Горди СЕПТЕМВРИЙСКИ мами посрещат бебчета засмяни!

  • 16 475
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 252
Здравейте и от нас!
Валентин, дано малката по-бързо да оздравява. Напълно ти съчувствам и съпреживявам това което ти се случва. Синът ми също боледува доста често и направо настръхвам като се сетя, че сега тръгват на училище! Наистина има много несъобразителни хора, единственият вариант е да им се напомня какви са рисковете за децата - те като не се сещат сами!
Относно разходките - ние започнахме да излизаме още от 7-ия ден, педито ни каза да започнем с 10-15мин и да увеличаваме всеки следващ ден с по още 10-15 мин и така докато стигнем час, след което може да стоим навън и доста по-дълго. Проблемът е, че трябва да се кърмим и прекарваме в парка около 1,5 часа. Днес видях една майка да кърми бебчето си на една пейка, направо се замислям дали да не пробвам някой път.
Относно кърменето Рая яде всеки път различно време, започва лакомо и суче около 10 мин, като се чува че преглъща почти на всяко засмукване, след което заспива и продължава максимум още 10-15 мин не много интензивно. Когато я поставя в леглото много често също се разплаква иили започва да хълца, тогава отново я поставям на гърдата за малко. Аз също редувам гърдите.
От вчера имаме нов проблем - коликите! Цяла вечер рева и не можа да мигне! Само търсеше да суче, унасяше се и в един момент започва да пищи неистово, присвива краченцата и зачервява личицето. Не знам колко пъти и давах да яде, унася се и пак наново! Педито ни каза като почнат коликите да пробвамме първо с чайче и ако няма резултат тогава ккапки - саб симплекс, еспумизан или нещо подобно.  Стори ми се, че имаше ефект от чая, защото през нощта си спа добре, но за напред ще видим!

# 286
  • Мнения: 57
Здравейте милички!
Току що се завърнахме у дома щастливо изписани от болницата.Нашето малко слънчице избра да се роди на 8 септември и само си избра името - Мария.Така че всички и родени бебета и сладки коремчета от темичката имате много целувки от нас.
Миа се роди 3510 гр и 54 см и определено е голямо момиче Wink
Липсвахте ми и с нетърпение чакам да имам време да ви изчета всичко,което сте писали,когато не бяхме на линия.
Ще се опитам да кача снимки в албумчето в най-скоро време.
Много от съветите ви ми бяха безкрайно полезни и преди и по време на болницата! Благодаря ви страшно много и се чуствайте много много нацелувани Simple Smile

# 287
  • Мнения: 169
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ВЕСИТО! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, УМЕН И КРАСИВ!   bouquet
bonne_esperance, добре дошла!

# 288
  • Мнения: 388
Честито на Весито,дай е жив и здрав Мартин и много да радва мама и тати!

# 289
  • Мнения: 1 271
Честито на всички родили майчета да са Ви живи, здрави и много щастливи бебчетата.

Аз все още чакам, все пак 21.09. е далеч.Корема ми е огромен от ден на ден се сабирам все по трудно б дрехите си.Мен също ме боли ниско долу, но така е от две седмици поне а все още чакам.
Искам да попитам майките от Пловдив дали знаете магазин за хубави детски одеала, на баткото първото му бебешко одеалце е вече малко та икам да му взема ново по голямо.

Поздрави на всички и да нацелувате и нагушкате сладките беборанчета.

# 290
  • Мнения: 280
 Честито за рожбите на Двв, Весито , Пепта, Бонне-есперансе  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Колко е хубаво, че вече се гушкате с малчовците, а пък на кърмачките как ви се радвам, а при мен все казват ооооооооо, готове бебо и плацентата е узрялаааааа и водите са намалели - върви седмица напред, а аз така и не разбрах какво е контакция до сега newsm78
Ами кога ще излезе, кога щесе гушнем Hug и как ще мине всичко Whistling Валентин сега те разбирам какво ти е било./а относно контактите с беб аз мисля да се влиза при него със чисти чели и престилка ии.без пипане много, така че и ти си направи правила/
Утре пак съм на тонове, и кръв, а тази вечер почвам да хрупкам босилек, и вана ще направя та да се подсеща юначето че и навън живота е красив и хубав Laughing
Така ,оплаках се Tired простете...
Благодарна съм от сърце за подкрепата ви и че ви има. Научавам толкова полезни неща за напред от вас, и не затормозявам околните с тези така интересни теми за мен Simple Smile
Целувм ви и утре след прегледите пак съм при вас Heart Eyes

# 291
ЧЕСТИТО НА BONNE_ESPERANCE И НА DVV. ДА ВИ РАСТЪТ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦАТА.  bouquet

А, вие момичета как сте? Вчера разглеждах албумчето и искам да ви кажа, че са ни много сладки септемврийчетата. Да са ви живи и здрави още веднъж. Two Hearts
Кога ли и аз ще се срещна с моята принцеска? Валентин, дано бебка оздравее по бързо, за да не те тревожи. И за напред я пази. Аз сега страшно много се пазя да не истина, че аз като ме хване някоя настинка и не ме пуска по 1 месец.
Ние сме утре на преглед и после ще ви пиша какво е казала доки.
А, аз сега слагам едни таблетки във влагалището, защото на доки и се стори, че секретът не е чист "Клион-Д" се казват. И незнам от тях ли е, но течението ми има розов цвят,понякога и тъмно розово... Как мислите. Иначе, нямам някакви болки по остри. Дано бебка чака до 18-ти, че да се върне лекарката която ще ме изражда. Ами това е за сега от мен. Лека вечер на всички, а на тези които си имат вече бебета да ги нацелуват по дупетата. smile3504

Общи условия

Активация на акаунт