Хей,шофьорки,как усвоихте паркирането?

  • 16 292
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Бързо се научих, на принципа на неволята и ината Laughing
Карах курс през далечната 90-та година, тогава беше доста дълъг, почти 6 месеца продължи Crazy - първо зубриш теория, чааак след това стигаш до полигона и градското. На едно раздрънкано Жигули, което не си знаеше годините съм се учила, подкараш ли такова нещо после можеш да караш всичко. Няма серво, няма мерво - въртиш волана и пот се лее от тебе, педалите тежки и едвам се натискат, почти разревана съм си тръгвала няколко пъти. Обаче се научих Party. И понеже обичам да ми е трудно Mr. Green така се случи, че първата ни кола беше Лада комби - който е паркирал такава в пиков час на Гарибалди примерно, знае за какво говоря Simple Smile.

Сега съм се поразглезила, пак си паркирам добре, но си намествам непрекъснато страничните огледала да ми е по-лесно Mr. Green. В повечето случаи обаче е и полезно, защото по софийските улици никога не ясно на кой камък, дето не му е мястото край бордюра ще си изкривиш или одереш джантите Twisted Evil

# 106
Аз имам книжка от година и все още не мога да паркирам. EmbarassedВеднъж дори съворих уградата като се мъчих да паркирам,оттогава не съм и опитвала защото на моя му излиза доста солено после да я управя.  javascript:void(0);

# 107
  • Мнения: 3 268
Голам проблем!Карам кола активно от 6 г. и още се шашкам,когато трябва да ке вмъкна между две коли.Трябва да има място за камион,за да мога да паркирам.Иначе шофирането ми доставя страшно удоволствие,само тома паркиране....  Confused ooooh!

# 108
  • Мнения: 3 268
Ама и аз колко грешки направих Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт