Отговори
# 420
  • Мнения: 354
О аборти абсурд. Аз и противозачатъчни не бих карал някоя жена да пие, понеже ми се струват вредни за самата нея...

# 421
  • Мнения: 204
Според мен има вероятност ако наближава оволацията от личен опит го казвам миналата година точно така забременях.. и сега си имаме принцеса на 4месеца така че ще каже да не се надяваме много много на прекъснатия полов акт а да ползвате предпазни средства..

Аз лично вече ме е страх да имаме полов акт след тази случка 😅😅 всеки път се притеснявам дали не съм забременяла 😅😅

# 422
  • Мнения: X
Здравейте,

Моля, ако някой има опит със зачеване след прием на хапче Ескапел да сподели. Притеснението ми е, че доколкото разбрах хапчето забавя овулацията, за да не се случи зачеване, но не предотвратява такова, ако вече се е случило до 6 часа от акта или в моя случай евентуално до 33 часа, преди да взема хапчето. При мен овулацията ориентировъчно е била 48 часа по-рано от половия контакт, а хапчето взето на 33 час след това. Това звучи за мен като всичко е "Божа Работа" при моят казус. Моля за мнения.
Също да споделя от 2-3 дни ми бълбука в корема доста шумно въздух, не страдам от констипация, днес имах температура за кратко.

# 423
  • Мнения: 46 518
Хапчето е ефективно до 72 ч. след акта. Ако сте го приела в посочения интервал, нямате повод за опасения.
Цитат
не страдам от констипация
Това каква връзка има?

# 424
  • Мнения: X
Когато човек има констипация, има газове в корема, а когато няма такъв проблем всякакъв вид звуци идващи от корема са странни. Хапчето има до  89% ефект при взимане след 24ти час, затова съм в размисъл.
Хапчето е ефективно до 72 ч. след акта. Ако сте го приела в посочения интервал, нямате повод за опасения.
Цитат
не страдам от констипация
Това каква връзка има?

# 425
  • Мнения: 46 518
Бълбукането зависи най-вече от храната, която сте приемала.
За хапчето - вероятността за бременност е много малка. На този етап никой не може да ви каже какво се случва при вас. Търпение Simple Smile
И следващия път - презерватив.

# 426
  • Мнения: 47
Здравейте мили дами имам въпрос !? ПОНЕЖЕ нямам търпение с мъжа ми стана гаф и той свърши вътре в мене мисля че съм на овулация следя по програмата "моят календар" последния ми цикъл беше на 25.03 гафа стана на 11.04  имали вероятнос да забременея

# 427
  • Мнения: 46 518
Здравейте мили дами имам въпрос !? ПОНЕЖЕ нямам търпение с мъжа ми стана гаф и той свърши вътре в мене мисля че съм на овулация следя по програмата "моят календар" последния ми цикъл беше на 25.03 гафа стана на 11.04  имали вероятнос да забременея
При секс без предпазни мерки, винаги може да се стигне до бременност.
А дали сте бременна, никой не може да каже на този етап.

# 428
  • Мнения: 4 844
Щом сте правили необезопасен секс, разбира се че има вероятност. Така се получават попринцип нещата...

# 429
  • Мнения: 41
Привет!
искам да споделя моята история, имах незащитен полов акт на 13 февруари, цикъла ми беше свършил 5 дни преди акта,пих ескапел на 14ти февруари към 14часа. След 5 дена имах въпросното зацапване от ескапел.На 1ви март имах пак кафяво зацапване на 3ти мартсе засили течението и се превърна в цикъл. Нещо ме притесни от това течение и 1 седмица след цикъла правих тест със сутрешна урина отрицателен беше, на 16тия ден след цикъла пак правих тест но със следобедна урина и пак беше отрицателен. На 29 март ми дойде отново цикъла със съсиреци. Бременна ли съм според вас?

# 430
  • Мнения: 4 009
Отвори Гугъл, напиши "овулация", прочети статията в Уикипедия. Напиши "как се забременява", прочети поне 1-2 статии. Ще ти е  много полезно.

# 431
  • Мнения: 3
Здравейте! Закъснява ми от 14 дни, а по принцип съм с редовен цикъл. Правих си тест за бременност и е отрицателен. Ходих и при гинеколог и ми каза, че се вижда плоден сак, но и че евентуално съм в 5 или 6 седмица и, че е твърде мъничко. Каза ми  да си направя кръвен  тест. Направих си и резултата е отрицателен. На някого случвало ли му се е? И запознат ли е, защото се притесних страшно много.

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 19:46 от ivanina900

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не си бременна. Смени си гинеколога.

# 433
  • Мнения: 2 755
Не си бременна. Смени си гинеколога.
Е защо така с лошо, възможна е грешка и при кръвния тест.

# 434
  • Мнения: 3
Кога е най-добре да направя отново тест?

Общи условия

Активация на акаунт