ФЕВРУАРСКИЯТ ни бебчo сладък, за деня на влюбените ще да е подарък!

  • 12 268
  • 320
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 685
здравейте,аз също съм февруарче,моят термин е на 17.02

# 76
  • Мнения: 685
може ли някой да ме информира какво е това 3D или 4D аз също искам скоро да узная пола на детето, чао зза сега на всички мами и приятен уикенд

# 77
  • Мнения: 1 701
А на мен никой не ми отговори на въпроса за Майчин дом във Варна! Sad
А така искам да отида и аз. Лошото е че май ще можем само в събота или неделя! Трябва ли предварително час да се запазва, какъв е редът?
Аз попитах ама ... Sad

# 78
  • Мнения: 74
   Мила Wishi , отвори това:www.maichindom-varna.com/4d_bg.html Там има телефони за контакти и адреса на Майчин дом!!   bouquet На всяка цена си запази час! Ако нещто не ти е ясно ще ти обясня как да го намерите! Но не е труднода се намери!! Peace

# 79
  • Мнения: 425
Wish,моята сестра роди във Варна и всеки път си запазваше час,но и всеки път си изчакваше всички преди нея.Тя роди при Халачева в Майчин дом и беше много доволна.

# 80
  • Мнения: 1 701
Аз само за виедозона се интересувам. Не искам да си избирам лекар от там... Благодаря ви. Ще се обадя по телефона и ще се уговоря за ден и час.  Hug

# 81
  • Мнения: 353
Здравейте,и аз чакам моя бебо през февруари.Гледаха ме на обикновен ехограф и казаха,4е е момче...Мисля,че зависи от търпението на доктора-моя отдели доста време и двамата видяхме гимнастиката на бебчо,съответно и пола му.И аз сам в 16 седмиза и също го усещам,напук на твърденията,че е малко рано...Не съм купила още нищо бебешко,но много ми се иска...А относно хранителния реjим-е,и аз честичко гледах тоалетната чиния от близо...И днес за пръв път от 4 месеца насам ям сладко и шоколад...за киселините ме посъветваха да пия сода-наистина помага...искам да благодаря на човека,на когото е хрумнала идеята за този саит-гениално,много се радвам че ви открих.

# 82
  • Мнения: 1 701
Въй, момичета! Моята бъдеща свекърва ме кара да отида да си избера бебешки дрешки от моя мъж. Пазила ги е 30 години. Аз не искам бебето ми да носи дрехите на татко си от преди 30 години... Sad
И той не иска!
Ама тя настоява ...
Как да и кажа?!

# 83
  • Мнения: 958
Не се давай и на мен майка ми порбутваше дрешки дето дядо навремето ги бил носил от индия чисто нови били ама хич не щях да ги гледам
искам детенцето ми да има хубави нови дрешки
днес взех количка малкое  рано ама е много хубава и не се въздържах Simple Smile
сега гледам за легло останалото реших да го купя през 45 дни преди раждането когато няма да ходя на работа:)
Лека седмица от мен аз ви напускам за две седмици че ще се бракувам
Simple Smile

# 84
  • Мнения: 425
Ох,всички свекърви една майка ги е раждала ooooh!.Моята нали ви бях писала че искаше да  дава на мъжа ми халатчето,защото е много запазено.От цялата работа май е най-добре да ги приемем,а после може да обършем праха с тях и хайде на боклука newsm75.

# 85
  • Мнения: 1 701
Ох,всички свекърви една майка ги е раждала ooooh!.Моята нали ви бях писала че искаше да  дава на мъжа ми халатчето,защото е много запазено.От цялата работа май е най-добре да ги приемем,а после може да обършем праха с тях и хайде на боклука newsm75.
Точно за твоя случай с халатчето се сетих, ама като забравих кой го беше разказал ...

# 86
  • София
  • Мнения: 1 482
wish, зависи какъв човек имаш насреща си  Hug ако е разбрана жената, обясни й, че искаш да си напазаруваш новички красиви дрешки, а ако обясненията нямат ефект- вземи дрешките и ги прибери дълбоооооко в някой шкаф и забрави за тях  Peace
убедила съм се вече, че споровете с майката на любимия, съответно свеки, са абсолютна и излишна загуба на време и най-вече на нерви... усмихвай се и прави каквото си знаеш...
трябва да си гледаме спокойствието, особено сега  Laughing

# 87
  • Мнения: 353
Кажи и, че според старо пловдивско поверие(или си избери друг регион или държава newsm78)детето до навършване на една годинка не трябва да носи дрешки втора уптреба ,а само новички,защото иначе целия му живот ще е белязан от втората употреба-колата,мебелите....Това го измисли маика ми,за да се оттърва от боклуците на свекито.... Party

# 88
  • Мнения: 425
Това за поверието е супер и веднага ще го приложа thumbsup.Моето свеки е много суеверна и се надявам    да се откаже да ми дава разни стари неща

# 89
  • Мнения: 2 096
chaumont, това с поверието е много готина идея.. дипломация му е майката.
Момичета, аз се бях позагубила за известно време, но ме бяха обзели сватбени вълнения..
Да се включа и аз по дискутираните въпроси.. Дрешки, аксесоари и други подобни неща за бебо смятам да си купя лично преди да се роди.. Не смятам да прекалявам и да взимам излишни неща а само най необходимото за начало, и ще изчакам да напредне бременността и поне корема ми да щръкне, че не мен видимо не ми личи, че чакам бебе.. По същата причина изчаквам да започна да посещавам и курсовете за бременни в нашия град.
По въпроса за феталната морфология - смятам да посетя Балев в края на септември когато ще съм 19-та седмица. Озадачи ме твърдението на жената на рецепцията в клиниката на Темелков, че часове при Балев не се записват предварително, а той преглеждал всеки петък от 7.30 сутринта. Надявам се той да ни каже какъв е пола на бебчето, че моя лекар каза, че с неговия ехограф и при добър късмет, едва в 24-25 седмица може да го види.
За усещането на бебо, имам едни съмнения, но си мълча да не ми се смее народа че било рано още.
Смятам и аз да изляза да огледам един бременен магазин за който Миленка спомена, че нещо панталоните взеха да ми опъват в колана. Все още ме мъчи повръщане и ще видим на консултациите във вторник, но лично мисля че съм отслабнала. А и безсънието ме подгони.. Онази вечер кукнах в 3 и се мотах из кухнята до 6 след което отново си легнах. Днес се събудих в 5.30, а не си легнах рано.. Но усещам че седна ли да уча за изпитите съня ми веднага ще се нормализира.. Лек ден на всички и спокоен weekend.

Общи условия

Активация на акаунт