два пъти седмично , ако я правиш редовно щв видиш ефект

# 291
Здравейте, имате ли отзиви за  LUMENE VEGAN CC Крем ?

# 292
Здравейте, имате ли отзиви за  LUMENE VEGAN CC Крем ?

Аз го ползвам, стои много естествено, без грубите напластявания на дон дьо темите. Прикрива несъвършенствата така, че не се набиват на очи. Много добре озарява кожата. Няма да сгрешиш, ако търсиш нещо леко, което да изравни тена. Също ползвам Миша, но Миша е много, много тежък BB в сравнение със CC на Lumene.

# 293
Ползвате ли четки за почистване за лице? Колебая се между силиконова и такава с косъм. Кои са по- добри

# 294
За мен категорично силиконова е по-добра. Аз имам на Форео, мия си я с антибактериален сапун. Много съм доволна. По мое мнение четките с косъм не са хигиенични (дори и постоянно да им се сменя главата)

# 295

Общи условия

Активация на акаунт