Японски чай "Инхуа"

  • 108 620
  • 570
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 975
А по 3 чая ли пиеш?!? И дали може да се пие и кафе през деня... дали нещо си пречат взаимно кафето и чая за да има действие от чая  newsm78 Съжалявам за ''глупавите въпроси'', но човек пита за да се научи, а аз не съм сигурна, макар че си правя някакви мои изводи...  Peace И също така трябва ли да се почива между опаковките или може да се вземе следваща и да се пие без прекъсване... Толкова ми е неорентирано за чая че не е истина...  Rolling Eyes Днес го пия за 2 ден и ефекта за 00 и за другото каквото са казали грам нема... то другото става с времето, но се чудя защо така ства с 00... Кошмар голям... Като объркан индианец съм  Joy hahaha Joy

И на мен отначало не ми действаше, ама изобщо, по-късно започна да ме разхлабва и да ми намаля апетита, а за мед, незная аз го пиех без нищо. Пиех и кафе заедно с чая Peace

# 541
  • Мнения: 6 958
А по 3 чая ли пиеш?!? И дали може да се пие и кафе през деня... дали нещо си пречат взаимно кафето и чая за да има действие от чая  newsm78 Съжалявам за ''глупавите въпроси'', но човек пита за да се научи, а аз не съм сигурна, макар че си правя някакви мои изводи...  Peace И също така трябва ли да се почива между опаковките или може да се вземе следваща и да се пие без прекъсване... Толкова ми е неорентирано за чая че не е истина...  Rolling Eyes Днес го пия за 2 ден и ефекта за 00 и за другото каквото са казали грам нема... то другото става с времето, но се чудя защо така ства с 00... Кошмар голям... Като объркан индианец съм  Joy hahaha Joy

И на мен отначало не ми действаше, ама изобщо, по-късно започна да ме разхлабва и да ми намаля апетита, а за мед, незная аз го пиех без нищо. Пиех и кафе заедно с чая Peace

Благодаря ти Галка  Peace А почива ли се между опаковките  newsm78

# 542
  • Мнения: 4 053

аз пия по 2 на ден,и се чувствам добре,в смисъл.....ак.м си всеки ден и това е,
за килограми не мога да кажа,че съм отслабнала,все на едни кила си седя newsm78
но ми е лекичко,и не съм почивала до сега,вече 4 опаковки Sunglasses

# 543
  • Мнения: 6 958

аз пия по 2 на ден,и се чувствам добре,в смисъл.....ак.м си всеки ден и това е,
за килограми не мога да кажа,че съм отслабнала,все на едни кила си седя newsm78
но ми е лекичко,и не съм почивала до сега,вече 4 опаковки Sunglasses

Благодаря ти... И на мен днес ми е 2 ден и 2 дена х 2 пакетчета съм пила... Нещо не си разпределям графика както трябва...  Rolling Eyes

# 544
  • Мнения: 1 975
Мирандичка Heart Eyes незная дали се почива м/у опаковките, но аз също го пиех 2 пъти на ден Peace

# 545
  • Мнения: 170
Аз бях спряла чайя за около месец, но след якото хапване по празниците пак го почнах и резултата е налице - за няколко дни корема ми се сви и дори съм 1 кг. надолу. Пия по 2 пакетчета на ден и тоя път нямам проблем с WC-то.

# 546
  • Мнения: 6 958
Благодаря ви момичета, разбрах каквото ми трябваше... Ще пиша по натам с отзиви за продукта... или други терзания...  Hug Hug Hug

# 547
  • Мнения: 1 416
 Praynig Praynig Praynigхеи сладурки моля ви кажете никакъж хляб ли не може да се хапва и ориз и само  на обиколки ли се отслабва или и на килограми направо не смея да се премеря след месец има ли видим ефект пие ли го някои пове4е от месец БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ ПРЕДВАРИТЕЛНО И СТИСКАМ ПАЛЦИ Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 548
  • Мнения: 1 241
пише: "ориз-ограничено
           брашно-не се консумира"

аз за седмица съм -2 см на талията, но не съм сигурна дали е само от чая
успех

# 549
  • Мнения: 1 416
пише: "ориз-ограничено
           брашно-не се консумира"

аз за седмица съм -2 см на талията, но не съм сигурна дали е само от чая
успех
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО СУПЕР Е НЯКОИ ДА ТИ НАПИ6Е НЕ6ТО ПОЛУЖИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ  Hug Hug Hug Hug

# 550
  • Мнения: 1 130
миранди сега чак видях какво си питала тук - тоз чай го пих от 31 януари та до преди няколко дни  Shocked - ефект в 00 имаше - аз го пиех по 2 пъти и в отделни случаи по 3 - но се спрях на 2 щото ефекта си беше същия - но аз поначало си нямам проблем в 00. Кафе си пиех колкото си искам щото много го обичам  Crazy и не съм усетила нещо да е пречило  Peace
Най-много съм свалила на шкембето - от 108 см  Shocked на 98 см в момента

# 551
  • Мнения: 1 241
пише: "ориз-ограничено
           брашно-не се консумира"

аз за седмица съм -2 см на талията, но не съм сигурна дали е само от чая
успех
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО СУПЕР Е НЯКОИ ДА ТИ НАПИ6Е НЕ6ТО ПОЛУЖИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ  Hug Hug Hug Hug
за нищо
пий си чайчето и не се притеснявай-аз храната не съм я ограничавала въобще
даже по празниците се освиних доста newsm55 Animal Pig

# 552
  • Мнения: 1 241
миранди сега чак видях какво си питала тук - тоз чай го пих от 31 януари та до преди няколко дни  Shocked - ефект в 00 имаше - аз го пиех по 2 пъти и в отделни случаи по 3 - но се спрях на 2 щото ефекта си беше същия - но аз поначало си нямам проблем в 00. Кафе си пиех колкото си искам щото много го обичам  Crazy и не съм усетила нещо да е пречило  Peace
Най-много съм свалила на шкембето - от 108 см  Shocked на 98 см в момента
това са си 10 см-СУПЕР
завиждам ти (благородно)

# 553
  • Мнения: 4 053
миранди сега чак видях какво си питала тук - тоз чай го пих от 31 януари та до преди няколко дни  Shocked - ефект в 00 имаше - аз го пиех по 2 пъти и в отделни случаи по 3 - но се спрях на 2 щото ефекта си беше същия - но аз поначало си нямам проблем в 00. Кафе си пиех колкото си искам щото много го обичам  Crazy и не съм усетила нещо да е пречило  Peace
Най-много съм свалила на шкембето - от 108 см  Shocked на 98 см в момента
това са си 10 см-СУПЕР
завиждам ти (благородно)

е как го направи,аз не мога Crossing Arms

# 554
  • Мнения: 1 416
 Hug Hug Hug Hugсупер благодаря за отговорите толкова е готино когато не си сам внякое начинание дадохте ми сили да се боря с килцата с зъби и нокти благодаря още веднаж ще докладвам как варвят нещицата при мен

Общи условия

Активация на акаунт