През МАРТ със мартенички бели и червени и с бебоци сладички засмени!

  • 11 684
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Благодаря ви за добрите отзиви  Blush!Радвам се ,че стихчето ви харесва! Simple Smile Аз по принцип съм и поет,имам над 200 стиха,които си ги складирам.Ако имам вдъхновение,очаквайте продължение!
Весел ден! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 232
Благодаря ви за добрите отзиви  Blush!Радвам се ,че стихчето ви харесва! Simple Smile Аз по принцип съм и поет,имам над 200 стиха,които си ги складирам.Ако имам вдъхновение,очаквайте продължение!
Весел ден! Heart Eyes
браво Марияя страхотно стихче Hug

# 32
  • Мнения: 781
Момичета, да ви се похваля, в неделя ще правим кръщене на  малкия. Днес ходихме на Бачковския манастир и го уговаряхме. Ще е самостоятелно и това много ме радва, щото там все ги правят едни общи кръщенета на 10-тина деца.И ресторантче резервирахме.Само не знам как ще се пременям, че нещо много ми нарасна корема и нищо те ми става, а да не говорим какъв бюст направих  Shocked и блузите  ми отесняха, и ще трябва и за мен да купувам нещо, а още не съм обикаляла магазините за бременни.

# 33
 bg Здравейте и от мен. Честит празник на всички! Момичета, известно ли е горе долу кога се спира с повръщането, защото аз вече почнах да отслабвам вместо да качвам кг. При мен повръщането е по всяко време на деня и вече не знам какво да правя.
Колко пъти в месеца ходите на доктор? Моят каза, че веднъж  месечно е достатъчно!?!

# 34
  • Мнения: 388
Браво на писателката! Hug Ще чакаме още
mimi85 Всички казват че е нормално да се ходи на 1 месец,
но аз с предната бременост направих спонтанен и сега до 18 седмица ходя всяка седмица.
Та ако има нещо да се види навреме. Също вече не се доверявам на един лекар.
Просто ме е страх.
marchella Честито предстоящо кръщене

# 35
  • Мнения: 416
Момичета, да ви се похваля, в неделя ще правим кръщене на  малкия. Днес ходихме на Бачковския манастир и го уговаряхме. Ще е самостоятелно и това много ме радва, щото там все ги правят едни общи кръщенета на 10-тина деца.И ресторантче резервирахме.Само не знам как ще се пременям, че нещо много ми нарасна корема и нищо те ми става, а да не говорим какъв бюст направих  Shocked и блузите  ми отесняха, и ще трябва и за мен да купувам нещо, а още не съм обикаляла магазините за бременни.

Ние го кръстихме нашия на 19.08 в църкават св. Иван Рилски в Кършияка, но улучихме най-горещия ден. Аз бях с една рокля, то вече и на мен нищо не ми става от дрехите, само с едни роклички се мъкна. Ние също бяхме самостоятелно, но голям рев беше!  Grinning

# 36
мими4, аз също направих спонтанен аборт миналата година, но сега доктора каза,че всичко е наред. До сега ме е гледал 3 пъти на видеозон, вземаха ми кръв, но за други изследвания не ми е споменал. Трябва ли да се притеснявам или не? Tired

# 37
  • Мнения: 924
Здравейте, мартенски мамчета!!!

Няколко пъти четох темичката и мисля, че вече е крайно време да се разпишем и ние.
Терминът ми е 4 Март. Както се вижда от лентичките ми си имаме малък-голям батко, който утре става на годинка. Казвам се Роси и сме от Варна. Ще ми бъде приятно да споделяме преживяванията около бремелинството  preggo

Радвам се, че има и други майчета с малки дечица и ще можем да си помагаме със съвети. Радвам се и на тези, които подготвят сватби... Винаги си спомням за този вълшебен ден с усмивка на лице, желая го и на вас  Laughing

Видях, че сте обсъждали въпроса за пола на бебето и за това доколко еднакви са бременностите. Моята си е пак същата- никакво прилошаване и почти никакво неразположение като изключим това, че ми се спи доста последните 2 седмици и че ми пречат силните миризми. Надяваме се на момиченце този път, но на 15 съм на 4D ехограф за феталната морфология и ще видим и пола тогава.  fingerscrossed

Причината да не се включа до сега беше, че имах кървене и пиех хапчета за задържане. В понеделник ще ми правят серклаж и се надявам всичко занапред да е добре. Междувременно малкият Алек ме ангажира постоянно и нямам време да стоя и да се притеснявам. Утре правим годинка и ще използваме случая да го съчетаем с кръщене. Ще пусна снимки.

П.С. Извинете, че стана малко дългичко. Черпим всички бремелинки с виртуална тортичка и фреш за първият ни голям ден ден  nbirthday

# 38
  • Мнения: 1 232
Здравей роси и добре дошла!!!!Чрд на баткото и весел празник утре!!!!  bouquet

# 39
  • Мнения: 376
Здрасти Роси и добре дошла в отбора. Желая ви весел празник утре и дано от тук на татък нямаш никакви проблеми .


 newsm59

# 40
  • Мнения: 2 122

Честито рожденник на Роси, много приятни емоции и весели изненади!

Добре дошла сред нас  Hug, от тук нататък само красиви моменти в твоята бременност и да нямаш поводи за притеснения

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 529
и аз да се включа с предчувствията.първата и втората бременност са ми едно към едно:ужасно гадене и неистов глад за туршия,но докато първия път бях сигурна за пола сега нямам ни най-малка идея,не го усещам нито като мъжко нито като женско newsm78

# 42
  • Мнения: 454
Роси, да ти е жив и здрав рожденника и много да слуша и помага Grinning. момичета, да ви кажа какво научих преди малко. Една позната е родила момченце във вторник. Държали я  в болница 2 дни, губели се тоновете на бебчо и въпреки това лекарят казвал няма нищо по-хубаво от раждането по нормален път. В последствие прокървила и правили секцио и бебето било с омотана пъпна връв. Такива лекари #2gunfire

# 43
  • Мнения: 79
Ето ме и мееен!Завръщам се от отпуска и не мога да сваря да изчета всичко,което сте написали.
Като чета за сватби и така се настроих романтично.На 25.09 ще станат 7 години от моята.И аз съм на мнение,че това е един незабравим миг.Даже тогава все се шегувах и виках "Аз брак може да нямам, но сватба искам задължително" И нито за миг не съжалявам.На тези,на които им предстои това събитие им пожелавам напълно да му се насладят.Даже понякога си мисля,че самата подготовка е по -вълнуваща и от сватбата Joy поне със сигурност трае по-дълго.
Относно бременностите.Моите са много различни.При първата повръщах до 5 месец, пиех си кафе и не ми се спеше, а сега почти не ми се гади,кафето не го понасям и умирам за сън.Единственото общо е че и тогава и сега не ми се яде сладко.Първия път бях абсолютно убедена,че ще имам момче, а сега дълбоко се надявам да е момиченце, но едно такова съмнение все се прокрадва в мен.....
Утре съм на преглед и ще правят картон на бебчо.Ще ми пуснат и първите изследвания.Дано всичко е наред.Прави ми впечатление,че сега като че ли повече се шашкам и тревожа от първия път.

# 44
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Да се разпиша и аз. Във вторник вече посетих държавен лекар, вече ме водят официално бременна. Моя бебо пак спеше. При условие, че ходя всяка седмица по доктори, само веднъж го хванахме да шава. Поне като е такова послапанче, дано да е такова и като се роди   smile3524
Иначе джипито ми каза да му звъня края на ноември- началото на декември, че тогава правил заявките за имунизациите на бъдещото бебче /3-4 м предварително се правели/, та да му напомня за нас  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт