Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 39

• 51 877
  • 733
  •   1
Отговори
# 510
Назад в темите пише за Мая от Враца, някой ходил ли е при нея?

И аз се интересувам. Смени си телефона....

# 511
Здравейте! Преди няколко месеца ходих да ми леят куршум и жената, която направи процедурата ми каза,че скоро ме очакват лоши неща и да внимавам да не изпадна в депресия. На скоро още една гадателка,но на карти ми каза същото като добави, че имам магия за смърт. Някои може ли да ме насочи към някого, които може да ми помогне, но от разтояние тъй като живея в чужбина. Благодаря!

# 512
Здравейте! Скоро ще се прибирам в България за няколко дни и искам да отида на гледачка. Кого бихте ми препоръчали в София + цена? Хвърлих око на някоклко от предишните теми и видях, че често се споменава Цеца от Надежда. Някой може ли да изкаже мнение за нея?

# 513
Може ли телефон на Цеца от Надежда?

# 514
  • Варна
Последните мнения са от чужбина.
Стана ми любопитно, там няма ли такава практика да се ходи по ясновидци и медиуми, че се разчита на връщане и свързване с България!

# 515
Стана ми любопитно, там няма ли такава практика да се ходи по ясновидци и медиуми, че се разчита на връщане и свързване с България!
Има практика, но хора няма. Учителят Петър Дънов Беинса Дуно казва приживе, че няма страна в целия свят като България, в която да има толкова много хора със способности. И той самия казва, че това е доказателство, че Духът работи тук. И не случайно другаде няма баба Ванга, Вера Кочовска, Слава Севрюкова, дядо Влайчо, Любомир Лулчев и други. Искат хората, но нямат къде да отидат. Което не означава, че всички тук са истински и имат реални способности. Както беше казал един приятел за духовността в България - във вода газим, а жадни ходим.

# 516
Здравейте може ли да ми препоръчате гадателка от Бургас и знаете ли какво се случва с Момера от Стара Загора

# 517
  • Варна
Здравейте може ли да ми препоръчате гадателка от Бургас и знаете ли какво се случва с Момера от Стара Загора
Какво се случва в момента с Момера Пенчева не знам, но жената с днешна дата трябва да е вече над 80 годишна. Нормално е да е намалила приема на хора или дори вероятно и прекратила.
Иначе не съм доволна, според моя личен опит няма дарба. Опитва се да хипнотизира и обсеби хората с много езотерични приказки. Но това не е нито гадаене, нито диагностициране, защото другото и име е жената скенер.

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 00:00 от Danny_Jo

# 518
И тук има, но не чак толкова много. От тези които вид́ях тук ,в интернет, никой не ми хареса, а и отзивите бяха твърде противоречиви. Освен това в момента всичко е затворено заради Covid. Имали някой, който бихте препоръчали от София?

Може и да не е от София стига да гледа по скайп или нещо подобно...

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 09:51 от AnMary

# 519
За скайп може да пробвате Силвия Петрова по- нагоре беше записано.

# 520
И тук има, но не чак толкова много. От тези които вид́ях тук ,в интернет, никой не ми хареса, а и отзивите бяха твърде противоречиви. Освен това в момента всичко е затворено заради Covid. Имали някой, който бихте препоръчали от София?

Може и да не е от София стига да гледа по скайп или нещо подобно...

Аз съм доволна от тези двете дами. И двете гледат онлайн. При едната се чака малко повечко време.
https://www.facebook.com/TarotPsychologyCoachingReadings

https://www.facebook.com/blessedlove.soulfulreadings

Има  доста добри отзиви за тях. От Силвия Петрова изобщо не съм доволна и не съм единствена, никакъв подход от нейна страна, адски груба и бълва упреци безмилостно, определено не умее да печели доверие.

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 11:02 от brunette <3

# 521
brunette Heart, какви са таксите?

# 522
brunette Heart, какви са таксите?

За blessed love си приготви 50-60 лева и нагоре,а за другата не знам,като при blessed love се чака по около месец и нагоре

# 523
Да, точно така... Blessed love около 65 лв беше и се чака близо 2 месеца, другата 40 лв за обширно гледане, чака се около седмица.

# 524
Нещо ново за Варна? Отчаяна съм

Общи условия

Активация на акаунт