Тренировки в домашни условия - 106

  • 39 050
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 406
Крака, без тежести 40 минути и 10 минути корем.
Ходене на пиене на кафе до съседното село - 8 км.
Следобед съм на ресторант, ще оплескам положението с вино и паста, ако стигна до пастата Simple Smile

# 211
  • София
  • Мнения: 1 833
Тази седмица ми е  предпоследната от Body Revolution. Днес правих тренировка 12 и успях да се вдигна на мост отдолу. Задържах се само някололко секунди, но важното е, че  си е постижение за мен. Продължавам да свалям по около 0,5 кг. на седмица.
Може ли някой да ми каже кои са тези ХИЧ тренировки - не намерих нищо на първа страница.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Мастър Хамър и Чизъл са ХиЧ.
Ние започнахме боди революшън, това е единствената програма, която съм правила само веднъж и то преди 7 години, та реших първо нея и после бокса. Да видим. На мъжо му хареса тренировка 1,защото е с базови упражнения и няма изчанчени неща. Днес не тренриахме, но имаме 22 км - ходихме до Бекови скали и после до Въча, не успяхме да стигнем баш където искахме, пътеката беше непроходима накрая, но и така беше добре, доволна съм.
Джери, приятно хапване и пийване!
Лека вечер!

# 213
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Вчера - 1 час горна част на тялото с ластици и гири + 2 упражнения за корем.

Днес -  45 MIN FULL BODY DUMBBELL STRENGTH WORKOUT.

# 214
  • Мнения: 1 402
Отчитам XTrain - Burn Sets Сhest, Back amp Shoulders, вчера Legs....тръгнах да си напазарувам още дискове за лостчетата от Декатлон, те нямат налични, ядосах се ....явно народа се е уплашил да не затворят пак фитнесите и са ги изкупили....
Много съм ентусиазирана, навдигала съм тежестите с по половин - едно кило на повечето упражнения, тези с които тренирах пролетта да кажем, вече са ми леки...ама то е нормално де, ще стане една година откакто въртя едни и същи тренировки....
Разчитах да си накупя още тежести и да започвам най-сетне STS, ама сега....дано заредят скоро...

# 215
  • Мнения: 4 406
След вчерашните крака и около 10 км, вечерта се оказа, че трябва да вкарвам едни не запалки, а...подпалки за парното. Те леки, ама 3 часа, милион курса, през двора, всеки с по 6 стъпала си е..........
Успях да се размърдам сутринта.
На разходка бях само днес, нормален ход, около 14 км.
И утре съм наказана така Simple Smile

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
За днес БР кардио 1. Хм... Лесно,лесно,лесно, но вдигам пулса, горя калории, и накрая отчета ми е сериозен. Та, доволна съм, бре. Въобще Боди ревилюшън си го преоткривам с кеф и с удоволствие го правя, не мога да си повярвам. И на ММ му харесва засега, супер. Лека вечер!

# 217
  • Мнения: 4 743
Хелоу,утре е последната ни тренировка от ХИЧ и понеделник почваме 21 days fix extreme ❤️

# 218
  • Мнения: 4 406
Любче, и аз си мислих за БР, ама като се знам, ще ми писне и ще я зарежа по някое време. Първия път не я зарязах, хареса ми, но след това 1000 пъти я почвам, като всяка друга програма.

Днес трябва да ми доставят една печка. Стройла съм всички познати да я вкарваме, кога издирих инфо, тя 27 килограма, какво е за нашите фирми това малко тегло...

Днес баджак, гъз и шкембе!

# 219
  • Мнения: 1 669
Днес отново Хедър https://youtu.be/aTMdDDnY-Ow

# 220
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
14/99 Elliptical 33 min
15/99 Rowing 55 min
16/99 Rowing 44 min
17/99 Ellitical 66 min

# 221
  • София
  • Мнения: 1 833
За днес отчитам кардио 3, Боди Революшън. Правеше ми се и йога и затова направих  пак на Джилиън  Yoga_Meltdown.Level_1.
Понеже ми остава още една седмица и се чудя с  какво да проддължа...та ще ви тормозя с въпроси.
Видях, че в  ХиЧ се използва пейка. С какво я замествате, ако нямате? Какво е нивото на ХиЧ? Ако се сравнява с  Боди Революшън и 21 Day Fix, много по-трудно ли е?

# 222
  • Мнения: 19 296
ХиЧ е по-трудна от 21ДФ, но сякаш е на едно ниво с 21ДФЕ, така че може да е подходяща след първата. Мен ми харесва повече от двете 21Д.
БР не съм правила.
Аз стъпвам на дивана, който не е много мек към ръба. За легналите упражнения ползвам топка, а за едно, при което се слиза от двете страни на пейката, ползвам стол.

# 223
  • Мнения: 1 402

Видях, че в  ХиЧ се използва пейка. С какво я замествате, ако нямате? Какво е нивото на ХиЧ? Ако се сравнява с  Боди Революшън и 21 Day Fix, много по-трудно ли е?
Първия път като я правих използвах табуретки, после си взех степ платформа и ползвах нея....ХиЧ за мен беше по трудна и от Фикс екстрийм...и си иска тежести....особено за хамър тренировките, на места имаше нещо от сорта 6-8-10 повторения, където на 6-те повторения за да се усети натоварване за клек примерно трябва да е тежко...не става с две гири от по 3 килограма примерно защото няма да се усети никакво натоварване....много много е хубава програмата, ако искаш оформяне няма да сбъркаш...
Вчера правих бицепс и трицепс Xtrain...днес ще си измисля кардио някакво...
Ще почвам да броя калории, с дрехи не ми личи, обаче на голо се вижда, че съм се "позамазала"...Blush

# 224
  • Мнения: 4 406
На мен пък ХиЧ ми се видя по-лесно. Може би и не бях много в кондиция за 21, понеже почвах нова работа. Но Хич правих 1000 години, че ходих и на фитнес.
И аз ръба на леглото, стол, табуретки... Ако още нещо особено е имало съм правила някоя тренировка във фитнеса.

Трицепс, гърди и корем.

Общи условия

Активация на акаунт