Тренировки в домашни условия - 106

  • 38 575
  • 751
  •   1
Отговори
# 630
  • Там където
  • Мнения: 775
No_frame, благодаря ти. И аз си мислех за Уникална (тази за напреднали дето има 3 тренировки седмично) за да я вмъквам между дните, в които не ходя в зала да тренирам. Тъкмо тренировките са около 1 ч.- за мен е ОК, аз съм от старата школа и такива 20, 30, 40 мин, тренировки не ме кефят Simple Smile Ако затворят фитнесите през декември може да направя и програмата PUSH; Дупемания също ми е вариант между дните с групови тренировки - гледам има календар с три тренировки седмично. Хареса ми и хибридния календар между Дупемания и fit30.

# 631
  • Мнения: 4 661
Аааааа уникална е 25 -30 Мин максимум,ама да достатъчни повярвай ми ,за нея е хубаво да имаш swiss ball,но има и напълно взаимозаменяеми модификации без такава.Разггряването и Куул дауна са по дълги и страхотни,прецизно подбрани от йога и стреч,подобри ми се гъвкавостта много.Трябват ти ластици затворени и гири петици.Има ротации на календара с три и пет тренировки седмично взависимост- ти избираш.Календара с три тренировки май обединява две в един ден,не съм сигурна аз правих петиците.Някой тренировки имат добавки минутата -те са около 10 Мин продължителност.Програмата е много хубава и балансирана ,но не е лесна в никакъв случай....Ако я правиш,повишено внимание за кръста ,че мен ме удари малко,стягай корема наистина както казва Румянка 😂 А ИИИ темпото и е абсолютно недостижимо според мен  и в дупемания е така...или пускаш на малко на забавено или паузираш да си направил повторенията ,ако държиш на бройката,аз лично гледах за техниката и колкото направя толкова ...
Едит :сори за правописните  грешките,ама не ми се едитва ,че бъъъързаам 😘😘😘

# 632
  • Там където
  • Мнения: 775
Супер. Мерси, ноу фрейм Simple Smile Имам и топка, и гири 100 вида, и ластици...Въобще както сина ми се смееше по време на карантината март/април мога да давам и на фитнесите под наем. Аз съм маниак на фитнес джажджи и оборудване.

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 2 003
Благодаря на всички, които споделиха лични  отзиви за 80ДО. На мен ми е доста трудно да се мотивирам да правя нещо сама вкъщи и не съм сигурна, че ще мога да следвам стриктно програмата, но поне ще знам, че си струва, не е само за раздвижване.

# 634
  • Мнения: 22
На мен ми трябва нов лаптоп за 80 ДО и сега ще го направя, само още малко да се спра на един от трите, които избрах.
Много ми е 80 дни. Ще ме отекчи и ще я зарежа.
Днес почивам!

# 635
  • Мнения: 1 095

Вчерашната ми тренировка за корем и горна част
- https://www.youtube.com/watch?v=AnYl6Nk9GOA - 10 мин корем
- https://www.youtube.com/watch?v=DHOPWvO3ZcI - 10 мин гръб, корем и гърди
-  https://www.youtube.com/watch?v=JAuNs5FnAOU&t=92s
- https://www.youtube.com/watch?v=89lzERjtwqE - 10 мин R&B DANCE
Беше ми втора тренировка за седмицата и последна, че ще си правя интервенция и не трябва да се натоварвам няколко дни Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 19:55 от payla777

# 636
  • Мнения: 1 401
Вчера Total Body Core, днес Booty от ALO....много добре ми идва Алото и хранителен режим започнах....

# 637
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
И аз тренирам по календара на Памела, но понеже днес е ден, предвиден за почивка разнообразявам с weight loss yoga: https://youtu.be/RD8WbjtHPJs.
Принципно харесвам този канал, но конретната тренировка ми се стори прекалено лека, едва ли ще я повторя някога.

# 638
  • Мнения: 1 095
Bab1, има ли резултати при теб ?

# 639
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Първите месеци имаше супер ефект  (тренирам с нея от края на март). Аз искам малки, оформени и стегнати мускули. Не целя отслабване и не харесвам клипчетата с HIIT и кардио (тях ги заменям с нещо друго). Напоследък сякаш посвикнах с типа упражнения и малко се разочаровам, че изобщо нямам мускулна треска.

# 640
  • Мнения: 2 874
За днес - първата тренировка от Weight Lifting and Functional Training с Джилиън. Кратичка - 25 минути, с познатия от БР формат, но с 3 кръга вместо 4. Класически упражнения, някъде на ръба между първи и втори месец по трудност. Подобно на БР май дели тренировките на предна и задна част на тялото. Във всеки случай липсваха гръб и бицепс, въпреки че имаше повдигане в мостче. Хареса ми, но бях с твърде леки за някои упражнения тежести (още не съм си сглобила дъмбелите).

# 641
  • Мнения: 1 401
Днес Cardio core, направо си ме изпоти стабилно, хич не е лесно...вчера ААА и тя "си струва парите"...
Днес си принтирах уоркаут картата за първата тренировка от STS и се изненадах, че са ми изчислени тежестите - 60 процента от 1RM, аз само си ги обърнах от паунди в килограми...супер лесно го е измислила...

# 642
# 643
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 327
Почнах вече втората седмица на 21 day fix real. Зачудих си нещо обспе. Аз винаги правя abs-а след основната тренировка, но дали е правилно. Вие как правите?

# 644
  • София
  • Мнения: 191
Момичета, здрaвейте! Имам въпрос: от къде мога да гледам/свалям 80 ДО?

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 16:04 от Tinkatink

Общи условия

Активация на акаунт