Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тренировки в домашни условия - 106

• 29 317
  • 652
  •   1
Отговори
# 645
Днес Legs - ALO, с тежестите на Отъм си ме натовари идеално...Значи от петте само Total Body Core и Booty ми се сториха доста леки, останалите AAA, Legs и кардиото си ме натовариха доста добре...доволна съм....
Tinkatink във вконтакте може да я гледаш.
maksimka, аз също ги правя винаги след основната тренировка, но не знам дали е правилно...като се замисля трябва да е правилно, защото той корема нали се товари основно в основната тренировка, а с тези допълнителните abs само го довършваме и дооформяме...

# 646
  • София
Днес Legs - ALO, с тежестите на Отъм си ме натовари идеално...Значи от петте само Total Body Core и Booty ми се сториха доста леки, останалите AAA, Legs и кардиото си ме натовариха доста добре...доволна съм....
Tinkatink във вконтакте може да я гледаш.
maksimka, аз също ги правя винаги след основната тренировка, но не знам дали е правилно...като се замисля трябва да е правилно, защото той корема нали се товари основно в основната тренировка, а с тези допълнителните abs само го довършваме и дооформяме...
Арсенче, как да търся? Нещо не успявам да намеря.

# 647
  • Бургас
https://m.vk.com/video-80779696_456241765?list=club80779696%2Fpl … 80779696_56008963
Ако имаш регистрация, би трябвало да виждаш тренировките.

# 648
  • София
https://m.vk.com/video-80779696_456241765?list=club80779696%2Fpl … 80779696_56008963
Ако имаш регистрация, би трябвало да виждаш тренировките.
Да, виждам ги, ама до 67 ден:). Благодаря много момичета!

# 649
  • Бургас
Ами и аз толкова виждам, но мислех, че има по 1 почивка на седмица примерно. Който ги е правил да каже. Просто съм си копнала линка от темата тук.

# 650
Момичета, на първа страница има всичко...
80 са, ето

Скрит текст:
От Legs, днес имам мт на дупето, изумена съм, не помня от кога не съм имала там мт...80ДО се е видяло, че ще я правя, още от ALO си личи, че ще е убийствена за задните части....Планирам я за напролет, след sts, или ако с sts не потръгне нещо, 80ДО ще ми е варианта....

# 651
  • Стара Загора
Аз до колкото съм разглеждала тренировките на 80ДО се набляга наистина на дупето.Мисля по-натам да пробвам АLO. За 80ДО незнам дали няма да ми се отрази прекалено зле на ставичките.За ХиЧ мисля, че категорично не е за мене.Оня ден гледах реклама на нова програма на Калебрезето.Изглежда готино.Една от участничките там е тази пълничката жена -Кейт( Кат ) от 21 Day Fix и Real и пак си е пълничка само дето ми се стори много по-подвижна.И продължава да ме удивлява Калебрезката как говори постоянно и не млъква Simple Smile

# 652
  • Някъде там
Какво е това съкращение ALO, може ли малко разяснение за тези които не четат редовно тук Blush
От месеци не мога да си харесам тренировки, правя видеа от инстаграма и резултата е на лице, хич не се харесвам и съм решила да се взема сериозно в ръце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт