Японски чай "Инхуа"

  • 108 631
  • 570
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 416
Хей сладурки забравих да питам някой пробвал ли е да пие чая и в същото време да е на диета ЯПОНСКО ЧУДО аз мисля така да пробвам другата седмица ако някой знае или е пробвал моля да пише Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 556
  • Мнения: 6 958
миранди сега чак видях какво си питала тук - тоз чай го пих от 31 януари та до преди няколко дни  Shocked - ефект в 00 имаше - аз го пиех по 2 пъти и в отделни случаи по 3 - но се спрях на 2 щото ефекта си беше същия - но аз поначало си нямам проблем в 00. Кафе си пиех колкото си искам щото много го обичам  Crazy и не съм усетила нещо да е пречило  Peace
Най-много съм свалила на шкембето - от 108 см  Shocked на 98 см в момента

Благодаря ти дневникярска поетесо  Hug Hug Hug 10 см. са си екстра работа...  Peace Ха дано и аз така...  Wink

# 557
  • Варна
  • Мнения: 618
Хайде и аз тук, в4ера си купих чая и ве4ерта пих. Сега на обед пак ще пия, дано да ми помогне, че от няколко дни съм адски подута и подпухнала. поне течността да махне. Иначе проблеми с ходенето до тоалетна нямам.
Колко време преди ядене го пиете?

# 558
  • Smallville
  • Мнения: 994
Колко време преди ядене го пиете?
Аз почти преди храна,така и не ми се яде много Peace

# 559
  • Мнения: 1 416
И аз преди да хапна но някой път и полувин час преди това както доиде пия чая от 5 дни обаче ужасно много пишкам при вас как е  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazyсъс сигорност зхварлям много водичка пишете ми само аз ли пишкам често или има и други инхуаики като мен благодаря Crazy Crazy Crazy Crazy
Колко време преди ядене го пиете?
Аз почти преди храна,така и не ми се яде много Peace

# 560
  • Мнения: 1 416
има ли някой който го пие повече от месец   smile3501 smile3501 smile3501и какав е резултата Stop

# 561
сравнете си кръвните групи,за да видите на кои как действа.мисля че ще е добра статистика и по -добра база за прогнози

# 562
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз преди да хапна но някой път и полувин час преди това както доиде пия чая от 5 дни обаче ужасно много пишкам при вас как е  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazyсъс сигорност зхварлям много водичка пишете ми само аз ли пишкам често или има и други инхуаики като мен благодаря Crazy Crazy Crazy Crazy
Колко време преди ядене го пиете?
Аз почти преди храна,така и не ми се яде много Peace
Аз пък пишках много само първия ден,сега съм в по нормален ритъм,е пак повече от преди

# 563
  • Мнения: 1 817
Момичета, аз живея в Германия и искам да ви попитам от къде и как мога да си купя този чай? Някой може ли да ми даде информация?
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 564
  • Мнения: 6 958
Момичета, аз живея в Германия и искам да ви попитам от къде и как мога да си купя този чай? Някой може ли да ми даде информация?
Благодаря ви предварително!   bouquet

EMANOELITA направи нова тема, попитай там за да се закрие текущата мила  Peace  bouquet  bouquet  bouquet

# 565
# 566
  • Мнения: 1 817
Благодаря, че ми пренесохте запитването!   bouquet

# 567
  • Мнения: 883
Има ли някой, който бебеправи и пие чая? Аз се консултирах с моята гинеколожка, но тя не беше чувала за този чай.

# 568
# 569
  • Мнения: 883
Май нещо не се пренасочи както тряба...  Embarassed Аз ли обърках нещо....?

Общи условия

Активация на акаунт