Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 266
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 753
Здравейте. Може ли мнение за Божидар Трифонов - има страница в Фейса.

# 466
  • Мнения: 18
Здравейте,
Четах в останалите теми за Емилия от Люлин 6-някой има би скорошни отзиви?
Коментарите бяха положителни, но искам да попитам все пак.
Благодаря Ви

# 467
  • София
  • Мнения: 558
Здравейте, много ми е важно ,ще се радвам някой бързо ако ми отговори,защото ми предстои в близките часове  разговор по телефона с Мая,която гледа на Таро,истинска ли е тази жена. Вчера се разбрахме да се чуем и да преведат таксата,днес не вдига телефона нито отговаря на вайбър. Моля за мнение,моля ви спешно ми е.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Какво значи "истинска ли е". Че има такава - има, но дали познава не знам, прочетете мнения тук. Не разбрах, вие преведохте ли ѝ сума? Не мисля, че ще ви излъже, мен ме потърси късно вечерта за да ми гледа в отговор на мое писане по вайбър, когато имаше бум тук в темата  и то за безплатния отговор. Каза ориентировъчни неща, не знам дали е права все още, но беше любезна и не звучеше като мошеник.

# 469
  • Мнения: 18
Здравейте,

Може ли  номера на Мая и Пепа от Хаджи Димитър?

# 470
  • Мнения: 4 046
Здравейте, някой има ли впечатления от Виктория от София, която гледа на кафе? Ако искате може да обменим информация на лични, както е модерно в темата

# 471
  • Мнения: 59
Здравейте, може ли да ми кажете тел.номер на Мая може и на лично.
[quote author=Moon1 link=topic=1249688.msg41989281#msg41989281 date=1608495197]
Здравейте.Давам обратна връзка за Мая.Няколко пъти се чувахме.Описа ми ситуации и ми каза дори какво усеща ,че ще ми каже човека отсреща..е,повярвайте ми останах потресена,не само,че всичко стана както тя ми каза,но и човека отреща ми каза абсолютно същите неща(използва същите думи) ,които тя ми каза...и това не е единичен случай.Приятно изненадана съм)))
[/quote]

# 472
  • Мнения: 9
0887775073 пепа това е телефона. Вчера иначе говорих с Ваня Вучкова и за мен много точно описа всичко. Ще видим за бъдещето. Кажете ми ваши впечатления от нея.И от някой друг който е говорил с пепа и Лина.

# 473
  • Мнения: 6 184
0887775073 пепа това е телефона. Вчера иначе говорих с Ваня Вучкова и за мен много точно описа всичко. Ще видим за бъдещето. Кажете ми ваши впечатления от нея.И от някой друг който е говорил с пепа и Лина.
А Пепа гледа ли по телефона? И импулсен ли е ?

# 474
  • Мнения: 9
Пепа , да гледа по телефона. Не е импулсен. Плащаш си на Изипей

# 475
  • Мнения: 447
Пепа , да гледа по телефона. Не е импулсен. Плащаш си на Изипей
Пепа от Хаджи Димитър или за друга Пепа става въпрос? Защото едно време не гледаше по телефона и да отидеш при нея беше много сложно и трудно и трябваха специални препоръки.

# 476
  • Мнения: 9
Здравейте,моля да споделите мнение за Ваня Вучкова. Имали на някой да му е познала за в бъдеще как ще са нещата? За настоящето дали се ориентира правилно в ситуацията? И описанието на харяктерите?За карла също искам мнение дали познава? Дайте отзиви и за двете.

# 477
  • Мнения: 54
Здравейте , търся някой който гледа онлайн или по телефона . Спешно е

# 478
  • Мнения: 81
Здравейте , търся някой който гледа онлайн или по телефона . Спешно е

Аз наскоро дадох мнение, доволна съм, има голяма познаваемост, някой наскоро беше ми писал на лични, че чака гледане, така че нека се включи също с мнение. Онлайн работи с Таро и енергийни ритуали.

https://www.facebook.com/---filtered9128372-

# 479
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте,
Четах в останалите теми за Емилия от Люлин 6-някой има би скорошни отзиви?
Коментарите бяха положителни, но искам да попитам все пак.
Благодаря Ви

Записва се час предварително и след 17 часа , явно работи някъде . Приема в домът си , едно малко апартаментче , почти се изгубих понеже ходех до там с такси и едвам намерих блока , голямо лутане беше. Иначе е симпатична жена , има куче , дава ти чаша с кафе пиеш , после реди карти има и библия и коран , имай впредвид , че тя гледа , няма сили , прави някакви ритуали но не и се получават . Иначе отделя доволно време и няма тарифа , колкото и оставиш , чел съм и лоши коментари за нея , но ако ти трябва някой  да ти гледа на карти ще ти свърши работа .

Общи условия

Активация на акаунт