ФЕВРУАРСКИЯТ ни бебчo сладък, за деня на влюбените ще да е подарък!

  • 12 242
  • 320
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 841
Хриси, чудни снимки имате, стана ми много весело, "100% мъж" Grinning, много е хубаво, че галерията със снимките на бебчовците расте  Mr. Green
Колкото до булото и аз исках да съм без, ама свекървата вдигна голяма врява и аз "кандисах", но веднага след ритуалната зала го махнах, то бяха сръдни, то беше чудо, ама не се давай, да ти налагат мнение още от сватбата, бъди на място  Wink

# 31
  • Мнения: 958
Благодаря момичета вече реших довечера ще ги скандализирам:)))
как исках да се оженя на морето само аз приятеля ми и кумовете ни ама уви...


# 32
  • Мнения: 454
Здравейте отново  от мен. От началото на седмицата правим малък ремонт и нямах компютър, защото на другия има само БДС и не мога да пиша. Да се похваля - вторник бях на лекар и нямам представа дали това е прословутият 3D, но видях бебчето как мърда. Не мога да ви опиша колко е развълнувах и сега с нетърпение чакам да започна да го усетя. Другата седмица съм на преглед и в Тина Киркова, но почти съм сигурна, че това ще ми е последният преглед там. На предишната страница видях, че се дискутира това дали да се пият витамини и колкото лекари съм питала, всичките са ми казвали, че освен ако кръвните изследвания не покажат някакви отклонения няма нужда се се пият витамини. Другото от прегледа е, че на 28 септември имам час при доц. Томова за фетална морфология. Моля ви, тези, които вече са ходили да кажат какво представлява това нещо. И последото, което се сетих е, че докато цвилех от радост как бебето мърда и задавах какви ли не въпроси и в крайна сметка успях да разсея доктора и не разбрахме какво е бебето. Още ме е много яд, но се надявам скоро да знам. Поздрави на всички.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 516
joya, не съжалявай и големите свтби си имат своите преимущества ... Ще видиш, че ще ти остане един незабравим спомен.
Понеже съм прясно бракувана и естествено родителите ни си имаха техните претенции, ще ти кажа  - преговаряй. Аз така правих. Съгласявам се с тяхни искане за мсетка на мое и така. Например кажи: Съгласих се на голяма сватба, но ми оставете аз да реша как ще изглежда и така. Компромиси му е майката Simple Smile .
Успех!

# 34
  • Мнения: 666
delight и аз много се зарадвах като видях моето бебе последния път да мърда. Доктора искаше да го види по ясно и леко ми размърда корема и то като започна да маха с малките си ръчички направо си умрях от кеф много беше сладко.  Mr. Green
Някои знае ли дали се вижда пола не бебето на обикновен ехограф или само на 3Д? В 16 г.с. съм на преглед но не знам дали ще могат да ми кажат пола или още е рано.

# 35
  • Мнения: 1 701
И аз много се вълнувам за 4Д ехографа във варна ама се чудя дали работят в събота например. Ако някой може да даде по-подробно инфо, моля! Мисля да отида и аз до Варна.
jas.min, страхотна розова булка си била. Токова много приличаш на една моя близка приятелка! Simple Smile
За булото и аз сега изживявам тази дилема... Дали да съм с було или не. Не искам да имам кок, а не знам на пусната коса как стои було ... Много ми харесва прическата на Милена* ! Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 718
Хриси, чудни снимки имате, стана ми много весело, "100% мъж" Grinning,

Имах предвид, че със сигурност е момче, а това на снимката му е атрибута.  newsm10

# 37
  • София
  • Мнения: 718
Другото от прегледа е, че на 28 септември имам час при доц. Томова за фетална морфология. Моля ви, тези, които вече са ходили да кажат какво представлява това нещо.
Аз бях на 05.09 при Томова - много в готина и обяснява всичко. А иначе това е преглед с УЗ, на който се гледат подробно сърцето и другите органи. Гледа се за малформации.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 841
Хриси, чудни снимки имате, стана ми много весело, "100% мъж" Grinning,

Имах предвид, че със сигурност е момче, а това на снимката му е атрибута.  newsm10

Да де, разбрах те Mr. Green, то няма как да объркаш Grinning Grinning Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 3 564
Добро утро  Simple Smile,

Тази сутрин бебето май не ми хареса предложението за закуска под формата на домашни принцеси и имахме разговор с тоалетната  Laughing.
Като прибавя и вчерашното ми вайкане, че въобще не ми личи, че съм бременна и последвалото предложение на таткото да тъгна гола - тогава със сигурност ще ми личи, та с две думи при нас е весело.
Как е при вас  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 1 481
Добро утро и от мен!

Включвам се с един малко тъп въпрос относно майчинството  Embarassed След изтичане на прословутите 315 дни, ще продължаваме ли да получаваме по 160лв. или там колкото са (тази сума нали се изчислява спрямо МРЗ) до изтичане на втората година след раждането, или не  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 372
Добро утро и от нас!
Има 2 дни до понеделник,а имам чувство,че е вечност.Искам да си видя бебето,и ако се даде да разберем какво е Laughing Е поне малко се успокоих като зсапочна да ми се обажда когато не спи smile3521.Но пък имаме друг проблем-търсим си жилище,понеже със свеки вече не се живее,и дилемата е голяма-на квартира или с ипотчен кредит newsm78. Все са си много пари ,ама си купувам и спокойствието.
Лек ден на всички!!!  bouquet
Точно така kiselina,до навършване на 2 години е минималната работна заплата

# 42
  • Мнения: 684
galastra, напълно те разбирам и ви съчувствам. И ние бяхме изправени пред този проблем, но за щастие почти го разрешихме. След почти 2 месеца търсене, най-накрая капарирахме едно жилище и сега действаме по кредита. Мисля, че най-добре ще е да опитате да купите. Не, че ще е лесно, но под наем е доста рисков и несигурен вариант. Във всеки момент можеш да те помолят да напуснеш и почваш отначало. Още повече, че ако сега изтеглиш кредит, знаеш, че през следващите 20-30  години подслонът ще ти струва ок. Х лв./евро, докато ако си под наем, нямаш никаква гаранция колко ще ти искат.
 Успех!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 841
Добро утро и от мен!

Включвам се с един малко тъп въпрос относно майчинството  Embarassed След изтичане на прословутите 315 дни, ще продължаваме ли да получаваме по 160лв. или там колкото са (тази сума нали се изчислява спрямо МРЗ) до изтичане на втората година след раждането, или не  newsm78

След изтичане на прословутите 315 дни, ще получаваме многото 170лв!!!

# 44
  • Мнения: X
Добро ви утро майчета!
Днес нещо не съм в настроение, но няма да ви изоставя Grinning.
kiselina, аз също мисля, че след изтичането на 315-те дни до 2г. ще са по 170лв. майчинство. Коремчето ти е много сладурско, моето е огрооомно в сравнение с твоето.
Аз ще изчакам да станат творенията на шивачката и ще се снимам с тях, да покажа тамън коремче и коригираните панталонки за бременни.
 WinkДо скоро и хубав петъчен ден!

Общи условия

Активация на акаунт