Тренировки в домашни условия - 106

  • 39 022
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264
Това е ясно.
Ама преди да платя за нещо, бих искала да го видя?
Има опция за 7 дена тест, но само за упражненията. Не видях меню, само описание на вид режим.

Ако си закупиш абонамент за 6 м или година, освен тренировките може да ползваш и менютата - зимно,пъстро и лятно. Рецептите са по калории 400,500 и 600. Смяташ си колко ти трябват и си комбинираш рецепти. Има и примерни дни.


4 месеца съм след раждане и от днес започвам редовно тренировки. Днес ден 1 - Високоефективна

# 616
  • Мнения: 1 109
Дано не досаждам:
- https://www.youtube.com/watch?v=6ecOt63tW7Q - 10 мин дупе с ластик
- https://www.youtube.com/watch?v=_sl7q03-0Mw&t=5s - 15 мин бедра ( като упраженията от 4:17 мин до 16:10 ми бяха малко странни- така и не разбрах дали трябва да съм седнала да дупето или острани на бута)
- https://www.youtube.com/watch?v=ggSfmY8gmO4&t=1s - 10 мин дупе

# 617
  • Мнения: 2 875
Postnatal Bounce Back Baby с Джилиън. Формално ден пети, но реално това си е същата тренировка за долна част като първия ден. Програмата е много подходяща и за начинаещи, и след пауза, и просто за кратка почивка между две програми или след голямо натоварване. Необходими са два чифта гири и толкова. Само не знам дали има обяснения, защото съм спряла звука.
Джилиън има и още две-три, които искам са пробвам, но все още са ми малко дълги или с друга структура, така че не мога да ги комбинирам с тази.

Здравей, къде мога да я намеря тази програма?
Правиш профил във вконтакте, след това търсиш група Фитнес тренировки дома с Джиллиан Майклс. Тя е закрита, но одобряват заявките за членство веднага. Има си албуми с програмите.
Там видях и програми с разтягане и мисля тази седмица да пробвам кратко разтягане с ролера след десетина минути леко кардио за загряване на мускулите. Освен това най-сетне си проверих озвучаването на тренировките. Има тук-таме обяснения, но не е съвсем за начинаещи.
Иначе за днес - тренировка за цяло тяло с пудовка, която си сглобих. Този път 3 минути работа и 30 секунди почивка. Подобни интервали ползва Anthony Diluglio в някои от тренировките си. Добре се получи като натоварване. Явно трябва да правя по-кратки почивки, а и ползвам малко по-тежки пудовки.

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 2 046
Поздравления на всички, за усилията, които полагате. Аз не съм от най постоянните...
Има ли някой, който е правил 80 ДО и е постигнал видима промяна във формите на тялото? Т.е не отслабване, а вид на трениращ човек или релеф... Гледах едно подобно клипче и резултатите бяха много добри, но явно и мацката беше много упорита.

# 619
  • Мнения: 22
Ден 5, последен. Хийт и долна част. Много бях гроги, едвам го избутах. Инат.
Няма да го повторя сега, а ще направя другото 5 days Strong and Lean.
Като почина утре!

# 620
  • Мнения: 4 735
Поздравления на всички, за усилията, които полагате. Аз не съм от най постоянните...
Има ли някой, който е правил 80 ДО и е постигнал видима промяна във формите на тялото? Т.е не отслабване, а вид на трениращ човек или релеф... Гледах едно подобно клипче и резултатите бяха много добри, но явно и мацката беше много упорита.
Това съм аз -постигнах най-добрите си персонални резултата с тази програма,тъй-като по стечение на обстоятелствата имах време за нея по време на локдауна и онлайн обучението,иначе я пренебрегвах дълго заради средната продължителност 50-60мин ,но да тялото ми определено претърпя метаморфоза ,особено дупе и крака,не се оплаквам и от горната част.
За днес дупе от АЛМО-то

# 621
  • Мнения: 1 194
Това съм и аз, по същите стечения на обстоятелствата като Бич.
При първото й завъртане нямах толкова време и не съм следяла резултати. 50-60 минути на ден са си инвестиция.

Аз съм на 21 ДФ риъл в момента, след паузата от седмици. Мъчи ме мускулна треска.

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 397
Два пъти съм правила 80ДО- чудесни резултати. Стегнато и оформено тяло с акцент  в областта на дупето. В комбинация с хранителен режим наистина се получава метаморфоза. След всяка тренировка правя 10 мин. ABS, добре ми се отразявa. Чудесен резултат за горна част имах след БР на Джилиън.
Днес приключих 21 ДФЕ риъл и не знам какво да подхвана. Ще извъртя още веднъж последната седмица докато реша.  От 10 дни включвам 5-6 км бягане след тренировка.

# 623
  • Мнения: 1 015
И аз съм доволна от 80ДО. Доста се бях постегнала и оформила.Не съм спазвала режим.  Аз го правих за мускули, тъй като бях достатъчно слаба. Един минус - на мъжа ми не му хареса, че съм била станала по-твърда като съм изчистила мазнинките. 😁

# 624
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
D_ana и аз сега я правя.На първа седмица съм и днес ще съм на кардиото.Готина програмка.

# 625
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
2 пъти и половина съм правила ДО (половината беше само нечетни седмици май или само 2/3/4 от всяка фаза) Програмата е чудесна, в съчетание с адекватните тежести обаче, особено във втора фаза, когато се работи за покачване на мускулна маса (3-та е с акцент чистене на мазнините) си има нужда от по-сериозни тежести. Най-сложното в тази програма е режима на хранене, където освен следване на калорийните рестрикции и препоръчваните макроси имаше и времеви елемент и менюто се строеше и съобразяваше с времето, когато се прави тренировката.







   

Отчетите ми напоследък никакви ги няма...
66/99 Rowing 44 min
67/99 Rowing 55 min
68/99 Румяна Високоефективната 3
69/99 Кростренажор 33 мин + Гребане 33 мин

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 18:33 от Agent Provocateur

# 626
  • Там където
  • Мнения: 790
Здравейте момичета! От цели 2 години ви следя, воайорствам Simple Smile и най-важното крада програми, идеи, клипчета и т.н. Направо ви приемам като въображаеми приятелки Simple Smile Не съм се включвала досега да пиша, защото аз винаги съм посещавала някакви групови занимания и домашните тренировки са ми в дните, в които не ходя в зала или просто съм прекъснала за някакъв период от време т.е. не съм много за тази група.
Ще се включа обаче с един въпрос- купих си с 50% намаление годишен абонамент за сайта на Руми и за 12 месеца имам неограничен достъп до нейните програми. От 2 дни ги гледам и не мога да се спра на нищо конкретно. Кои от вас са минали през програмите  и коя е била най-добра ?
Предварително благодаря за вашите отзиви и мнения:)

# 627
  • Мнения: 2 875
За вчера - първата тренировка от  Sexy abs на Джилиън. Те май общо са две, една от които е кардио. По-трудна от досегашните, с повече кардио. Иначе е обичайният формат от три кръга с пет упражнения, четири силови и едно кардио, подобно на Бр. Не всички упражнения са класически за корем, има и по-интензивни и се поддържа приличен пулс. Не ми хареса обаче едно упражнение- ходене в рак. Вижда ми се твърде рисково за китките.

# 628
  • Мнения: 4 735
Qaki добре дошла !❤️
Аз съм правила дупемания и уникална от платените ,хубави са и двете .Беше пуснала едни безплатни те също бяха хубави.

# 629
  • Мнения: 6 293
Здравейте на любимата група Hug
Не знам дали някой тук помни, че бях редовна при вас Simple Smile)))) В последните години само следя темите и чета.
Пиша, за да ви попитам дали някоя от вас някога е имала киста на менискуса и как се премахва и лекува? После как е възстановяването?
От известно време, да кажем две години, получих нещо като дискомфорт на коляното, не точно болка, което отдавах на какви ли не причини. Най-накрая се организирах да посетя доктор физиатър (а и тук в Италия през последната една година не беше лесно да се уцели прзорец за не-ковид прегледи Neutral Face), назначи ми магнитен резонанс. Днес си прочетох в интернет "резолюцията" от магнитния резонас и видях, че имам киста, инак самият менискус не е износен, изглежда. Но пък физиатърът се оказа в карантина с ковид и не знам кога изобщо ще може нов преглед...
Кажете нещо от личен опит, ако знаете. Благодаря. Hug

Общи условия

Активация на акаунт