ОСМИ клас 2020/2021 - Отлитат дните дълги и горещи, очакваме родителските срещи.

  • 25 132
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Интензивното изучаване на език до кое ниво се предполага да стигнат в края на 8 клас. Т.е. с кое взето ниво приключват годината?
На нас ни казаха В1.1. Три комплекта учебници по 55 лв всеки комплект.
На Focus са.


И ние сме на същото издателство по АЕ  само където всяка част с отстъпката ни е по 36 лв/учебник+уч. тетрадка/

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 01:55 от svetlaem

# 751
  • София
  • Мнения: 3 457
Това ниво само за АЕ ли се очаква?Нещо ме съмнява плана...Японски например няма как да се стигне за една година на това ниво...При нас по френски исках два учебника А1 и А2.И още един в допълнение за ИУЧ .9ФЕГ по какви учебници ще учите?

# 752
  • Мнения: 6 926
Във фег всеки учител има различен избор на учебници. Ние сме с Nickel 1, но има класове с Club@ados и един клас е по Echo.

Мен ме пусна еуфорията и отново ми се сви.

Искат ли ви ръкавици по ИТ? На нашия клас не са казали, но на Б са им казали, чя трябват ръкавици за час по ИТ. Кажете какви са удобни и за писане на хартия, защото и това ще се налага? Само това ми остана да купя и съм готова.

# 753
  • София
  • Мнения: 3 564
Японският е на 5 нива. Тази година трябва да минат 5 и 4. Предполага се догодина декември да се явят на изпит за ниво 4. Гледах учебниците за 12 клас на японската - ще учат за ниво 2.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 11:11 от green_dawn

# 754
  • Мнения: 2 022
Мария, на нас ни искат. И по информатика и по ИТ. И аз проучвам за здрави и удобни за работа ръкавици.

# 755
  • софия
  • Мнения: 25 465
Личен опит нямам, но хирургическите не са ли най-подходящи? Те имат и различни размери.

# 756
  • Мнения: 6 587
Интензивното изучаване на език до кое ниво се предполага да стигнат в края на 8 клас. Т.е. с кое взето ниво приключват годината?
На нас ни казаха В1.1. Три комплекта учебници по 55 лв всеки комплект.
На Focus са.


И ние сме на същото издателство по АЕ  само където всяка част с отстъпката ни е по 36 лв/учебник+уч. тетрадка/

Нашият комплект включва:
Учебник
Уч.тетрадка
Граматика

Предполагам, че оттам идва разликата в цената на комплекта.

# 757
  • Мнения: 6 926
Чудех се дали не е по-удобно да са широки (като тези в Била при хляба), за да ги махаш бързо и лесно и да пишеш без ръкавица.
Ако беше в туес или друго, където са често на компютър сигурно бих купила безжични мишка и клавиатура, за да я няма тази мъка. Или направо да си носи свой лаптоп. Но тук за 1 блок през седмица не си заслужава.

# 758
  • Мнения: 2 022
Мария, сигурно използват определени платформи и среди и на наш комп не знам дали ще стане. Има едни латексови дето плътно прилепват и не се усещат, но не знам дали не се слагат трудно.

# 759
  • Мнения: 3 491
И на мен ми е много притеснено как ще се случва всичко. ММ ще работи в друг град, аз изобщо не мога да помагам с френския. Бъдещето е мъгла.
Но иначе съм на море, бягам от предстоящото, което ме плаши...

# 760
  • Мнения: 1 951
Не знам, аз съм вече отчаяна. 😈
Една година ви врънкам, как пък никой не пожела да пием бира.
Амакактака?!?
Аз колко пъти подръчквах и нищо 😃
Готова съм за форумска среща, макар и да не пия бира. Компенсирам с други напитки.
Аманда, чудна снимка!

# 761
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Запотяват тези ръкавици ръцете, има едни, които отвътре са с талк, но като ги махнеш талкът остава по ръцете.
https://remedium.bg/lateksovi-rakavitsi-s-talk-s-h100-broya-euromedis-154775/p

# 762
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Уточнено ли е какви да бъдат ръкавиците?
Тънки, памучни дали не биха били по-добър вариант?
Нещо такова
https://tashev-galving.com/product/082%20PAX%20440/Ръкавици%20памучни%20шити%20%20размер%208,%20бели%20B-Wolf%20Ivory

# 763
  • Мнения: 6 926
Благодаря! Не, не е уточнено. Идеята предполагам е, че не едно дете пипа клавиатурата/мишката. Но пък далеч повече хора пипат дръжки, столове, чинове.
Искам да се маха този вирус вече!

# 764
  • София
  • Мнения: 7 191
Единственото дадените памучни ръкавици стават. С латексови/ найлонови, особено в ТУЕС - абсурд! Кой знае какви ужасни кожни проблеми може да се появят.
Ако дълго продължим с тези крути хигиенни мерки, ще си прецакаме имунните системи сериозно. 😐

Общи условия

Активация на акаунт