💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 635
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 108
Сега погледнах официалната страница на предаването във фейсбук и пост с номинираните не видях. Да не би това да е фен страница, тък като в инстаграм се натъкнах на такива страници, показващи Тодор и Лазаринов като номинирани?! 🤨
Според мен ще излъчат племенния съвет, няма как.
Късно си погледнала ,админите изтриха това във фейса вече Nerd
Благодаря за отговора! Доста глупаво решение от страна на продукцията да качват такива постове предварително. 🙄

# 601
  • Мнения: 3 298
Може да са искали да го направят като "насрочена публикация", понеже има такава опция, да насрочиш със дата и час, кога точно да се качи дадената снимка, и просто са объркали.. Grinning

# 602
  • Мнения: 108
Може да са искали да го направят като "насрочена публикация", понеже има такава опция, да насрочиш със дата и час, кога точно да се качи дадената снимка, и просто са объркали.. Grinning
Напълно възможно, но си е сериозен гаф. Дано друг път не се случва, просто убиват интереса в зрителя. 😑

# 603
  • Мнения: 185


Бях останала с впечатлението, че финалът ще е на живо. 🤨

# 604
  • Мнения: 9 700
аматьори, няма друго описание.

# 605
  • София
  • Мнения: 27 221
Няма такава телевизия просто. Некадърност ли е, с лопата да ринеш.
А и тук се народиха разни неделни потребители, колкото да развалят кефа на човека. Angry

# 606
  • Мнения: 2 394
Имаше един сезон на ББ "очаквай неочакваното". Та и в това предаване е така.
Това което мислехме за гафове миналата година явно си е търсен ефект.
Но поне игрите между племената засега са по добри според мен.
Очертават се и интересни играчи.

# 607
  • Мнения: 262
Хора, моля ви слагайте ги тези клюки и гафове в скрит текст, който иска да се информира. Развалихте ми кефа за епизода довечера.

# 608
  • Мнения: 3 137
Дяволо,и аз скоро се цопнах в темата ви,ама си трая.Иначе не знам как да слагам в спойлер,така че не чакайте информация от мен🙈.Дано да не сте прави за номинациите,защото Тодор не ми е симпатичен,но е доста нужен и ценен за отбора.

# 609
  • Мнения: 1 167
Доста стратегически са почнали да играят още от 1вата номация Ловците ако спойлера е верен. А как, питам аз, без силните си играчи ще печелят битките?

# 610
  • Sofia
  • Мнения: 3 796
Как се скрива текст при писане от телефон:
Скрит текст:
[ spoiler ] игри на волята
[ /spoiler ]
Само трябва да махнете интервалите. 😀

# 611
  • Мнения: 6 493
И какво очакваме?
Пламен - Беглецът са го светнали за неустойката и са го завърнали след номинациите? Как ли ще го разкарат от играта?

Харесва ми каста! Харесват ми водещите!  Дори промените в регламента ми харесва т! 😉🙂

# 612
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И какво очакваме?
Пламен - Беглецът са го светнали за неустойката и са го завърнали след номинациите? Как ли ще го разкарат от играта?

Харесва ми каста! Харесват ми водещите!  Дори промените в регламента ми харесва т! 😉🙂

+1 И аз така.

# 613
  • USA
  • Мнения: 7 315
Пламен не е облечен в състезателен екип и според мен е решил да си тръгне и им съобщава решението си.

От снимката спойлер
Скрит текст:
не виждам Симона и Ева.А защо ми се струва,че Тодор е още там(най в дясно).А кой е мъжа до Милен,малко скрит? Прилича ми на Пламен,който също е с тъмна коса и висок,но пък не се връзва с теорията ми,че напуска тази вечер.

# 614
  • Мнения: 9 700
приятно гледане

Общи условия

Активация на акаунт