Отговори

Анкета

Имам ли шанс да забременея?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 04 фев 2022, 22:54
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 720
  • Мнения: 28
Ами този форум е направен за такива случай да се казват мнения а не безполезното ви аругантно отношение
Най-нормално питах за мнение ЗАЩОТО ЗА ТОВА СЕ ПОЛЗВА ТОЗИ САЙТ
Мерси за голямата помощ

Сайтът е направен за мнения, вярно, но не и за сексуално образование или поставяне на диагнози. Има си лекари за тази цел.
Със сигурност сайтът не е направен за гадаене коя може да е бременна и коя – не. Или защо ѝ закъснява при отрицателни тестове.
Иди на лекар и ще ти каже.

ПП А, на 17 била... Това обяснява много неща. И невежеството, и агресивността, и отказа да приемеш най-вярното за теб решение.



Кое вярно решение не съм приела? Никой не казва реално мнение а само злобни коментари еми извинявайте много 😀😀
Казах ви че имам и записан час просто е чак след седмица
Ако исках някой да ме коментира какво и защо правя шях да сляза да питам бабите пред блока,нали за това е направен форума? Да се дават мнения?

# 721
  • София
  • Мнения: 12 006
Не е точно редовен,закъснява ми почти всеки месец но незначително с по 3 дена максимум седмица ....не са били минали 14 дни когато съм си правила тестовете,сега се притесних още повече.Утре вече ще са минали 14 дни след последния полов акт и ще си взема трети..
Когато правих първия тест беше минала една седмица от последния акт а при втория 13 дни,не знам дали са отчели правилно ....
Цикъла ми е попринцип през 30 дни горе долу два три пъти е идвал и през повече (35-6)
Последната М беше на 12 юли до 17

И да допълня ако е от значение ,че съм на 17 години
Aйде пак същите глупости, но от друг потребител! Няма такова нещо, като "закъснява ми всеки месец с по 3 дена"! Просто цикълът не е 28 дневен, а е повече дни. А щом го броиш от 3 до 7 дена "закъснения всеки месец", значи не ти е съвсем редовен цикъла, а ти идва на около 31-35 дни. От 12.07 до днес са 47 дена. Овулацията ти изобщо не е била, когато ти е показал телефона, ако изобщо е имало, с това закъснение. Оправи си приложението, според твоите дни, защото така О не ти е на вярната дата. Щом втория отр. тест е правен 13 дена след последния полов контакт - едва ли е бременност, макар и да е направен малко рано, но трябва да се установи защо имаш такова голямо закъснение. Може да пуснеш и кръвен за да установиш дали теста е показал вярно (все пак малко рано е направен).

# 722
  • Мнения: 28
Не е точно редовен,закъснява ми почти всеки месец но незначително с по 3 дена максимум седмица ....не са били минали 14 дни когато съм си правила тестовете,сега се притесних още повече.Утре вече ще са минали 14 дни след последния полов акт и ще си взема трети..
Когато правих първия тест беше минала една седмица от последния акт а при втория 13 дни,не знам дали са отчели правилно ....
Цикъла ми е попринцип през 30 дни горе долу два три пъти е идвал и през повече (35-6)
Последната М беше на 12 юли до 17

И да допълня ако е от значение ,че съм на 17 години
Aйде пак същите глупости, но от друг потребител! Няма такова нещо, като "закъснява ми всеки месец с по 3 дена"! Просто цикълът не е 28 дневен, а е повече дни. А щом го броиш от 3 до 7 дена "закъснения всеки месец", значи не ти е съвсем редовен цикъла, а ти идва на около 31-35 дни. От 12.07 до днес са 47 дена. Овулацията ти изобщо не е била, когато ти е показал телефона, ако изобщо е имало, с това закъснение. Оправи си приложението, според твоите дни, защото така О не ти е на вярната дата. Щом втория отр. тест е правен 13 дена след последния полов контакт - едва ли е бременност, макар и да е направен малко рано, но трябва да се установи защо имаш такова голямо закъснение. Може да пуснеш и кръвен за да установиш дали теста е показал вярно (все пак малко рано е направен).




Тъкмо направих още един тест-отрицателен.Иначе в приложението ми пише същотото -че днес е 47 ден от последния ми цикъл

# 723
  • София
  • Мнения: 12 006
Тъкмо направих още един тест-отрицателен.Иначе в приложението ми пише същотото -че днес е 47 ден от последния ми цикъл
Ами остава да си чакаш часа за лекар, за да установи причината за закъснението ти.

# 724
  • Мнения: 257
Здравейте, момичета . Включвам се и аз в темата,имам 2 дни закъснение на МЦ,със съпруга ми се пазим. Днес правих тест с втора урина и е отрицателен ,за утре сутрин съм взела още един за първа урина ..Имам  ли поводи за притеснения според вас ?
П.С имам една неуспешна бременност и знам какви са симптомите на ранна бременност ,нямам нито един в момента

# 725
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте, момичета . Включвам се и аз в темата,имам 2 дни закъснение на МЦ,със съпруга ми се пазим. Днес правих тест с втора урина и е отрицателен ,за утре сутрин съм взела още един за първа урина ..Имам  ли поводи за притеснения според вас ?
П.С имам една неуспешна бременност и знам какви са симптомите на ранна бременност ,нямам нито един в момента
Зависи как се пазите, ако той те пази - има вероятност, макар и минимална, т.к. теста е отрицатетен на 2-ри ден закъснение.

# 726
  • Мнения: 764
След закъснение тестът следва да отчита коректно, освен ако овулацията този път не е била по-късно от очакваното /предполаганото/

# 727
  • Мнения: 257
Овулацията я усещам доста болезнена и беше на очакваната дата ,не е била по-късно. Утре ще повторя теста с първа урина за всеки случай

# 728
  • Мнения: 764
В такъв случай предполагам, че тестовете са верни и закоснението е поради друга причина.

# 729
  • Мнения: 257
Преди около 30 минути започна някакво леко кървене /2 петънца/ , най-вероятно ми идва МЦ. Друго кървене няма какво да е , според мен,а за имплатационно няма как да става въпрос ..

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 15:56 от Gabrielageorgievva

# 730
  • Мнения: 4
Здравейте имам въпрос..
Ако направя тест за Бременност след като съм изминала месечния си цикъл ще покаже ли ако съм Бременна?
Питам защото преди да ми дойде цикъла имах съмнение за бременост и малко се обърках

# 731
  • Мнения: 46 403
Направете си. Ще е отрицателен.
Каквито и съмнения да сте имала, не сте бременна.

# 732
  • София
  • Мнения: 12 529
След месечното кървене или след цикъла? Защото резултатът може да е различен в двата различни случая? Wink

# 733
  • София
  • Мнения: 6 725
Здравейте имам въпрос..
Ако направя тест за Бременност след като съм изминала месечния си цикъл ще покаже ли ако съм Бременна?
Питам защото преди да ми дойде цикъла имах съмнение за бременост и малко се обърках

Щом ви е дошъл цикъла какво съмнение, че сте бременна трябва да има?

# 734
  • Мнения: 5 058
Мария, само малко отклонение, което може да ти е от полза в бъдеще, а и на някой друг, който използва жаргонно "дойде ми цикъла" - не, той винаги си е тук, менструацията е дошла Simple Smile
Първия ден на месечния цикъл е деня на първото кървене, след това то спира, минаваш през няколко фази, евентуално овулация, а-у и след има-няма 28 дни, зависи от случая, ти приключва текущия месечен цикъл и започва следващия при първото кървене.
Та от тази гледна точка има огромна разлика дали е след месечен цикъл, както си написала или след менструация, което е част от цикъла и което подозираме, че имаш предвид.
Да, докато не започне следващ цикъл има шанс да си бременна. След менструация, ако си си имала нормален по обилност и продължителност цикъл, а не само зацапване, шанса е меко казано нищожен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт