Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 228
  • 730
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 144
Дайте повече информаци до колкото знам има няколко с това име. Млада ли е стра ли каква е. Аз не правя реклама а съм доволна. Както виждате съм описала мнението ми за доста гадатели.не само за нея. Доволна съм от Нони също, други не са. Доволна съм от Севда. Не съм доволна от Саша примерно а доста хора твърдят не им е помогнал. Тълпи от хора седят пред вратата му от 2 часа през ноща. Но за мен е обикновен измамник.
Млада, млада колко да е млада около 35 или плюс минус 1, 2 години. Има канал в youtube, страница във Фейсбук. Не помня докъде й бях пращала пари, щото беше по Еконт и имаше град, но нямам спомени да е бил Русе. Можеш ли да ми пратиш линк на Лс за страницата на тази, която ти говориш.
Сетих се чак после че съм те засичала и преди във форума и се извинявам, че те набедих за рекламата, но е страшно тук вече.

# 151
  • Мнения: 231
николета йорданова ясновидци,дали някой има впечатление от нея.

# 152
  • Мнения: 135
Дайте повече информаци до колкото знам има няколко с това име. Млада ли е стра ли каква е. Аз не правя реклама а съм доволна. Както виждате съм описала мнението ми за доста гадатели.не само за нея. Доволна съм от Нони също, други не са. Доволна съм от Севда. Не съм доволна от Саша примерно а доста хора твърдят не им е помогнал. Тълпи от хора седят пред вратата му от 2 часа през ноща. Но за мен е обикновен измамник.
Млада, млада колко да е млада около 35 или плюс минус 1, 2 години. Има канал в youtube, страница във Фейсбук. Не помня докъде й бях пращала пари, щото беше по Еконт и имаше град, но нямам спомени да е бил Русе. Можеш ли да ми пратиш линк на Лс за страницата на тази, която ти говориш.
Сетих се чак после че съм те засичала и преди във форума и се извинявам, че те набедих за рекламата, но е страшно тук вече.
Дайте страницата тук Relaxed Или на лични да пиша?

# 153
  • Мнения: 144
Дайте повече информаци до колкото знам има няколко с това име. Млада ли е стра ли каква е. Аз не правя реклама а съм доволна. Както виждате съм описала мнението ми за доста гадатели.не само за нея. Доволна съм от Нони също, други не са. Доволна съм от Севда. Не съм доволна от Саша примерно а доста хора твърдят не им е помогнал. Тълпи от хора седят пред вратата му от 2 часа през ноща. Но за мен е обикновен измамник.
Млада, млада колко да е млада около 35 или плюс минус 1, 2 години. Има канал в youtube, страница във Фейсбук. Не помня докъде й бях пращала пари, щото беше по Еконт и имаше град, но нямам спомени да е бил Русе. Можеш ли да ми пратиш линк на Лс за страницата на тази, която ти говориш.
Сетих се чак после че съм те засичала и преди във форума и се извинявам, че те набедих за рекламата, но е страшно тук вече.
Дайте страницата тук Relaxed Или на лични да пиша?
Аз на някви некадърни новоизлюпени тароложки реклама няма да правя, ако е същата, която аз съм ползвала.

# 154
  • Мнения: 46
Здравейте,наскоро чух за една ясновидка от село Шереметя до гр. Велико Търново. Някой ходил ли е при нея,и има ли впечатления? Казаха ми че отиват много хора при нея,и докато влезнете се чака по 4-5 часа. Моля,споделете ако някой има информация за тази жена! Не и знам името, туркиня е жената която гледа.

# 155
  • Мнения: 2 375
А готови ли сте да учете това, което ще ви кажат (ако ви го кажат) в случай че познават?

# 156
  • Мнения: 46
А готови ли сте да учете това, което ще ви кажат (ако ви го кажат) в случай че познават?

Към мен ли е въпроса ви?

# 157
  • Мнения: 2 375
Към всички. Знаете ли, че истинските врачки/гадатели ни спестяват подобна информация. Или греша?

# 158
  • Мнения: 4 212
Малко отклонявам темата,но не знам къде да питам,та реших тук.Вярвате ли в уроките?Как се предпазвате от тях.Много урочасвам,писна ми вече.Нито червени конци ми действат,гривни,кръстове нищо.Има ли нещо ефективно срещу тях,знае ли някой?

# 159
  • Мнения: 49
А готови ли сте да учете това, което ще ви кажат (ако ви го кажат) в случай че познават?
Аз съм готова, но няма кой да ми каже, поне основни неща. Също бих искала да намеря обяснения за причините за житейски събития, които са се случили по определен начин. Кое е съдбовно и кои мои избори. Пак казвам няма кой да го каже, повечето ти изръсват някаква глупост и не бива да им се вяра, дори не си дават сметка какво причинват на хора с по-лабилна психика....

# 160
  • Мнения: 319
Малко отклонявам темата,но не знам къде да питам,та реших тук.Вярвате ли в уроките?Как се предпазвате от тях.Много урочасвам,писна ми вече.Нито червени конци ми действат,гривни,кръстове нищо.Има ли нещо ефективно срещу тях,знае ли някой?
Ако някой ме беше попитал преди известно време, щях да кажа, че не вярвам.Но откакто сина ми започнаха да го урочасват ,смело мога да кажа, че вярвам .Разбрахме съвсем случайно .Той все повтаряше ,че нещо не се чувства добре ,но по някакъв друг ,по - особен начин ,че го боли главата ,но някак странно .Говорих с моя позната и аз споменах за сина ми .Тя ви каза ,че може да види дали е урочасан .След малко ми се обади и ми каза ,че е урочасан. Оправи го и му мина .В началото и той не вярваше ,казваше ми ,че говоря глупости, но после сам се убеди ,че щом започне да не се чувства добре и аз и се обадя ,винаги му минава .И той носи кръстче с червен конец на ръката си .Има и на леглото .Купи си и това синьото камъче ,носи и него ,нищо не помага .

# 161
  • Мнения: 2 375
За да видите дали имате уроки или магии знам, че се търкаля яйце. В YouTube има доста клипчета, но незнам дали е вярно.

# 162
  • Мнения: 319
За да видите дали имате уроки или магии знам, че се търкаля яйце. В YouTube има доста клипчета, но незнам дали е вярно.
Моята позната прави нещо с олио и вода .Не знам точно какво.

# 163
  • Мнения: 332
Гледачката от Добротица( Търговище) мнения

# 164
  • Мнения: 80
Някой може ли да каже мнение за Валя от Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт