Тренировки в домашни условия - 106

  • 39 054
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 012
Същото като Арсен мога да кажа. Колко и какво ям, това е определящо, защото така или иначе тренирам.
Нито кардиото, нито тежестите спасяват, ако количеството е повечко. По подразбиране говоря за изчистено хранене.

Днес ще се разровя за някой HIIT.
Бедрата ми набраха доста мускул въпреки тичането, и ще огранича малко силовите за крака. Имам нужда от промяна, и -5см от бедрата.

# 661
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Същото като Арсен мога да кажа. Колко и какво ям, това е определящо, защото така или иначе тренирам.
Нито кардиото, нито тежестите спасяват, ако количеството е повечко. По подразбиране говоря за изчистено хранене.

Днес ще се разровя за някой HIIT.
Бедрата ми набраха доста мускул въпреки тичането, и ще огранича малко силовите за крака. Имам нужда от промяна, и -5см от бедрата.
Благодаря ви за коментарите.
Dez и аз като теб имам нужда от едни минус 5 см от бедрата.
Стегната съм, но малко са ми големички и не се харесвам.
Затова съм в застой и се чудя какво да тренирам.
За сега правя тренировки и гледам от една сладурана в инстаграма.
Имам и изготвен режим от Рори(Радослава), но не видях особен резултата и промяна и се отказах да го правя.

# 662
  • Мнения: 10 012
За днес лека "табатка":
https://www.youtube.com/watch?v=XIeCMhNWFQQ
Предпочитам Шон, както и Кели от Блендърите. Вярно, поизпотих се, но лицевите бяха малко, и имаше излишно мотаене по корем за гръб. Ако правя гръб, го правя порядъчно, не обичам "манджа с грозде". Така ми се пада, като правя тренировка на сляпо. Не че е лоша, но не е нищо особено.

И вътрешно бедро на постелка. Стандартните упражнения, които са наистина хубави.
С Клои Тинг:
https://www.youtube.com/watch?v=EUruBzhv7Kk

И корем с Лили:
https://www.youtube.com/watch?v=Z6DsKKsh3os

Понеделник и вторник тичане + 60мин йога.

# 663
  • Мнения: 4 745
Ние сме с Ковида,май , въпреки,че моят тест лично е отрицателен се чувствам скапана и си карам само спининга.
За момичета с байкове пускам новата яка тренировка на любимите ми  Sweat on Demand ❤️ https://youtu.be/zsRc7Q-YxuE?list=PLHGV7icpWfa-3AMEXbV-yhG9AxDw-2Muq
Относно издържливостта лично за себе си съм забелязала ,че ако вляза в дълга серия на силови без кардио и изведнъж се метна на кардио , дълъг преход например ,тялото ми се стресира от смяната на типа натоварване и ми е много трудно,независимо ,че съм в супер форма......за това някакви endurance тип тренировки трябва да се вкарат ,както са обяснили преди мен момичетата...

# 664
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Препоръчвам ти да спреш с тренировките и дадеш малко почивка на тялото си. Стискам палци бързо да се оправите. Домашните са ОК вече, но аз съм ден 21-ви с температура. Затова не се и разписвам в темата, но следя.

# 665
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Привет от мен Simple Smile Болните да оздравяват бързо, а здравите да си останат здрави! Simple Smile
Бях 10 дни home office и нямах време за форума - просто във всяка минута, когато нямах служебна работа вършех домашна такава Stuck Out Tongue Winking Eye
Стоенето вкъщи ми действа малко дезорганизиращо и на тренировките - когато съм на работа знам в колко часа точно трябва да стана, в колко да изляза и колко време имам за тренировка. Сега си позволявах да си легна и да си доспя след като изпратя детето на училище. Не пропусках тренировка, но не ги правех и по-дълги, както бях решила.
Вчера за пръв път в живота си правих йога - 30 min. Ами, не мисля, че е моето нещо Smirk

# 666
  • Мнения: 10 012
Днес направих любимата тренировка за крака сглобена от мен, с леки тежести. Отне ми 57мин. За финал корем.

1. Заден клек (лост зад врата) 4х20
2. БГ клек 4х13
3А. Напади 3х12
3Б. Напад встрани 3х113
4. Сумо клек 4х20
5. Отпад с подскок 3х13
6. Тяга с прави крака 4х15
7. Гоблет клек 4х20

Накрая разтегнах с няколко йога пози, и си полежах в Супта Вирасана. За днес готово.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 18:32 от Dez

# 667
  • Мнения: 3 491
Непо, а други симптоми имаш ли? Само температура ли те мъчи? Да ти минава вече! Ноу фрейм, при теб също бързо да минава!.
Аз май въртя трета седмица БР 5 и БР 6, но  правя нещата без особена мисъл и направо забравих минаха ли две седмици или не. Всички дни ужасно си приличат и може и да греша.

# 668
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Непо, а други симптоми имаш ли? Само температура ли те мъчи? Да ти минава вече! Ноу фрейм, при теб също бързо да минава!.
Аз май въртя трета седмица БР 5 и БР 6, но  правя нещата без особена мисъл и направо забравих минаха ли две седмици или не. Всички дни ужасно си приличат и може и да греша.
Всичко отшумя първата седмица, остана температура, кашлица и жестока отпадналост. По едно време и температурата я нямаше и живнах, но от вторник пак се започна.
Съжалявам за разводняването на темата, но не виждам от тел къде е скрития текст.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 06:19 от НеПоКоРнА

# 669
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Непо, Но фрейм да ви минава.
Аз засега си вървя по графика на 21day fix real. За днес Full body cardio 13ти ден.

# 670
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Аз днес BR2 и 15 минутки йога с Boho Beautiful за финал на тренировката.

# 671
  • Мнения: 39 339
Здравейте, спортни натури!
Имам въпрос относно постелка за фитнес/йога. Искам това е част от подаръците за дъщеря ми, но си нямам никаква идея какво точно да гледам- големина, дебелина(ако въобще има различна дебелина), вид "материя". Бихте ли ме насочили? Благодаря предварително.

# 672
  • Мнения: 1 402
Днес AAA и ще потичам навън на слънце, понеже ще ми се отдаде възможност най-вероятно. Simple Smile

Агент, благодарение на твой пост от 2016 година намерих всичките шок кардио видеа към STS + ротация с тях.Simple Smile Не можех да ги намеря и тъкмо щях да питам тук, но се сетих да потърся с търсачката....
Толкова съм се въодушевила, че вероятно ще успея да направя 1RM тест на всички упражнения....

От черния петък си взех един уж труден ластик с дръжки да модифицирам набирането, само остава да измисля къде ще го закачам...

Непокорна и Ноу фрейм оздравявайте бързо, и всички които са болни, ако съм пропуснала някой...Непокорна и около мен има хора, които ги държи повече от 20 дена...много е гаден този вирус, много....

# 673
  • Там където
  • Мнения: 792
Аз това с ластиците и набирането съм го измислила, като ги закачам (по- скоро премятам)  през 1 лост за набиране на вратата. Синът ми го пенсионира и аз си го ползвам и за ТРХ и за ластици.
Тъй като затвориха залите от понеделник се мятам на един хибриден календар на Руми от фит30 и дупемания. Да видим дали ще ми хареса. Тъкмо да почина от силови и тежести.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 16:14 от Qaki

# 674
  • Мнения: 10 012
Привет!

За днес се отчитам с 45мин боксова тренировка:
https://www.youtube.com/watch?v=YJ3QuchrUNA
Вътрешно бедро с Клои Тинг:
https://www.youtube.com/watch?v=EUruBzhv7Kk&t=7s
И много як корем с Лили Сабри. Много ми хареса, записвам в любими.
https://www.youtube.com/watch?v=pqAmYiW4T9M

Арсен, откъде го намери това слънце? Прати малко насам. Smiley

Бързо възстановяване на боледуващите! Починете си хубаво, момичета! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт