💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 663
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 585
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Какво да каже, като е замесена продукцията /мое убеждение/.

Но пък каква разлика между двата поста!!!

# 586
  • Мнения: 4 639
Според мен, който и да номинират от ловците, Елена си ходи, защото е по-слаба от всеки един от тях, както и от Ивана. Всъщност Ивана неслучайно си набеляза Елена за жертва, а не Джералдин. Втората, както се видя в игрите, е по-силният и непридвидим противник. Да не забравяме също така, че Елена е с контузен крак, което още повече мотивира Ивана.

# 587
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ваня за Тодор

# 588
  • Мнения: 1 027
Номинирините довечера директно от оригиналната страница във фейсбук. Гледах и немеех. Преди поне ги виждахме в промотата с детективски похвати... не мога да повярвам, че втора година ще гледаме простотиите на продукцията. То не беше Ваня в “На кафе”, то не беше промота. Чакам до час от самата продукция да постнат първия отпаднал....
Скрит текст:

# 589
  • Мнения: 215
Аз още нямам любим отбор, може би симпатизирам на Жътварите. Тази година ми харесва , че предаването е час и половина, миналата година 30мин. реклами и 30мин. предаване.
Много ми е интересно Пламен къде е бил. 😀 От визиткита го харесах, но после ... 🤭

# 590
  • София
  • Мнения: 2 702
Пилота е изкарал около 20 дни и се е отказал, защото била голяма мизерия. Уж така е казал, но по-вероятно е да е отпаднал..
Цели 20 дни - жалко за нас зрителите.
Аз подочух, че на 20-тия ден ще влезе друго момче, така че може и да е истина и а дано!

# 591
  • Мнения: 4 639
Номинирините довечера директно от оригиналната страница във фейсбук. Гледах и немеех. Преди поне ги виждахме в промотата с детективски похвати... не мога да повярвам, че втора година ще гледаме простотиите на продукцията. То не беше Ваня в “На кафе”, то не беше промота. Чакам до час от самата продукция да постнат първия отпаднал....

Това е, защото не дадоха вчера кои са номинирани, един вид компенсация Joy

# 592
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ралица: Приятели, покрай снимките на "Игри на волята : България" наистина не остава много време за социални мрежи и осъзнавам, че не публикувам толкова често, но обещавам да поправя тази грешка! Wink Оставям тази снимка тук и ви уверяваме, че идващите епизоди от Игрите стават все по-интересни и приятни за гледане ! С времето участниците разкриват неподозирани възможности и черти от характера си, а пък ние двамата с Димо усетихме къде и кои сме в тази роля! ⚔️🎬 Прегръщаме ви! ❤️

# 593
  • Мнения: 9 700
Номинирините довечера директно от оригиналната страница във фейсбук. Гледах и немеех. Преди поне ги виждахме в промотата с детективски похвати... не мога да повярвам, че втора година ще гледаме простотиите на продукцията.
Скрит текст:

Аматьорщина от Продукцията на ново ниво е това. Въпреки,че след финала на миналия сезон може би е малко силно казано.Време е за търсене на остатъци от сценарий по плажовете Simple Smile

# 594
  • София
  • Мнения: 27 302
Не ми харесва това разпределение на игрите.
Искам си капитанските битки, те бяха сред най-интересните.
Плюс е това да има по двама изгонени от племе на съвета, но само това. Като цяло все повече ме разочароват.
Чета, че нещо са се издънили и са издали директно номинираните.
Не съм чел нищо, но защо за Бога в тази телевизия цари такава повсеместна аматьорщина и как тези хора имат очи да вземат заплати и то не малки.

# 595
  • Мнения: 108
Сега погледнах официалната страница на предаването във фейсбук и пост с номинираните не видях. Да не би това да е фен страница, тък като в инстаграм се натъкнах на такива страници, показващи Тодор и Лазаринов като номинирани?! 🤨
Според мен ще излъчат племенния съвет, няма как.

# 596
  • София
  • Мнения: 27 302
За спойлер чувал ли си?

# 597
  • Мнения: 6 236
Сега погледнах официалната страница на предаването във фейсбук и пост с номинираните не видях. Да не би това да е фен страница, тък като в инстаграм се натъкнах на такива страници, показващи Тодор и Лазаринов като номинирани?! 🤨
Според мен ще излъчат племенния съвет, няма как.
Късно си погледнала ,админите изтриха това във фейса вече Nerd

# 598
  • Мнения: 3 306
Съдържа спойлер за по нататък, но имам въпрос!
Скрит текст:
Не открих клип с по-хубаво качество, за да видя хубаво, но някаква представа кой е мъжът до Ваня? Нещо не ми прилича на Лазаринов или Пламен.. А и сякаш изглежда доста по якичък, или аз греша?

# 599
  • Мнения: 4 639
Съдържа спойлер за по нататък, но имам въпрос!
Скрит текст:
Не открих клип с по-хубаво качество, за да видя хубаво, но някаква представа кой е мъжът до Ваня? Нещо не ми прилича на Лазаринов или Пламен.. А и сякаш изглежда доста по якичък, или аз греша?

Мисля, че е ...
Скрит текст:
Чудомир Joy

Общи условия

Активация на акаунт