Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Влюбена до полуда в братът на мъжа ми!

• 4 718
  • 42
  •   1
Отговори
Именно вие сблъсквали ли сте се с подобна ситуация как живеете с това!

С моя мъж сме 8 години заедно силна любов имаме дете,докато един ден не разбрах че брат му има интерес към мен чисто сексуален!С мъжа ми нямаме брак но някак си ми се струва доста конфузна ситуация а брат му съвсем не е брезразличен към мен,незнам какво да правя моля за помощ не!Само не ми казвайте да го отбягвам или гоня защото точно обратното тогава стават по настойчиви а и често ходим там брат му живее при майка си и баща си виждаме се постоянно по празници коледа ,нова година рожденни дни....

# 1
Аз не разбрах, ти влюбена ли си в него или не? Заглавието ти казва едно, а текстът - друго.

# 2
Да обичам го.

# 3
Точно това казвам че ми е много объркано

# 4
Е, какво се очаква да ти кажем? Задоволете си мерака, ама гледай мъжа ти да не разбере... Гнусна история.

# 5
Айййй Joy
Мъжът ти какво мисли по въпроса?

# 6
Може и да е гнусна историята но това е защото на вас не ви се е случвало!

# 7
Горкия ти мъж. Нито на жена е случил, нито брат му е свестен.

# 8
Обичаш като както обичаш съпругът си или просто ти е интересно, щото той проявява интерес към теб?

Ако ги обичаш и двамата по равно, събирай си багажа и беж да те няма от семейството. Освен ако не искат да живеете тримата и да сте си тройка - последните години набира популярност в Америка, такъв вид връзка.

Мъжът ти явно те обича, брат му иска просто да те нананай в банята, докато родителите му гледат Сделка или не в хола. 

Ти си решаваш от какво имаш нужда - бърз секс или любов.

# 9
  • София
Как така с мъжа ти сте заедно от 8 години, а детето ви е на почти 11?

# 10
  • Пловдив
Всички доста ще се погнусят.
Честно и за мен си е гадничко, но пък като знам например за станалото с мен /не става въпрос за братя и тъй нататък/, че съм чула доста гадни коментари вече не смея да съдя твърде строго.
Ще кажа така сякаш не е брат на мъжа ти, а просто ти си се влюбила в някакъв друг мъж. Така звучи по-приемливо, но... Неприятното е, че ти казваи "влюбена", "обичам го", а за него казваш просто "сексуален интерес". Значи ти ще си разбиеш семейството, заради някакъв тип, който е чисто и просто гадняр и иска да знае, дали не може, като в детинска игра да вземе и счупи играчката на братчето си, да му изяде шоколадчето, да го прецака и т.н.
Осъзнай се ... човека не струва!

# 11
  • там някъде...
Гледай позитивно на нещата. Поне няма да сменяш свекърва, ще продължавате да си празнувате сплотено семейните празници.

Ти сериозна ли си? Я пак ? По-добре се раздели с мъжа си , с брат му и с цялата рода.

# 12
  • София
Може и да е гнусна историята но това е защото на вас не ви се е случвало!
Историята си е гнусна, без значение на кого се е "случвала"!
Братът е боклук, а от теб зависи да станеш и ти като него.

Никой тук не може да ти помогне.

# 13
Какво мислиш да правиш в тази ситуация ?

# 14
Съжалявам ,че ви е бил гнусен постът ми!

Общи условия

Активация на акаунт