Лакове за нокти 143

  • 35 354
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 797
Да ви се оплача снощи какво мазало стана с един червен лак...
Аз хич не си падам по червеното и не съм специалист Grinning но при мен мазало с тъмни и червени лакове става (обикновено) по вина на лакочистителя, да не би той да е проблемен?
Имам всичко на всичко 3 червени лака, като 2 от тях са дрогерийни, може да ги погледнеш:
Perfect Gel Look 137

Bourjois 1 Seconde Let's Get Reddy:

И двата са класическо червени нюанси.
Четките на Bourjois са ми най-любимите, но имай предвид че са много къси и широки, някой тук се оплакваше от тях Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 502
Ааа на Буржоа е страхотен цвета Heart Eyes
Довършвах зеления на Лили с маслата, но и с друг лакочистител съм се омазвала.
Четката не е проблем, стига да не е дълга и тънка, че тогава се затруднявам. Ще си сипя чаша видно преди лакиране с червен лак Joy Ако не съм максимално спокойна, то поне ако има леки несъвършенства няма да ми пука Joy

Притесних се за Перфект сега, тъкмо заради спийд драй започнах отново да се лакирам. И основата с розово масло харесвах, уф.

# 62
  • Мнения: 27 752
Те Виан си имат дайт отдавна, не знам...тъпо ми се струва да си избирам лак онлайн, без да мога да видя нюансите на живо... Confused
Допълвам се- да си го ползват сайта, аз съм пас. Толкова бавно и трудно ми се зарежда всичко, че и не виждам разделени продукти по категория  (примерно "Лакове за нокти")....

# 63
  • Мнения: 1 797
Напоследък толкова марки лакове се изтеглиха от пазара, не е невъзможно и за Пърфект да се отнася, макар че те са българско производство и предполагам, че ще се намират из българските парфюмерии, поне до изчерпване. Лошото е че нищо ново не идва при нас Grinning Бих се зарадвала на Rival de Loop и Pastel.
Аз съм споделяла, че не съм фен на Пърфект, имала съм ~5-6 техни лака, но кремовете им винаги се пресичат твърде скоро след отваряне, затова ги избягвам. С желатата нямам такъв проблем, те ми допадат повече.

# 64
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494
Днес минах през Лили да видя какви цветове има там на Gel Shine, ама то така са ги набутали един върху друг и нищо не можеш да разгледаш изнервих се и заминах Joy
Иначе имаше някакви останали лакове на Перфект.
Добре, че в китайския има от Speed dry Grinning

# 65
  • Мнения: 27 752
Спийд драй купувам от левчето. Обаче лаковете на Перфект там ги няма. А са ми любими, четките им също...

# 66
  • Мнения: 7 715
Аз не съм сменила лака. Споделям един спомен от 2014 на същия ден и черпя виртуално за моя мъник - стана на 6 месеца вчера Simple Smile

 ето и архива:

# 67
  • Мнения: 13 950
Наистина много зле е организиран сайта на Виан. Аз лично се ядосвам, че нямат фирмен магазин при производствената база, наблизо ми е.

# 68
  • Мнения: 15 415
Еlle.n, да ти е живо и здраво бебчето. Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Мнения: 27 752
Елън, да ти е жив и здрав мъника! Heart Eyes
Амини, аз няма да гледам продукт по продукт на сайта им, за да си избера лак- ако ще и да е златен този лак... Grinning Такъв тип сайтове са ми най-дразнещи.
Дали мога върху пясък да пръскам със спрей за бързо съхнене? Thinking

# 70
  • Мнения: 20 224
Лакове на perfect има в бютикозметик и то доста колекции, също и стари:
https://beautycosmetic.biz/perfect-m-79.html?filter_id=83&page=2&sort=3a

# 71
  • Бостън
  • Мнения: 13 652
Когато се сваля червен лак се поставя тампона, напоен с лакочистител върху нокътя и НЕ СЕ върти/търка, а се чака 10-15 сек да го разтвори и с едно движение по посока на върха на пръста се сваля за да се избегне всякакво мазало и оцветяване на кожичките.

# 72
  • Мнения: 27 752
Но със зеления лакочистител на Лили става трудно (всякакви лакове ми размазваше) Flushed

# 73
  • Мнения: 1 797
Сетих се че този лакочистител много ми размазваше всякакви тъмни лакове по фалангите чак, първите опаковки бяха много добри (форумен хит Smile ), после нещо го развалиха. След като ДМ спряха любимия ми Ебелин, to вече купувам Бевола с помпичка от Кауфланд (син на цвят, не знам има ли други?), много ми харесва, не ми размазва лаковете.

# 74
  • Мнения: 27 752
Кристал, син и розов май са в Кауфланд (в Лидъл на тяхната марка също). Моят любимец засега е на Лили вариантът с ацетон (покрай лошия опит със зеления им не смея дори да пробвам безацетоновия им Laughing ).

Общи условия

Активация на акаунт