През МАРТ със мартенички бели и червени и с бебоци сладички засмени!

  • 11 668
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Моята бременност определено е различна, първия път ми се гадеше само сутрин до към 10 часа и край нямах почти никакъв корем до петия месец. Сега ми се гади денонощно не мога да спя, ако не хапна ми се гади като хапна пак ми се гади, коремчето ми се забелязва отдалеч , но за пола на бебето  Thinking нищо не мога да кажа, имам момиче , може пък да е момче Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 004
Моята този път е по-лека от първата относно гаденето. Обаче в началото ми беше пълна противоположност на предната относно вида на неразположенията..сега вече незнам, не се замислям.
Но с пола дали има общо ще се разбере по-нататък Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 420
Здравейте, милички! От толкова време не съм писала, че чак ми стана съвестно  smile3518 Вие пък поне сте изписали толкова неща, че ги чета вече цяла сутрин. Честито на тези от вас, които се готвят за сватба!  newsm51 Много се развълнувах покрай вас, понеже ние с моят съпруг решихме да не правим големи сватби, а само подписване и после празнуване в тесен кръг, но като че ли сега го отчитам като грешка, защото ми се искаше да се видя в бяла рокля... Пожелавам ви един незабравим ден, много вълшебни моменти и да не забравите после да покажете снимките!  smile3521 Тези дни пак се имах големи проблеми с гаденето ми и за малко щях да вляза отново в болница, но то пък взе, че ми се поразмина и сега се чувствам доста по-добре. Иначе започнах да имам апетит, но не напълнявам нито грам, а лекарят ми каза, че трябва да понаваксам загубените килограми. Майка ми пък ми каза, че когато е била бременна с мен е напълняла едва 6 кг и пак е родила здраво бебе, така че това малко ме поуспокои.  smile3503 Милото почна нова работа и е много доволен, а и аз покрай него. Сега има повече свободно време ( 2 пълни почивни дни), а преди имаше само 1 ден, което много ме радва.  hug Другата седмица съм на ехограф и ще видя бебчо за 2ри път. Направо нямам търпение! Понякога много ми се прияжда нещо - например баничка или друго традиционно българско нещо, а тук няма от къде да го намеря  Cry Няма как, понякога не е лесно да си далеч от родината... Много гушки и целувки на всички ви и лека седмичка  newsm53

# 18
  • Мнения: 416
Мама Миши, моята бременност си е почти същата, още повече, че и първото ми дете е мартенче.

Но мисля, че това няма връзка с пола на детето, а зависи най-вече от хормоните.

Иначе и ние двамата с мъжа ми по-често сънуваме момиче, но пък си мислим, че ще е момче.
Аз другия петък съм на лекар, ако е момче, вероятно ще се види, така че ще ви пиша.  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 232
Момичета честита ни нова темичка,Мини Hug чудесна си!Моята втора бременност за сега няма абсолютно нищо общо с първата.Сега ми се гади повече,апатично  ми е ,има дни като днешния,в които се мъкна от леглото до компютъра и обратното,никакъв живец, за разлика от първия път много активен живот през цялата бременност.Ако продължавам така съвсем ще се скапя,постоянно ми се спи,уф не обичам така Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 701
Чак започвам да ви завиждам леко за коремчетата. Така искам и на мен да ми личи вече! Simple Smile
Felizidad, такава широка усмивка имам на лицето си сега ... Simple Smile И не се притеснявай изобщо за времето. Аз моята сватба я организирах за седмица. Вече съм купила или поне набелязала по-дребните неща. Всичко ще е наред! Толкова съм щастлива, че се реши да направите хубава сватба. Никоя жена не трябва да се лиши от деня в бяла рокля ако има възможност. Кога друг път ще имаш шанса да си принцесата на вечерта?! Simple Smile
Winnie, ако имаш желание за сватба е е късно. Мои близки сключиха църковен брак преди няколко месеца, а бяха женени от 4 години. И те навремето само разписаха, но тогава чакаха бебе и нямаха никакви пари, нямаха жилище и не очакваха помощ от никъде защото и двамата са с по един родител и просто хората нямаха средства. Сега се стабилизираха, и двамата имат хубави работи и събраха пари да си направят истинска сватба. Simple Smile Та моята близка след 4 години семеен живот най-после беше булка! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 376
Здравейте и от нас !!!
И аз като повечето от вас които бременеят за втори път сега нямам много време да се замислам , че сам бременна , защото малчо си иска своето.
Днес най сетне се регистрирах и в поликлиниката и ми дадоха направление за анти тела.
За сега бременноста ми протича по абсолютно същия начин , само дето изглеждам много бременна , коремчето ми е доста голямо.
Нашият батко от понеделник тръгна на градина а аз на работа , но ми е притеснено като се роди бебето как ще става ходенето сутрин , че нашият татко илиза доста рано , но ще го мислим като му доиде времето. Много се радвам , че този път ще имам пролетно бебе , защото предишният път раждах ноември и дългите дни вкъщи , сама с непрекъснато ревящо бебе са просто ужасни.
На тези от вас които им предсои щасливото събитие им пожелавам да бъдат най прекрасните булки и да си изкарат приказно !!!!

# 22
  • Мнения: 126
Честит празник,момичета!  bouquet
Ето ви ново заглавие за бъдеща темичка:
През Март бебенце у нас ще плаче - девойка ли ще е или юначе!?
И поздрав за всички с творението ми от вчера:

В тебе има мъничко човече,
чичо доктор тъй отсече!
И корема ти ще продължава
да се увеличава и уголемява.
Новата година щом пристигне,
а после сечко Февруари ни намигне,
през Март у вас бебенце ще плаче -
дали ще е девойка или пък юначе!?
Живо,здраво то да бъде само,
за да порасте голямо!
А пък мама до тогава
ще се разхубавява ли,разхубавява!
Wink Wink Wink

# 23
  • Мнения: 2 122
Ехеее, ама адаш ти да не си поетеса бе страшна си   bouquet
  bgЧестит празник мами, Бог да пази България и всички българи у нас и по чужбинско.  bg

# 24
  • Мнения: 1 004

В тебе има мъничко човече,
чичо доктор тъй отсече!
И корема ти ще продължава
да се увеличава и уголемява.
Новата година щом пристигне,
а после сечко Февруари ни намигне,
през Март у вас бебенце ще плаче -
дали ще е девойка или пък юначе!?
Живо,здраво то да бъде само,
за да порасте голямо!
А пък мама до тогава
ще се разхубавява ли,разхубавява!
Wink Wink Wink


 Бравооо!!! smile3501  coolcool  Hands Clap

# 25
  • Мнения: 376
Ама то сред нас и поети имало !!! newsm74

# 26
  • София
  • Мнения: 726
Е, страшна си Мария   bouquet!!!!!!! Поздравления за стихчето  smile3501!!!!

# 27
  • Мнения: 452
Страхотно е наистина!!! newsm10
Аз пък цял ден /уж щях са почивам като се измъкнах от работа/ пера и гладя Close

# 28
  • Мнения: 1 004
И аз уж щях да почивам, ама пак цял ден работя и готвя и се занимавам с Дени Sad

# 29
  • Мнения: 118
Здравейте момичета!честита да ни е новата хубава темичка! аз днес бях на преглед, за пръв път разглеждах бебчо на ехографа. Д-р Минев всичко ми показваше подробно и аз много се развълнувах!Имам промяна в термина, т. е. остава си първоначалният - за 16.03  съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт