Тренировки в домашни условия - 106

  • 39 043
  • 751
  •   1
Отговори
# 600
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Днес направих първата тренировка Totatal body cardio fix от Real варианта. Една идея ми е по-натоварваща от другата. Тази мацка Оутъм не млъкна през цялото време. Как не я заболя устата не знам.

# 601
  • Варна
  • Мнения: 440
Арсен, натегнати са ти краката. Мачкай с фоумролер или тенис топка бедрата.

# 602
  • Мнения: 2 877
За днес - моя си тренировка за горна част с пудовка.
Арсен, ако чувстваш умора, направи 3-4 седмици пауза с нещо по-леко/йога. След това ще имаш по-добър резултат. Ало или 3-week yoga retreat напр.

# 603
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
56/99 Румяна Високоефективната 1
57/99 Rowing 55 min
58/99 Elliptical 44 min
59/99 Колоездене 1 ч.
60/99 Rowing 55 min
61/99 Rowing 66 min
62/99 Yin Yoga
63/99 Румяна Високоефективната 2
64/99 Rowing 44 min
65/99 Rowing 66 min

# 604
  • Мнения: 22
Червено вино пих снощи и чак преди час се пооправих. Ми то се пие по чаша, не по 2 литра.

Току що ден 2, кардио, горна част и от мен 10 минути корем.

# 605
  • Мнения: 2 877
Postnatal Bounce Back Baby с Джилиън. Формално ден пети, но реално това си е същата тренировка за долна част като първия ден. Програмата е много подходяща и за начинаещи, и след пауза, и просто за кратка почивка между две програми или след голямо натоварване. Необходими са два чифта гири и толкова. Само не знам дали има обяснения, защото съм спряла звука.
Джилиън има и още две-три, които искам са пробвам, но все още са ми малко дълги или с друга структура, така че не мога да ги комбинирам с тази.

# 606
  • Мнения: 1 402
Днес Boоt camp, вчера тичах малко.
Звезди, изморена съм, да, мерси за предложените тренировки, ще завъртя ALO за 3-4 седмици, отдавна съм и хвърлила око, тъкмо не съм я правила и ще ми дойде разтоварващо и физически и психически....даже се чудя дали ще сгреша, ако тези 3-4 седмици ги съчетая с по-сериозен калориен дефицит, да се възползвам от това, че тренировките няма да ми предизвикват допълнителен глад...надявам се....
Ноември, уж не ги усещам натегнати...в изправено положение нямам проблем с маховете назад...обаче това на земята не знам защо не ми се получи....

# 607
  • Мнения: 4 743
Вчера -крака ,днес кардио кор(хареса ми!) от АЛМО-то.Предният ден 20 мин ХИИТ на босу-то.Преди това два-три дни-нищо!

# 608
  • Мнения: 22
Ден трети кардио и корем.
Що километраж навъртях в Благоевград, а сега тук продължавам да навъртам.
Мисля да почина ден-два и пак да го направя тази петдневна програма.

# 609
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Postnatal Bounce Back Baby с Джилиън. Формално ден пети, но реално това си е същата тренировка за долна част като първия ден. Програмата е много подходяща и за начинаещи, и след пауза, и просто за кратка почивка между две програми или след голямо натоварване. Необходими са два чифта гири и толкова. Само не знам дали има обяснения, защото съм спряла звука.
Джилиън има и още две-три, които искам са пробвам, но все още са ми малко дълги или с друга структура, така че не мога да ги комбинирам с тази.

Здравей, къде мога да я намеря тази програма?

# 610
  • Мнения: 166
Може ли снимка на целия календар? Опитах се да го намеря, но точно този не успях.

# 611
  • Мнения: 12 473
Леле, машини сте!

Разгледах сайта на Руми, хареса ми.
Обаче - мислех, че има хранителни програми, а тя само рецепти предоставя?

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 11:03 от Angel_wing

# 612
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Angel_wing ,  Румяна има хранителни програми ама се плащат.

# 613
  • Мнения: 12 473
Това е ясно.
Ама преди да платя за нещо, бих искала да го видя?
Има опция за 7 дена тест, но само за упражненията. Не видях меню, само описание на вид режим.

# 614
  • Мнения: 22
Ден 4, кикбокс, горна част без тежести и йога. Културно си носих 3 сварени яйца, но мина един познат в едно кафе, раздаде шоколади, приятелчето ми не искаше да яде неговия и се е.. м... на добрите намерения.
Разбрах, че съм свалила доста обиколки, че вчера си купих термо клин размер xs,  пазарувам на друго място и продавачката - това детско долнище ваше ли е Simple Smile
Отивам да изразходвам шоколада!

Общи условия

Активация на акаунт