Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 39

• 49 551
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
Освен виене на свят какви други физически симптоми имате, в къща ли живеете? Колко човека имате оплаквания?

# 556
В апартамент трима човека ами болки в стомаха,сърцебиене

# 557
  • В.Търново
Може да е съвсем друго. Не забравяйте Натовските самолети, които пръскат постовнно от небето с Менделеевата таблица.

# 558
  • Варна
anicvet, магия е последното, което да си мислите в скучая. Пръскали ли сте с някакви препарати, някакви вредни изпарения, газ, нещо, помислете.

# 559
Не не сме пръскали с такива неща

# 560
Някой може ли да сподели скорошни менения за Бойка,Богдана от Перник, Искра- Бистрица или Хайрие - Боян Ботево. Много са коментирани в темите назад,но реших да питам все пак някой дали не ги е посещавал скоро Simple Smile

# 561
Някой може ли да сподели скорошни менения за Бойка,Богдана от Перник, Искра- Бистрица или Хайрие - Боян Ботево. Много са коментирани в темите назад,но реших да питам все пак някой дали не ги е посещавал скоро Simple Smile

0 0 0.
Дано ме разбереш.

# 562

0 0 0.
Дано ме разбереш.

А дали има някой от който си доволна? Аз съм чувала за доста и при много съм ходила,но уви все още не мога да се похваля с някой,който познава наистина😐

# 563
  • София

0 0 0.
Дано ме разбереш.

А дали има някой от който си доволна? Аз съм чувала за доста и при много съм ходила,но уви все още не мога да се похваля с някой,който познава наистина😐

До ден днешен не съм срещнала нито една, за която да плесна с ръце и да кажа - ПОЗНАВА! Не си губете времето и парите!

# 564
И аз така мисля,не стига, че са нагли и искат много пари, но и нищо не помагат

# 565
През 2019 г. ходих при Хайрие от Боян Ботево с конкретен въпрос,стана както тя каза и когато каза. Преди три месеца ходих пак при нея за друг проблем,но този път въобще нищо от това което каза не се случи. Чакам и март месец и за тогава ми каза някои неща,ще видя какво ще стане. Също се свързах с някои от коментираните тук "ясновидки". И за техните предсказания чакам края на февруари и март.

# 566
издирвам телефон на Мадлен от Варна? може и на лични

# 567
Здравейте,
Искам да попитам, някой посещавал Богдана от Перник има ли мнение за амулети те, който предлагат, вършат ли работа?

# 568
Здравейте,
Искам да попитам, някой посещавал Богдана от Перник има ли мнение за амулети те, който предлагат, вършат ли работа?
Като цяло амулетите действат по някакъв начин, но за разрешаване на сериозни енергийни проблеми или за защита от такива не вършат работа. Да не говорим, че струват и маса пари обикновено. Това са просто маркетингови трикове. Неодушевените предмети не могат да носят защита, защото няма от къде да дойде енергията. Всичко друго е мижи да те лажем.

# 569
Здравейте, някой чувал ли е за гледачката Мира от Айтос и има ли актуален нейн телефон. Благодаря Ви мили хора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт