През МАРТ със мартенички бели и червени и с бебоци сладички засмени!

  • 11 685
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 004
Цитат
Единственото общо е че и тогава и сега не ми се яде сладко
А на  мен и двата пъти сладко, та сладко. Не мога без сладко. Абе знам си аз че ще е момиче, ама Sunglasses
То аз и да не съм бременна не мога без сладко Blush

# 46
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Дакра, имам чувството , че сме с еднакви термини, моят е 11.03. Но както и да е , да сме живи и здрави. а моят бебо на консултацията мърдаше като луд. Другия месец ще си взема и снимка.

# 47
  • Мнения: 1 232
Цитат
Единственото общо е че и тогава и сега не ми се яде сладко
А на  мен и двата пъти сладко, та сладко. Не мога без сладко. Абе знам си аз че ще е момиче, ама Sunglasses
То аз и да не съм бременна не мога без сладко Blush
а същата съм и аз много обичам сладко,бременна не бременна,очите са ми все в шоколадите Grinning

# 48
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Мини-79, ще можеш ли да ми оправиш името на заглавната страница от deny_k    на deni_k. Благодаря ти, незнам как се пуска лично съобщение, иначе щях да ти пусна.

# 49
  • Мнения: 2 122
Дени, извинявай че така съм те написала, ама като си мисля че на английски за да изговориш "и" обикновенно се изписва "У", та за това така, иначе лично съобщение- отдолу под всеки пост на момичетата тук излизат няколко опцийки, една от тях е ЛС, влизаш директно в полето за писане на съобщения.

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 17:44 от mini_79

# 50
  • Мнения: 1 004
Момичета, откакто съм забременяла ме тревожи един въпрос - варицелата. Не съм боледувала и много ме е страх покрай детето сега да не закача Sad Сигурно за всички е ясно какво следва, да не говорим че за мен като дърта вече сигурно ще е много много тежко, да не кажа опасно за живота...та си мисля това постоянно и се чудя дали има някой като мен да не е карал тази тъпа шарка или пък да я е карал като голям....четох че имало някаква ваксина Варивакс....изобщо не знам дали си струва да, ама ако знаех да бях разпитала преди да забременея Sad Освен това може да се приложи на малките, да ги предпази да не се заразят...като чета колко лоши последствия може да има от нея...незнам....

# 51
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Zayo, аз не съм карала никаква шарка и не ме е страх. При теб може би е притеснително покрай малкото ти съкровище. Сега стискай зъби и се варди заради бебчо. Дано другите момичета знаят нещо повече.

# 52
  • Мнения: 1 701
Аз пък от както съм бременна само на фураж карам. Никакво месо не мога да вкарам в устата си и да не го върна после. Ама вижте ме само на картофите, царевицата и салатките ... цар съм! Simple Smile
За варицелата. Лоша работа е да я караш късно. Миналата година колежката ми се зарази от 5 годишната си дъщеря! Малката я изкара за 3-4 дни, а 30 годишната и майка повече от 2 седмици беше на легло с температура... разказа и се играта.
За ваксина не съм чувала и като една съвестна майка,живот и здраве да ми се роди бебенцето ще се погрижа да изкара всички възможни шарки колкото може по-рано. Имахме една съседка в квартала преди, която по цял ден седеше с количката по градинките в парка. Всички много и се смеехме как търчеше като чуе че някъде има болно дете. Веднага хукваше с количката натам с надежда да се разболее и нейното. Simple Smile Звучи малко грозно, но сега я разбирам жената, като гледам какво преживя колежката ми! Simple Smile
Зайо, не се тревожи излишно. Има хора, които в целия си живот не се разболяват от шарка. Освен това кой е казал, че точно сега ще се разболееш! Simple Smile Усмихни се широко и не се тревожи за нещо което я стане, я не! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 004
Ами понеже и детето ми ще я изкара най-вероятно един ден от яслата например, аз неизбежно ще я изкарам също, пък ако оцелея оцелея Simple Smile Четох че е опасно за малките бебенца понякога да я карат, за кърмачетата де...може да доведе до усложнения...ама Божа работа Sad Само се моля да ми се размине до март.....и ако може дори до септември, пък после каквото става да става....

# 54
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ще кажете ли кой колко кг качва, да се ориентирам по вас как вървя  Crazy. Аз съм качила 3 от преди да забременея, като и тогава точно бях качила 2.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 530
ами аз лично не съм качила,но то е защото не се храня.предишният път около12 кг,като повечето в последните месеци.

# 56
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз също не съм качила, но се храня редовно. Мисля си , че през този четвърти месец от бременността ще кача доста, тъй като апетитът ми е още по - голям.

# 57
  • Мнения: 454
Аз се храня повече от нормално Confused, поне така ми се струва. Имам страхотен апетит. В началото свалих 3 кг., последно се теглих снощи и съм качила 1,800 кг. от тогава до сега. Бях и на ехограф-бебчо е голям 8 см., има 155 удара в минута и такива ритници се чуваха Grinning, чувствах се страхотно като го гледках. Беше си обърнало личицето към монитора.  Ще пиша повече после

# 58
  • Мнения: 267
Здравейте!
Вчера и ние бяхме на доктор да видим беборан.
За първи път го видях да мърда и да маха с ръце, да си върти главата... и вече започнах да осъзнавам че в мен има едно човече! Толкова се развълнувах, че забравих да кажа на доктора да пусне таткото отвън и той да го види Simple Smile)
Лошата новина е, че трябва да влеза в болницата да ми направят серклаж след 2-3 седмици, и след това ще трябва да полежа, а това страшно много ми обърква нещата тук на работа. Ще се оправя обаче някак си. Бебо е най-важен.
За пълнеенето, аз в началото бях свалила 3 кг заради гаденето и липсата на апетит, но сега вече се храя нормално и си ги върнах тези килограми. Отгоре още не съм качила, но корема ми ми се струва доста голям за 14 седмици, а и ми е първа бременост. Яво при всеки си е различно Simple Smile

# 59
  • Мнения: 221
Здравейте момичета Hug
И ние вчера ходихме да видим бебенцето baby_neutral И за моя радост беше будно и подскачаше като жабче Joy Много се развълнувах Sunglasses Иначе ехографа показа, че съм в 15-та седмица и определи термин 3 март, което е с повече от две седмици разлика от моя си термин #Crazy Докито каза, че е нормално да дава разлика и другия път ще отчете съвсем друго.
Еллица, не се притеснявай, стискам палци бързо да си възстановиш. Това са нормални неща и няма място за притеснение. А относно плановете - аз отдавна разбрах, че бебчо си има собствено мнение по доста въпроси Peace

Общи условия

Активация на акаунт