Как ви се отрази майчинството на социалния живот?

  • 3 369
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 746
Алетея, нормално е да се чувстваш така, все пак скоро си родила и се адаптираш към промените в живота ти. Сигурно си в някаква тъга, която е нормална за наскоро родила жена и затова си мислиш, че приятелите (близките) те пренебрегват и се чувстваш напрегнато, когато си навън с приятели. Според мен след няколко месеца ще усетиш как започваш да влизаш в релси с новостите и няма да ти е така тъжно и със сигурност, когато излезеш с някой приятел няма да ти е напрегнато, а напротив-срещата с него ще ти е като глътка свеж въздух покрай бебешкото ти ежедневие.

# 61
  • Мнения: 6 632
Първите три месеца с бебето са ми мъгла Joy добре, че имах баба при мен да върши домакинската работа, а аз да спя, когато спи бебето. Изобщо даже не се сещах за мъжа ми извън темата за бебето, пък какво останало за приятели, познати и тн. Е, мина този период и нещата си влязоха в релси. Та, първите месеци са си предизвикателство. Като съвет ми е да се отдадете на бебето и да почивате през другото време. Всичко ще се нареди постепенно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт