На море в България 2020 г.! - 8

  • 53 128
  • 734
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 489
А при нас няма никаква отстъпка от Съни турс, същата е цената и от хотела. Дали и аз да не ги скипна?

# 586
  • Мнения: 856
Mur, горещината и пряката слънчева светлина вредят на сърцето. Могат да предизвикат колапс и инфаркт. Особено ако температурата на морската вода е по-ниска. Майка ми е с исхемична болест на сърцето. От години спазва препоръките на кардиолога. Най-добронамерено препоръчвам на всички, с хронични заболявания да се консултират със специалист.
По принцип си права, но този твой коментар важи за всеки един плаж при горещо време, а не само за плажа на Слънчев ден!.  На практика всеки, който има здравословни проблеми има глава на раменете си и трябва да си прецени риска.

Точно! От изказването излиза, че конкретно този плаж не се препоръчва за хора с кардио проблеми, което ме озадачи.

# 587
  • Мнения: 3 390
Моята резервация е през Съни тази година, заради ваучерите. Иначе и мен ме беше хватлнало яд, че една седмица ме размотаваха, защото "колежката, отговаряща за това, е в отпуск" 🙄
Най-добра цена за хотела получих от
allinclusive.bg. Може да е полезно за някой друг Wink

# 588
  • София
  • Мнения: 1 489
От allinclusive.bg ми казаха, че нямат места за тези дати, при положение, че са ми потвърдили от самия хотел и от още 3 агенции, че има.

# 589
  • Мнения: 416
Ник травел и без пари да ми дават почивка не бих рискувал с тях. Миналата година видях какво им е отношението към клиента. Твърдо НЕ. БГ тарикат който прекупува оферти от чуждестранни сайтове и печели не малка сума от хората без да ги е еня за тях. Пълни измекяри и нещастници Sad

Към дамата с ниска оферта от Ник Травел-разгледайте именно тези чужди сайтове който дискотираме тук и вижте там имали го вашия хотел и ако го има на какви пари Wink

Последна редакция: сб, 16 яну 2021, 07:18 от mitko_dvd

# 590
  • Sofia
  • Мнения: 3 793
Aiwabg, ако не е нахално, кой е хотела? Аз съм на изчакване, иска ми се турско море, с оглед на ситуацията ще решавам в последния момент. Ако не стане,  ще са Дюни или Серенити.
Успешни резервации на всички. Simple Smile

# 591
  • Берлин
  • Мнения: 4 497
За много години и от мен! И в очакване на лятото. Имате ли някакви отзиви за плажа на Олимпийски надежди в близост до станцията на МВР някъде между Равда и Несебър?

# 592
  • Мнения: 6 300
За много години и от мен! И в очакване на лятото. Имате ли някакви отзиви за плажа на Олимпийски надежди в близост до станцията на МВР някъде между Равда и Несебър?
Лично за мен плажът между Равда и Несебър е ужасен. Тесен, малък, беше много мръсен. Точно пред Олимпийски надежди пък в морето от години има полуразпаднал се ръждясал кораб. Водата е зеленясала и ужасно мръсна. Отидохме само за час и повече не повторихме там.


Спастик, Ник Травел миналата година ми изпилиха нервите. Не вдигаха телефоните, не отговапяха на имейлите, не признаваха извънредното положение за форсмажорни обстоятелства и искаха да си приберат капарото като неустойка в размер на 30%, т.е. колколкото им бях превела по резервацията. Категорично не желаеха да ми съдействат за връщане на парите или за предоставяне на ваучер. Добре, че TUI не отвориха хотела за моите дати, та успях безпроблемно да ги сменя с почивка през септември. В хотела бяха получили множество оплаквания от клиенти на Ник Травел, та и те се бяха видели в чудо. Както и Митко ти е написал, Ник са едни посредници прекупвачи на почивки, от които само заради това, че резервират от твое име печелят едни пари за няма нищо.
Внимавай и със Съни Турс ако е за Гърция, че мен през 2019 ме прецаха с ужасен хотел, на ужасно тъпо място на Касандра, с най-ужасният каменист плаж, който някога съм посещавала. Лично им се обаждах и разпитвах подробно за всичко, т.к. аз бях организатор на почвка за голяма група приятели. Не ни се беши случвало да си тръгваме 2 дни по-рано, но там ни се случи. Провери си добре отзиви в Букинг и на други места. Съни трият лошите отзиви.

# 593
  • Мнения: 1 069
От allinclusive.bg ми казаха, че нямат места за тези дати, при положение, че са ми потвърдили от самия хотел и от още 3 агенции, че има.

Щото и те не са цвете за мирисане.
Не им увряха кратуните и на ТА и на хотелите, че и тази година най-вероятно ще разчитат на българите и продължават с номерата ..... и едните и другите.

iseto6 - Grand Hotel Pomorie, но става дума за началото на февруари.

# 594
  • София
  • Мнения: 5 960
Е, ще откриеш сезона явно Grinning

# 595
  • Мнения: 321
Понеже се обсъждат ТА тази Холидей планет как е? Аз вече резервирах през Съни, че имахме депозит там, но питам за бъдещи резервации.

# 596
  • Мнения: 3 390
Аз именно с тях резервирах предните няколко години, никакви проблеми не съм имала, включително с анулацията миналата година (като в това отношение и политиката на конкретния хотел е важна, разбира се, но и коректността на ТА). 👍

# 597
  • Sofia
  • Мнения: 3 793
Скрит текст:
От allinclusive.bg ми казаха, че нямат места за тези дати, при положение, че са ми потвърдили от самия хотел и от още 3 агенции, че има.

Щото и те не са цвете за мирисане.
Не им увряха кратуните и на ТА и на хотелите, че и тази година най-вероятно ще разчитат на българите и продължават с номерата ..... и едните и другите.

iseto6 - Grand Hotel Pomorie, но става дума за началото на февруари.
Страхотен избор. Simple Smile Любим мой хотел, дано са запазили нивото. Приятна почивка!

# 598
  • София
  • Мнения: 1 489

Внимавай и със Съни Турс ако е за Гърция, че мен през 2019 ме прецаха с ужасен хотел, на ужасно тъпо място на Касандра, с най-ужасният каменист плаж, който някога съм посещавала. Лично им се обаждах и разпитвах подробно за всичко, т.к. аз бях организатор на почвка за голяма група приятели. Не ни се беши случвало да си тръгваме 2 дни по-рано, но там ни се случи. Провери си добре отзиви в Букинг и на други места. Съни трият лошите отзиви.
Да, за там е, но е хотел, който сме посещавали 3 пъти и много добре знам мястото. И мен Съни Турс се опитаха миналата година да ме прецакат с  хотел на каменист плаж, един от веригата Бомо. Предложиха ми ъпгрейд във въпросния хотел, но тъй като  ние най-вече държим на плажа, не приехме.
Аз вече пратих запитване през Съни турс, но ми дават цени като директно от хотела. Но не ми се занимава с преводи в чужбина и т.н., затова приех тяхната оферта.
Миналата година резервирахме за Аркутино през Съни и не сме имали проблеми. Впрочем с тях не съм имала проблеми с резервацията. Смятам и за Св. Димитър да резревирам през тях. След отзивите тук, реших да не се занимавам с Ник Травел.

# 599
  • софия
  • Мнения: 2 913

Внимавай и със Съни Турс ако е за Гърция, че мен през 2019 ме прецаха с ужасен хотел, на ужасно тъпо място на Касандра, с най-ужасният каменист плаж, който някога съм посещавала. Лично им се обаждах и разпитвах подробно за всичко, т.к. аз бях организатор на почвка за голяма група приятели. Не ни се беши случвало да си тръгваме 2 дни по-рано, но там ни се случи. Провери си добре отзиви в Букинг и на други места. Съни трият лошите отзиви.
Да, за там е, но е хотел, който сме посещавали 3 пъти и много добре знам мястото. И мен Съни Турс се опитаха миналата година да ме прецакат с  хотел на каменист плаж, един от веригата Бомо. Предложиха ми ъпгрейд във въпросния хотел, но тъй като  ние най-вече държим на плажа, не приехме.
Аз вече пратих запитване през Съни турс, но ми дават цени като директно от хотела. Но не ми се занимава с преводи в чужбина и т.н., затова приех тяхната оферта.
Миналата година резервирахме за Аркутино през Съни и не сме имали проблеми. Впрочем с тях не съм имала проблеми с резервацията. Смятам и за Св. Димитър да резревирам през тях. След отзивите тук, реших да не се занимавам с Ник Травел.

Много се радвам относно решението за Ник Травел. С тези и пари да ми дават повече никога.

Общи условия

Активация на акаунт