ФЕВРУАРСКИЯТ ни бебчo сладък, за деня на влюбените ще да е подарък!

  • 12 255
  • 320
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 516
В сряда бях във Вис Виталис - детската борса - имаше страхотни бебешки легълца . И аз уж ще си намирам легло от познати, но тези бяха толкова сладки , даже имаше модели на специален механизъм, който позволяват да се люлеят . не знам замислям се дали пък да не купим ново ...

# 61
  • Мнения: 1 701
Абсолютно нищо няма да купувам предварително. Като наближи времето ще излезем по магазините, ще набележим някои неща, ще си направя списък и от там нататък оставям всичко в ръцете на майка ми и мъжа ми! Simple Smile
Аз ще съм заета да върша по-важна работа! Simple Smile
А после има време сама да си избирам и купувам сладурски дрешчици! Simple Smile
Но предварително -НЕ! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 666
Здравейте и от мен,
аз да си повторя вапроса дали някой знае пола на бебчо само на 3Д ли може да се види или и на обикновен ехограф.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Bibi2202 може и на обикновен видеозон да се види. Зависи обаче дали бебчо ще иска да се покаже или се е скрил Joy

# 64
  • Мнения: 666
Sier мерси стискаите ми палци тогава другата седмица да го видим какво e че направо умирам от любопитсво. Crazy Joy

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Хайде дано го види док, аз в края на август като ходих на преглед ми каза, че съм изключително припряна, но ще се наложи да почакам до следващия преглед, че тогава било рано. Сега в понеделник съм на 3Д да видим бебо дали ще си покаже пола или ще продължава да ми подклажда любопитството  Laughing

# 66
  • Мнения: X
Аз съм чааак на 26.09- ще попитам плахо дали ще видят бебчи какво ще е. Ако не се надявам на 11.10 на феталната на уж по- хубавия ехограф да се види. Знам, че то няма кой знае какво значение ако бебчи се е скрило, ама си се надявам.

# 67
  • Мнения: 23
И моята лекарка не ми каза како е бебето миналата седмица като ходих на преглед. Каза че било рано (в 16 сед. бях) и не обичала да казва преди да е 100 % сигурна. Решила съм обаче на 25.09 да ходя до Варна на 4D и се надявам там вече да с види - все пак ще съм и в 20 г.с.
И мен ме мъчи такова любопитство.

# 68
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен.Да ви се оплача Cryвчера се натрових с храна-сумат и хора от фирмата които сме яли едно и също сме на едно положение,но аз яко се уплаших снощи като започнаха зверски болки и корема да става на камък,но слава богу най-мрачните ми мисли предположения не се оказаха верни.Днеска направихме скандал в заведението,но аз да се надявам,че на бебо няма да му има нищо-не съм пила никакви лекарства,но сега съм по-добре.
Искам да идва 20 и да видя бебo.....
IRNA74 добре дошла внашия отбор! Hug

Аз смятам да купувам след ноември месец неща за бебо-може би най-необходимото за първия месец.

# 69
# 70
  • Мнения: 74
Добро утро бъдещи мами! Simple Smile
Bibi 2202 да ти отговоря за 3D- да вижда се пола! Аз бях  вчера и видяхме че са момиченце и момченце бебоците Simple Smile, макар ,че  момченцето е по- срамежливо и се скри на бързо ,но се видя за малко  отичителния белег!  И да ви кажа ,че сме много доволни от този видеозон,защото всичко ни казаха, и за органите, и за ставите, и измерват всичко много точно! Пожелавам на всяка от вас да чуе и да види само хубави неща от 3D! Peace
А за сега ви оставям и ви пожелавам много весел уикенд!  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 888
Добро утро бъдещи мами! Simple Smile
Bibi 2202 да ти отговоря за 3D- да вижда се пола! Аз бях  вчера и видяхме че са момиченце и момченце бебоците Simple Smile, макар ,че  момченцето е по- срамежливо и се скри на бързо ,но се видя за малко  отичителния белег!  И да ви кажа ,че сме много доволни от този видеозон,защото всичко ни казаха, и за органите, и за ставите, и измерват всичко много точно! Пожелавам на всяка от вас да чуе и да види само хубави неща от 3D! Peace
А за сега ви оставям и ви пожелавам много весел уикенд!  bouquet
А къде беше на 3D:)

# 72
  • София
  • Мнения: 372
Добро утро и днес   bouquet
Аз с предната бременност не купих нищо преди да се роди бебчо,тати имаше 5 дни да го стори,но естествено бяхме харесали всичко заедно.Количка няма да трябва поне до краяна март,до тогава се извежда бебето само на балкона за по 15 мин и то ако е топло.Дрешки не са обходими в големи количества все пак пие само мляко и не се цапа,а и толкова бързо расте бебето през първите месеци.Ако се кърми бебето и 2 шишета стигат-за вода и чай,ако има колики.А има и баби,лели и причтели,които носят  по нещо и презапасяването е излишно.Бях помолила майка ми да купи един комплект за изписване и едно одеало в деня като започна раждането.НО това е моето мнение все пак. smile3521
Лек ден на всички

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
rene_rs имаш си най-добрата комбинация - момиченце и момченце, честито и да са здравички ти желая  Hug

# 74
  • Мнения: 74
Ходих във Варна, "Майчин дом"! На там ме опъти Миленка!!  bouquet Защото ние в Русе си нямаме Confused Цената беше 50лв!! Но според мен си заслужаваше! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт