Как НЕ обичате да се обръщат към детето ви ?

  • 7 106
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Ето защо Ида е Ида.. ми то не можеш да и се скараш.  Mr. Green Не върви, най-много - Идо!
А иначе умалителни - кой както изимсли ...
Нали Grinning
Тоже самое с Мая. Всичките имена, които обмислях преди 3 години и кусур бяха трибуквени Wink

# 136
  • Мнения: 420
Мразя да му викат Гошко,Гоше или Гошо,направо полудявам SickНие му викаме Гого и ми се иска всички да му викат така,но има хора на които не мога да направя забележка.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 709
За баткото не обичам да му казват Гошо и подобни, защото името Гошо винаги съм го асоциирала с прасето Гошо. Предпочитам Георги да му казват, но не и Гошо.  Naughty А иначе ние му казваме Жоро.

За малката полудявам като я нарекат Йони - в този момент съм готова да попитам "какви йони, какви аниони". Другият вариант, който ме дразни е Ани. ooooh! Тя е Йоана и за жалост стана много модерно име, но аз харесвам имената на децата си и предпочитам или техните имена да ползват или да е нещо, което ние сме им измислили. Имам приятели, които и до днес си казват на малката Маняна, но... това е друга история

# 138
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Мразя, когато на Мия й кажат Мийка.

# 139
  • Мнения: 4 965
На Кристияна съм чувала всякакви варианти - Криси, Кики (така я нарича сестра й), Кристи, Янче и т.н. Единствено ме дразни Хриси (моята баба я нарича упорито така). Дори аз й казвам Криско или Кико.
На Ванеса мразя да й казват Неси. Всичко друго - Ванеска, Еси, Сесе (така й казва Кика) и др. - може.

# 140
Децата ми се казват Изабел и Мерилин
Мразя На Из да и казват Изка Изинка Зазо Зензи  Несче Несинка в къщи я наричаме Из Изи Изинка Белче Зази. Мери мразя някои да и казва Мере Мерче Мерка вкъщи и викаме Лина Мери Ина Мерал Ин    
 
        

# 141
  • Мнения: 745
Когато и викат Василке. Или пък, когато не разберат, че е Василена и си мислят, че е Веселина.

# 142
  • Мнения: 1 045
Децата ми се казват Изабел и Мерилин
Мразя На Из да и казват Изка Изинка Зазо Зензи  Несче Несинка в къщи я наричаме Из Изи Изинка Белче Зази. Мери мразя някои да и казва Мере Мерче Мерка вкъщи и викаме Лина Мери Ина Мерал Ин    
 
        

Честно ти направо ме разби  Laughing толкоз производни никога нямаше да ми дойдат на акъла  Crazy

При моята дъщеря се дразня повече от това , че трябва да повторя , потретя а понякога и почетвъртя как се казва  smile3515  Далия  Heart Eyes Ми не е толкова сложно ама 1 на милион да го чуят правилно да не говорим , че нямат представа че това е цвете  ooooh!  Вечно се чува Дария , Дания , Италия , Талия и тем подобни идиощтини  Crazy
Иначе на галено всички и казваме  Дали или  Далка . Няма обръщение което да ме дразни  Grinning

# 143
  • София
  • Мнения: 2 530
Синът ми се казва Георги. Изпадам в дива лудост като му кажат Гого,Гошко,Жорка, Жорко, Жоре. Подивявам.

# 144
  • Мнения: 929
Мразя да и викат Николинке и др. подобни(нищо против тези които се казват така), тя е Никол - кратко, просто и ясно,  толкова ли е трудно. Като искат нещо по-кратко съм разрешила Ники, защото и аз и казвам така.

# 145
  • София
  • Мнения: 700
Аз мразя повечето "галени" обръщения, завършващи на ка, ке, че, чо, които според мен са в състояние да развалят и най-хубавото име. Аз се казвам Диана и винаги съм се дразнела да ме наричат - Дианке или Дианче. За сина ми съответно не ми е приятно Калоянчо или Калчо #Cussing out

# 146
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мразя когато свекърва ми пита по телефона: Как е хубавеца? Какво прави красавеца?
Ееееееееееее...............
Това дете си има име - питай как е Петър, бе мама му стара!  #Cussing out

# 147
  • Мнения: 1 069
Не понасям на Виктор да му казват Вики. Ние му казваме Тото, но малко хора се съобразяват с това и го считам за откровено неуважение.
Синът ми се казва Георги. Изпадам в дива лудост като му кажат Гого,Гошко,Жорка, Жорко, Жоре. Подивявам.

Интересно ми е, вие как му казвате?

# 148
  • Мнения: 189
Дъщеря ми се казва Василена и МНОГО се дразня като някой й каже ВАСКЕ или ВАСКА. Леле направо ми иде  #2gunfire #2gunfire

# 149
  • София
  • Мнения: 2 530
valieta, казваме му Георги. А на галено Джоджи, той сам си го каза така.Но най- често се обръщаме към него с името на героя, който го владее в момента  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт