На море в България 2020 г.! - 8

  • 53 062
  • 734
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 52
Благодаря, Goldeva!
За мен плажът е важен. Минаваме 400 км. заради него, басейни имаме и наблизо 😊 Не мога да ставам рано, тъпо е това със запазването, не го правя. Не държа на първи ред, но се надявам да си намираме шезлонги по всяко време 😊
Хайде, лято, идвай! 😃
Там плажа е с  доста тинест, черен пясък и почиващите предпочитат шезлонгите около басейните. Лесно ще намерите свободно място на плажа. Ноо, пеещите фонтани в комплекса са уникални!!!

# 571
  • Сф
  • Мнения: 10 634
Румка,ако е под 13 дебни и СолЛунаБей. Там има условия ,даже и такава стая.Даже имаше човек с  инв количка в нея, чужденец разбира се.За нашите инвалиди е непосилно като цена ,но покрай кв хванахме намаление.
Срамота! Никаква соц политика в бг.

# 572
  • Мнения: 534
Възрастни сме по всички параграфи.Отстъпка няма никаква.

# 573
  • Мнения: 3 382
Мненията ви за плажа ме притесниха... Дано поне не духа много и морето да е спокойно в края на юли...🙏
Каквото - такова, капарирах.

# 574
  • Мнения: 2 350
Някой има ли впечатления от плажа на Слънчев ден? Набелязала съм си хотел Марина- тази година е изцяло реновиран, а някога съм била там , но не в сезон и много ми хареса. Добро качество на инклузива, щбасейни с минерална вода , буквално на пясъка е..само за плажа не знам как е, а ми е важен.

# 575
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Последните коментари за Еврика Бийч на Сл.Бряг не бяха много цветущи.

# 576
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Някой има ли впечатления от плажа на Слънчев ден? Набелязала съм си хотел Марина- тази година е изцяло реновиран, а някога съм била там , но не в сезон и много ми хареса. Добро качество на инклузива, щбасейни с минерална вода , буквално на пясъка е..само за плажа не знам как е, а ми е важен.
Мисля, че няма да ви разочарава. Остана си един от отличните хотели в района. Местоположението му е уникално. Качествата на мин.вода са високо оценени.
Плажът е противопоказен за хора с кардиологични проблеми. Но могат да се насладят на нощни разходки.

# 577
  • Мнения: 856
Някой има ли впечатления от плажа на Слънчев ден? Набелязала съм си хотел Марина- тази година е изцяло реновиран, а някога съм била там , но не в сезон и много ми хареса. Добро качество на инклузива, щбасейни с минерална вода , буквално на пясъка е..само за плажа не знам как е, а ми е важен.
....Плажът е противопоказен за хора с кардиологични проблеми...
Какво точно означава това?

Polikseni, прекрасен е плажът на Слънчев ден.

# 578
  • Мнения: 2 350
Не става много бързо дълбоко, нали? Защото  централният плаж на Св. Константин и Елена никак не ми хареса някога. За Златни пясъци съм чувала, че също не е ок.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Mur, горещината и пряката слънчева светлина вредят на сърцето. Могат да предизвикат колапс и инфаркт. Особено ако температурата на морската вода е по-ниска. Майка ми е с исхемична болест на сърцето. От години спазва препоръките на кардиолога. Най-добронамерено препоръчвам на всички, с хронични заболявания да се консултират със специалист.

# 580
  • София
  • Мнения: 1 489
Какво им става на Съни турс? Пратила съм вчера сутринта едно запитване и още не са ми отговорили. Друг път в рамките на деня отговарят. Днес пуснах запитвания за същия хотел през други агенции и ми отговориха повечето. Ако не пишат до понеделник ще трябва да приема офертата на Ник Травел, защото е най-изгодна, а не ми се занимаваше точно с тях след миналогодишните отзиви.

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 16:20 от Spastik Children

# 581
  • Мнения: 6 294
Mur, горещината и пряката слънчева светлина вредят на сърцето. Могат да предизвикат колапс и инфаркт. Особено ако температурата на морската вода е по-ниска. Майка ми е с исхемична болест на сърцето. От години спазва препоръките на кардиолога. Най-добронамерено препоръчвам на всички, с хронични заболявания да се консултират със специалист.
По принцип си права, но този твой коментар важи за всеки един плаж при горещо време, а не само за плажа на Слънчев ден!.  На практика всеки, който има здравословни проблеми има глава на раменете си и трябва да си прецени риска.

Spastik Children, не бъди нетърпелила, ще ти отговорят. Не бих рискувала с Ник Травел, колкото и да е добра цената!!!

# 582
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Съни Турс понякога и 3 дена съм ги чакала.

# 583
  • София
  • Мнения: 1 489
Mur, горещината и пряката слънчева светлина вредят на сърцето. Могат да предизвикат колапс и инфаркт. Особено ако температурата на морската вода е по-ниска. Майка ми е с исхемична болест на сърцето. От години спазва препоръките на кардиолога. Най-добронамерено препоръчвам на всички, с хронични заболявания да се консултират със специалист.
По принцип си права, но този твой коментар важи за всеки един плаж при горещо време, а не само за плажа на Слънчев ден!.  На практика всеки, който има здравословни проблеми има глава на раменете си и трябва да си прецени риска.

Spastik Children, не бъди нетърпелила, ще ти отговорят. Не бих рискувала с Ник Травел, колкото и да е добра цената!!!
Точно се оплаках и отговориха. Пак Ник Травел дават по-добра оферта. Хотелът не е в БГ, затова не го споменавам, но понеже в темата бяхте обсъждали Ник травел, затова пиша. Разликата е малка, но все пак....
Фаталина, какви бяха твоите неуредици с Ник Травел? Няколко човека се оплакваха, че не могат да се свържат с  тях, но не помня подробности.
Май ще приема на Съни Турс, за да си нямам главоболия.

# 584
  • Мнения: 1 069
Бавят се, защото от хотела не им отговарят.

Днес пуснах запитване и ми върнаха оферта за 10 мин.
С умопомрачаващата отстъпка от 2лв от цената на сайта на хотела.
И ме доядя на тях и си резервирах директно в хотела Grinning

Общи условия

Активация на акаунт